Opinie o Speed Auto Zacharuk Radosław w Drelów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Speed Auto Zacharuk Radosław. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Speed Auto Zacharuk Radosław o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed Auto Zacharuk Radosław w Drelów

Mario Nowy wpis

Polecam sprzedawcę pełen profesjonalizm. Auta sprawdzone , pomocny rzeczowy , dobry kontakt .

Jakie są warunki zatrudnienia w Speed Auto Zacharuk Radosław?

Peugeot 3008 Nowy wpis

Samochód kupiony ponad pół roku temu spisuje się znakomicie. Bez problemu można uzyskać VIN do weryfikacji stanu auta. Właściciel udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące samochodu. Świetny kontakt, szybka i bezproblemowa transakcja Gorąco polecam.

Dominika Nowy wpis

Nie widzę tutaj opinii od pracowników, może dla odmiany ktoś z nich byłby chętny się wypowiedzieć? :) Narzeczony chciałby aplikować, motoryzacja to jego całe życie. Doświadczenie tez ma. Co myślicie? Warto rozważyć pracę tutaj? Można poznać jakieś plusy i minusy firmy? ;)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Speed Auto Zacharuk Radosław? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Agata Lubańska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Duże uznanie dla zaangażowania sprzedawcy. Dobra komunikacja, szeroka dokumentacja ale przede wszystkim samochód jakiego oczekiwałam.

Justyna

Kolejny samochód kupiony u Pana Radosława polecam konkretne auta konkretne odpowiedzi na każde pytanie duży wybór bardzo ładnych aut i naprawdę sprzedawca zna się na tym co robi

Kupujący

A właśnie moim zdaniem brakuje takich ludzi w polskim autohandlu jak Pan Radosław na etapie kupna bylem zainteresowany 3 autami do wszystkich dostałem vin zdjecia jak auto bylo jeszcze za granicą co zostało naprawione i jak zostało naprawione wybrałem te które najbardziej mi się spodobało wiec nie wiem skąd te negatywne opinie albo ktoś zazdrości albo chce zrobić na złość moim zdaniem jeden z najlepszych dealerów aut używanych w lubelskim duży wybór aut auta dopieszczone a nie zrobione po łebkach Wroce tu na pewno tym bardziej że oferuje sciagniecie auta pod zamówienie

Teresa Grosicka

Bardzo rzetelna firma, miła obsługa.

Klient

Nie polecam, nie warto nawet myśleć o zakupie samochodu od nich. Zapyziały klasyczny handlarz kłamca i (usunięte przez administratora)

@Klient

A z Twoim autem to co było nie tak?

@Agata

Wszystko !!

@Klient

Aha. Ale skoro dosłownie "wszystko" to co z nim dalej zrobiłeś? :(

Jaa

Auta bite,z cofnietymi licznikami o 100 tys i wiecej.

Helena
@Jaa

Mogę wiedzieć, skąd posiadasz takie informacje? To potwierdzone dane, czy tylko Twoje spekulacje? Jestem na kupnie samochodu, nie znam się na tym, dlatego każda opinia jest dla mnie bardzo cenna.

@Jaa

Dokładnie tak wszystkie auta rozbite klepie składa i do ludzi

@Tomek

Serio? A masz na to jakieś dowody, że niby je klepie i składa? Widziałeś jak to robi?

Tomasz

Wszystkie auta rozbite porażka wielka

Klient

Zaoszczędzony wyjazd ponad 300 km po auto, samochód z cofniętym licznikiem o ok 90tyś km. Sugeruje sprawdzenie auta dokładnie po vin i historii serwisowej. NIE POLECAM !!!

Zadowolony klient !!!

Po drugie auto zgosze sie napewno do SpeedAuto !!!

Zadowolony klient !!!

Witam, mialem przyjemnosc kupna auta u Pana Zacharuka i powiem ze jestem bardzo zadowolony nie owija w bawelne, podpowie i doradzi jest mozliwosc sprowadzenia auta na zamowienie. Bardzo polecam !!! Po drugie auto zglosze sie napewno do SpeedAuto ????

Zostaw merytoryczną opinię o Speed Auto Zacharuk Radosław - Drelów

• Jak się pracuje w Speed Auto Zacharuk Radosław?

Zobacz opinie na temat firmy Speed Auto Zacharuk Radosław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speed Auto Zacharuk Radosław?

Speed Auto Zacharuk Radosław
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zachodnia 6
    21-570 Drelów

Speed Auto Zacharuk Radosław