Bar Gastronomiczny kucharek

Łuków

Opinie o Bar Gastronomiczny kucharek

Papa dance

Radzę trzymać się z daleka od tego baru. Od szefa tym bardziej bo to.... szkoda słów aby go określić.

bylk

fejden, A czy od razu u nich mozna zawrzeć umowę o pracę - czy ktoś coś na ten temat wie ? Wydaje mi się, że w dalszej perspektywie jest możliwość taka, ale czy to jest aby pewne... Dajcie mi znać, bo nie wiem czy nie szukać roboty ewentualnie gdzieś indziej.

Anonim

Odradzam... Nie ma co tam pracować

p

dlaczego nikt nie kontroluje takich przybytków gdzie bez umowy i z wyzyskiem ludzi sie wykorzystuje to jest hart horr

tr

żadnej umowy nawet na tzw gebe.szefostwo doraba sie na twoim garbie. za pierwszy dzien nie płaca no bo po co :D.moze ktos sie zainteresuje sie dlaczego w dzisiejszych czasach płaca jest 5zl za godz.moze Magda Gesller? :D

Złota

Jedzenie jak się trafi to jest świeże ale czasami to leży aż zejdzie. Szefowa jest ok ale szef jest narwany jakich mało. Umowy żadnej nie ma a jak pracujesz to po ok. 3 miesiącach masz wolne a jak nie przyjdziesz bo coś ci wypadnie(np.gorączka, dziecko chore) to masz wolne i już nie pracujesz. Gadka jest taka że się odezwą jak bezie praca i biorą następną osobę. Wypłata do ręki co tydzień na zakończenie tygodnia.

ja

za godzine 5zł.zadnej umowy o prace.wypłata raz w tygodniu nie lekkie ale całkowite przegiecie

Juka

Szefostwo najgorsze jakie moze byc.. płaca smieszna

laki

git - 2010-12-12 17:25:43 jedzednie oki,jedzenie ok owszem ale to wszystko.zarobki poniżej pasa i szefostwo nie halo

git

jedzednie oki,

Zostaw opinię o Bar Gastronomiczny kucharek - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Gastronomiczny kucharek