Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jędrek Andrzej Nowak

Opinie o Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jędrek Andrzej Nowak

Klient12

Miła obsługa i dobre ceny.

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat przedsiębiorstwa Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jędrek Andrzej Nowak w miejscowości Łuków. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

Zostaw opinię o Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jędrek Andrzej Nowak - Łuków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jędrek Andrzej Nowak