Opinie o Piotr Czyszczoń Pitbus Przewóz Osób Mikrobusem w Naprawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piotr Czyszczoń Pitbus Przewóz Osób Mikrobusem. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Piotr Czyszczoń Pitbus Przewóz Osób Mikrobusem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Czyszczoń Pitbus Przewóz Osób Mikrobusem w Naprawa

Jacek Nowy wpis

Odradzam i przestrzegam przed korzystaniem usług tej firmy, ponad 4 godziny spóźnienia bez żadnej wcześniejszej informacji. Sama jazda kierowców również pozostawia wiele do życzenia. Nie czułem się wcale bezpiecznie jadąc z nimi. Planowana godzinna przerwa trwała o wiele dłużej co finalnie przełożyło się na to, że nie zdążyłem na spotkanie. NIE POLECAM!!

Monika Nowy wpis

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej na temat stawek kierowców w firmie?

mirek Nowy wpis

tragedia!!!!!! nnie polecam ,a wrecz przestrzegam. drogie. nie slowne szefostwo umowilem sie na 450zl,a musialem zaplacic 120eur.nie tylko ja mialem takie problemy. Kierowca gubil sie na trasie, z Rotterdamu do Nowego Dworu Mazowieckiego jechalem 27godzin. Po dojechaniu do polski i przymusowej przesiadce czekalem 4godz.na nastepnego busa ktory mial dowiesc do celu. kierowca tego busa byl chamski i wulgarny. ,,,,,nie polecam tej firmy ani firm z nia wspolpracujacych.

Bremen Nowy wpis

Serdecznie nie polecam, a nawet przestrzegam przed ta firma! Firma nie przedstrzega nowych zasad w związku z koronawirusem, czyli w obecnej sytuacji jadąc 9-osobowym busem w pojeździe moze znajdować sie góra 5 osób, a jechało 9, a przy granicy zabrano jeszczę jedną osobe, a mojemu bratu ze względu ze był najmłodszy kazano siedzieć z boku na podlodze,mimo że za usługę zapłacił 600 złoty. A gdy zadzwoniłam żeby wyjaśnić sytuację, zganiano wine na osoby trzecie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piotr Czyszczoń Pitbus Przewóz Osób Mikrobusem? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Teresa

Nie polecam. Szanują tylko stałych klientów. Nie liczą się z nowymi. Stały klient może robić co chce w busie nawet jeść czy przeklinać. Nawet pić piwo. Nie są wiarygodni. Podają cenę busa przez telefon inną a płacisz więcej. Kierowca jeździ jeden bez zmiany nie zbyt sympatyczny tylko zgryźliwy. Bus brudny i nie wygodny. Duszno i śmierdzi. Walizki nie poukładane tylko wrzucone jak leci mało nie powypadają. Kierowca zatrzymuje się kiedy chce nie liczy się z ludźmi. Nigdy więcej nie pojadę z tą firmą. Liczą tylko na stałych klientów. Pierwszy raz od 5 lat spotkałam się z taką ignorancją. Masakra.

@Teresa

Nie wiem kogo oni szanują napewno nie klientów

Tymek

Tutaj kierowcy mają jakaś stałą stawkę miesięczną czy płacone od kilometra?

@Tymek

Raczej od nędzy i rozpaczy

Barbara

NIE POLECAM !!!! Żenada,brak kompetencji,nie odpowiedzialni ludzie pracujący w tej firmie,to co mnie dziś spotkało przechodzi ludzkie pojecie. Moja paczka miała być okolo 6 rano ...jest 23.08 paczki nie ma a z tego co wiem od kierowcy wyślą mi we wtorek ????????śmiech na sali ,czy firma pokryje mi koszty około tysiąca złotych za wszystko co się zmarnowało + koszty transportu ???? CO ZA FIRMA

Zyrafa

Podałam paczkę..8 kwietnia 2020Kierowca na dzień dobry ocenił ,że musiałam dużo euro wydać na paczkę potem skasował 50 € .Paczka od środy do piątku nie dotarła i nikt nic nie wie.Złodziejska firma w mojej ocenie.Czekam na wyjaśnienia podobno w przyrodzie nic nie ginie.Napewno Nie polecam.Nerwy, moje wnuki płaczą.Córka na urodziny ma zafundowane wrażenia????????

Xxx

Z całego serca nie polecam tej firmy. Moja mama miała przyjemność jechać w ostatnim czasie tą firmą. Po pierwsze najpierw mieli być do południa, później okazało się że będą po południu(miedzy godziną 13 a godziną 18). Kolejna sytuacja z którą mama spotkała się pierwszy raz w życiu jeżdżąc busami - dojechali do Chrobrego i Pan kierowca mowi to teraz płacimy za busa, mama dobrze żaden problem, już idę wymienię pieniądze w kantorze i rozlicze się z Państwem, na to kierowca .. My wolimy w "euro". Kuzwa.. Polska firma, zbiera kase w euro.. i każdy kto jechał musial zapłaci w euro. Szok i nie dowierzenie. 3 godziny spędzili w zajeździe bez celu.. Krążenie po Polsce również bez celu.. Po niemieckiej stronie do tego zbieranie paczek.. po Polskiej stronie zaś rozworzenie paczek.. Porażka. Zero szacunku do klienta!

Teresa
@Xxx

Pierwszy raz jechałam z tą firmą i ostatni. Nie przyjemny kierowca bus brudny i zaniedbany. Atmosfera dla nowego klienta beznadziejna wręcz mają w nosie nowych klientów. (usunięte przez administratora)Jeszcze nigdy nie byłam taka zmęczona psychicznie jak tym razem. Nie polecam.

Hanna
@Teresa

@Teresa, to przykre, co piszesz, może 'świeża krew' wpłynęłaby dobrze na jakość usług? Ciekawa jestem, czy Pitbus poszukuje teraz nowych kierowców. Czy ktoś wie o naborze do tej firmy?

Kobieta

Miałam okazje jechać z tą firmą i MASAKRA ! Przestrzegam wszystkich! Nie odpowiedzialni, tak jak Pani opisywała- czekałam na nich w Chrobrym dobre 4 godz. Młody kierowca większość podróży jechał bez pasów, kilka razy prawie na czerwonym świetle a najlepsze, że w międzyczasie czytał smsy i robił notatki! Aż mi się ciśnienie podnosiło!!! Mało tego - jadąc z wcześniejszymi pasażerami po drodze- UWAGA - skończyło im się paliwo?! Ani śmiać się, ani płakać...przerażeni ludzie w chwiejącym się obskurnym busie na poboczu. Podróż 1200 km jechałam ponad 24 godz. Szok i podróż masakryczna. Acha, również zbierali pieniądze pod Chrobrym bo nie mieli na paliwo! Co to za firma??! Bez pojęcia i szacunku dla klientów! Nie warte złamanego grosza a tym bardziej telefonu! ODRADZAM!

Franek

@Xxx Myślę, że tu nie ma nic z prawdy, tym bardziej, że firma dobra .a autor wpisu nawet nie ma odwagi się podpisać.

Zenek

Może firma nie jest idealna ale równie trudno znaleźć dobrych pracowników!

Exodus

Firma powinna nazywać się (usunięte przez administratora)trans taka nazwa proponuje. Jeszcse nie wisadlem a wiedzialem ze beda problemy, opoznienie przy odbiorze mieli byc 7 moze 8 byli 10.30. Bus ledwo j3zdzil ford transit z 98. Bez klimy. Potem przesiadka w vivaro z kloma i wczoraj dzieki temu mialem 39.6 goraczki. Podróż hamburg mazury 19 godzin. 3 godziny czekania na przesiadkę do innego busa. Kierowcy jeździli na nawigacji sprzed 10 lat i zamiast kierować się na Ostróde pojechali dziurami nie z tej ziemi. Pasażerowie naje w 3 d.py I to kobiety!!! Zatrzymywanie sie na stacjach palow po piwo i na szczocha dla tych ludzi. Powinienem domagać się zwrotu kosztów Ale nie jestem dziadem jak oni. Nigdy więcej. Dla wyszukiwarki Google. Opinia firma transportowa Pit Bus Gołdap 0 gwiazdek. Radzę uważać I omijać szerokim łukiem, chyba że się jest Patolem I menelem to jak najbardziej będziecie mogli wracać naje..ani jak automaty.

Hanna

Nie znalazłam zbyt wielu informacji dotyczących firmy Pitbus, czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat aktualnej sytuacji? Do tej pory w wątku pojawiały się jedynie opinie klientów. Wiecie może, czy pracodawca potrzebuje nowych pracowników, a jeśli tak, to na jakie stanowiska? Czy w związku z wyjazdami zagranicznymi kierowcy muszą znać języki obce?

ART@ELA

Koszmar, ta firma musi się określić co wozi ludzi czy śmieci, opóźnienie przy odbiorze 4 godziny później opóźnienie spowodowane zbieraniem wszelkiego szpermilu w Niemczech to kolejne 6 godzin wychodzące poza ramy czasowe. Podróżując PItbusem dolicz do podróży i co najmniej 10 godzin dodatkowo w moim wypadku podróżowałem 900 km całą dobę a na dodatek kierowca totalnie wycieńczony! Wcale mu się nie dziwię - 5 km przed przed moim domem stwierdził że już nie u jedzie i musi zrobić przerwę na spanie. A najgorsze to że to firmuje epodróżnik żenada! Moje sugestie dla Piotr Czyszczoń Pitbus Przewóz Osób Mikrobusem: brak Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie robic ludzi w konia

Kamil

Idealnych firm nie ma i zawsze znajdzie się coś co nie jest dobrze przyjmowane przez pracowników!!

Pasażer

Witam. Miałam „przyjmnosc” jazdy tym przewoźnikiem do Holandii i stanowczo odradzam. Przesiadka przed granica, o której nikt nas nie poinformował. Kierowcy mówili, ze maja godzinna przerwę, a zostawili nas w busie z bagażami na 4. Jazda bardzo nieostrożna, już wiem, ze następnym razem trzeba szukać czegoś innego. Przykra prawda..

Holanfeel
@Pasażer

Zgadzam sie, również nie polecam, przykro mi

Ja 44
@Pasażer

Zgadzam się z kolegą firma nie jest warta polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Czyszczoń Pitbus Przewóz Osób Mikrobusem - Naprawa

Piotr Czyszczoń Pitbus Przewóz Osób Mikrobusem
  • 489
    34-240 Naprawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042