Opinie o Okazja Monika Kołodziej w Zarzecze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Okazja Monika Kołodziej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Okazja Monika Kołodziej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okazja Monika Kołodziej w Zarzecze

Lucjan

Sprzedają na allegro z wysyłka z opóźnieniem lub wadliwy towar. Nie polecam

@Izabela

Co miałam do powiedzenia to napisałam. Nie polecam i tyle w temacie

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Okazja Monika Kołodziej w miejscowości Zarzecze?

@JAGODA

jak rotacja przy tym wygląda? od paru miesięcy nic niczego nie pisał i zastanawiam się czy to dlatego, że tak stabilnie się pracuje mimo wszystko? czy ktoś ma skalę porównawczą? jak się pracowało w ubiegłym roku a jak teraz? cokolwiek się zmienia?

Barbara Nowy wpis

Chcę się dowiedzieć czy jest tu jakiś dział reklamacji, ponieważ kiedyś już na jednym się zatrudniałam a tu jak widać po opiniach właśnie do reklamacji nawiązywano. Zatrudniają normalnie na umowie o pracę?

Klaudia

Totalnie nie polecam, będę zgłaszać i pisać gdzie się da. Oddałam sprzęt na gwaracje, na początku dostałam info, że sprzęt wysłany do producenta, ok Po zapytaniu jak sytuacja odpowiedź, że czekają na część zamienną więc jak dojdzie to odeślą mi go z powrotem. Sprzęt podobno już gotowy do wysyłki, w sumie nie wiem kto go naprawiał, producent czy oni wkładając część zamienną. Kontakt słaby, po założeniu sporu na allegro, żebym się odczepila wydrukowali list przewozowy. Codziennie informacja DZIŚ WYJEDZIE I co, nie wyjechał od kilku dni. Smialo, droga firmo, czytajcie opinie bo będzie ich więcej.

nie polecam Nowy wpis

zostałem (usunięte przez administratora) na OLX przez tę firmę, towar uszkodzony.

A jak ma wyglądać, przecież to nie budżetówka. Nie limitowane godziny, soboty, nad godziny nieraz nawet weekendy zarwane. Pieniądze smieszne, ubezpieczenie od najniższego dna. Ale niech każdy spróbuję i zobaczy, preferowani ludzie bez rodzin, i zobowiązań typowo na tel.

Sylwia

Najniższa krajowa, reszta pod stołem, atmosfera sztuczna, śmieszny mąż by z pod siebie zjadł/typowa złotówa. Ogólnie nie polecam, nierozwojowa praca.

@Tomek

I poważnie właśnie tacy co opisujesz tak chętnie tu przychodzą robić? Musi być tu zatem coś co ich do tego jakoś zachęca, tylko co?

Lena
@Tomek

No wreszcie ktoś napisał konkrety, tak właśnie tam jest, tylko z zewnątrz wydaje się że jest pięknie i bogato, a tak naprawdę dno i 2 metry mułu. (usunięte przez administratora)

Edyta
@Tomek

Chociaż te nadgodziny jakoś lepiej płacone są?

śliska

Jak wygląda praca, no cóż kolejna wydmuszka za naj niższą krajową, nic nadzwyczajnego. reklamacji nie uznają/praktycznie nigdy. a poza tym co można oczekiwać od wiejskiej firmy.

tomek
@Edyta

Penie że lepiej pod stołem. jak zachorujesz to nawet cie na chleb z masłem nie stać.

@tomek

Ok inflacja, inflacją ale już bez przesady. Szkoda, że pod stołem skoro ta piszesz ale to ile w końcu płatne by były?

JAGODA Nowy wpis

Najniższa krajowa, nadgodziny, zero perspektyw, tyle mogę powiedzieć. Praca dla rozwódek, i kawalerów, panienek.

Izabela Nowy wpis
@JAGODA

Aplikowałeś do firmy Okazja Monika Kołodziej? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Klaudia

Totalne (usunięte przez administratora), sprzęt zakupiony za niemal 3 tys, oddany na gwarancję, zero odzewu, informacji, mija ponad miesiąc i nie wiem nic. Mam nadzieję, ze odzyskam pieniądze lub mój sprzęt, (usunięte przez administratora)

Dariusz
@Klaudia

Z tego co wiem to zwykle jest 14 dni na rozpatrzenie reklamacji no chyba że serwis nie ma części to może to trochę przedłużyć. Sama próbowałaś się kontaktować? Może trzeba ich trochę pośpieszyć, co?

@Dariusz

Dzwonię codziennie, rano i popołudniu, założyłam spór na allegro, żebym zyskać czas wydrukowali list przewozowy, codziennie słyszę to samo, dziś zostanie wysłany. Dziś zostanie wysłany. Opinie zacznę pisać codziennie i gdzie się da.

@Klaudia

Sprzed podobno jest naprawiony, w co szczerze wątpię dlatego tak mnie zbywają, żeby zyskać na czasie. Nie mogą go po prostu do mnie odesłać i tu tkwi problem, wydrukowana etykieta przewozowa od kilku dni wisi w systemie i codziennie informacja, DZIŚ OD NAS WYJEDZIE

Nie polecam zakupów

Witam. Przedmiot zakupiony na allegro w przedsprzedaży 23 sierpnia, sprzedaż ruszała 26 sierpnia. Minął tydzień a jedyne co sprzedający zrobił to uzupelnił numer przesyłki żeby allegro się nie czepiało. Napisałem do nich kilka dni temu i przedmiot podobno jest w drodze. Wczoraj napisałem na allegro jak sprawa wygląda. Do dzisiaj tj 02.09 zero odzewu mimo iż na koncie ktoś był i widział że jest wiadomość. Próba dodzwonienia się do nich bez skutku, pierwszy w kolejce jestem ale ponad 5min i nikt nie raczył odebrać telefonu. Podejrzewam że sprzedają przedmioty których w rzeczywistości nie mają. Dyskusja otwarta na allegro, negatyw poleci wraz z opisem całej sytuacji. Nie polecam!

@Nie polecam zakupów

No ciekawe jak to tak naprawdę jest. Ale gdyby bawili się w takie sprzedawanie czegoś czego nie mają to raczej na dłuższą metę by nie działało, no bo jak niby?

brodziaty

co to za praca? jak to tak w ogóle można nazwać. najniższa krajowa, są tam pewne osoby które powiem szczerze się marnują i pracują na takich wyzyskiwaczy. Gwarancja do wysyłki, później kontaktu brak.

@brodziaty

W sumie to jakie osoby konkretnie masz na myśli?

malgorzata@strona.pl

Zakupiłam u Pani maszynę Singer M320L Serenade i brak jest instrukcji obsługi w języku polskim. Bardzo proszę o przesłanie może być w wersji elektronicznej. Pozdrawiam

Wanda
@malgorzata@strona.pl

A kontaktowałaś się już bezpośrednio z firmą? Telefonicznie albo emailowo? Tak by chyba było lepiej :) No chyba ze kontakt z firmą jest utrudniony?

Lucjan

Sprzedają na allegro z wysyłka z opóźnieniem lub wadliwy towar. Nie polecam

@Lucjan

Zgadza się, szkoda kupować w tym garażu.

@Sylwia

Serio? A co takiego niby stąd brałaś? Bo to chyba Twój wpis sprzed kilku dni, ale nie podałaś konkretów.

@Izabela

Co miałam do powiedzenia to napisałam. Nie polecam i tyle w temacie

sylwia

Nic nadzwyczajnego, towar II sortu, z Chin, wszystko badziewnej jakości, osobiście nie polecam, kupiłam i później żałowałam bo po zakupie to już o zwrocie/ewentualnej reklamacji zapomnij, (nawet nie ma takiego działu w tej firemce) Ogólnie nie jestem zadowolona, kontakt zerowy, zero szacunku, typowe olewanie klienta.

marek

Właścicielka wygląda jak dziecko, ledwo ją za kierownicy widać, usta sobie zrobiła (usunięte przez administratora) a tak to nic nadzwyczajnego. Kupują po marketach i sprzedają wysyłkowo. Pracowałem i nie polecam

Łucja
@marek

przeciez w handlu o to chodzi by taniej kupic drozej sprzedac ... negatywny komentarz pracodawcy jest tylko przez to ze ci sie wyglad pracodawczyni nie podoba, to jednak slabe, nie sadzisz?

marek
@Łucja

nie kolego,nie wygląd ale obsługa, miałem do czynienia z właścicielką dlatego pisze jak wygląda, ogólnie zero szacunku i pod każdym względem. Typowy garażowiec a nie przedsiębiorca. Nie polecam i tyle w temacie. pierwszy i ostatni raz.

Janusz
@marek

A dlaczego nie polecasz? Podasz konkretny powód/powody, co Ci nie odpowiadało? Chyba nie wygląd właścicielki, który jest jej prywatną sprawą?

marta

Taka firemka, wszystko w Leasingach i wynajmach długoterminowych, wszystko w stodole, nic nadzwyczajnego. ale co można oczekiwać od takich ludzi.

Kamila

Jak ta firma działa, pani Monika sama wysyła towar klientom? Szukam pracy tego typu, szablony allegro, ogarnianie aukcji i wysyłka. Ktos coś wie? :)

Stefan

Brak kontaktu z firmą (usunięte przez administratora) w sprawach przelewów za zwrot towarów. Nie polecam zakupów w tej firmie

jola

nic nadzwyczajnego, szkoda czasu, typowe garażowce a nie firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Okazja Monika Kołodziej - Zarzecze

• Jak się pracuje w Okazja Monika Kołodziej?

Zobacz opinie na temat firmy Okazja Monika Kołodziej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okazja Monika Kołodziej?

Okazja Monika Kołodziej
  • Wyzwolenia 38