Stołeczne Centrum Nieruchomości WAWA

Opinie o Stołeczne Centrum Nieruchomości WAWA

kkk

Nie polecam. Zaniżają ceny nieruchomości oraz są niekompetentni. Nie mają pojęcia o swoich ofertach.

aw
@kkk 21.11.2016 16:25

a skąd masz takie informacje ??

blondi

profesjonalna obsługa i cenne wskazówki POLECAM !!!!

Magda K.

Pani ( usunięte przez administratora )to jedna z lepszych agentech z którymi miałam doczynienia. Profesjonalna i pomocna, zawsze do dyspozycji dbała o wszelkie formalności. Polecam jej usługi.

KKowski

Podstawa + prowizja. Prowizja rzadko bo mało kto chce współpracować z agencją która oferuje jedne z najwyższych prowizji na rynku za pośrednictwo. Podstawa- bardzo słabiutka. Umowa o dzieło.

astronauta
@KKowski 23.06.2015 11:32

Gdyby tak było, to pewnie nie mieliby 10 oddziałów ;] btw home broker i metro mają wyższe, przed ocenianiem lepiej poznać rynek...

KKowski
@astronauta 13.07.2015 13:07

Czytanie ze zrozumieniem się kłania- "jedne z najwyższych prowizji na rynku" a nie najwyższą. Oddziałów wiele bo w tym kraju ludzie godzą się na pracę za niskie kwoty. Sam pracowałem z laską która przez pół roku miała jedną transakcję i zarobiła coś około 2500 netto a przez resztę czasu 1700 netto na umowę o dzieło bez stałych godzin pracy.

Ola

Pracowałam w SCN przez kilka miesięcy. Jest to uczciwa, solidna firma, dbająca o pracownika. SCN to dobre miejsce dla osób, które nie lubią pracy monotonnej, chcą nabyć doświadczenie a przy tym zarobić godziwe pieniądze. Do tego bardzo ludzka, przyjaźnie nastawiona szefowa co jest już raczej bardzo rzadko niespotykane :) Polecam tą firmę.

nieufny
@Ola 19.06.2015 16:11

To dlaczego tylko kilka miesięcy?

Lech

Jeśli lubisz pracować non stop i zadowoli Cię prowizja raz na pół roku to praca dla Ciebie.

Olab

Pracowałam w SCN przez 2 miesiące. Jest to wymarzona praca dla aktywnych ludzi. Wynagrodzenie dwuskładnikowe, ale godziwe i na czas. Szefowa Pani Magdalena to istny anioł. W zespole panuje przyjacielska atmosfera. Nie czujesz że pracujesz;)Gdyby nie zdrowie byłabym z nimi do emerytury. Ode mnie piątka i buziak;)

Zostaw opinię o Stołeczne Centrum Nieruchomości WAWA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stołeczne Centrum Nieruchomości WAWA