Opinie o Nzoz Poradnia Stomatologiczna Prima-Med Lek.Stom. Bożena Paziewska w Wronki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nzoz Poradnia Stomatologiczna Prima-Med Lek.Stom. Bożena Paziewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nzoz Poradnia Stomatologiczna Prima-Med Lek.Stom. Bożena Paziewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nzoz Poradnia Stomatologiczna Prima-Med Lek.Stom. Bożena Paziewska w Wronki

Nie ma jeszcze na wątku sprawozdania od Was jeśli chodzi o firmie Nzoz Poradnia Stomatologiczna Prima-Med Lek.Stom. Bożena Paziewska w mieście Wronki, może macie jakieś informacje z pierwszej ręki?

J. M.

Świetna szefowa, która dba o swoich pracowników.

Przemek

Gabinet stomatologiczny został zamknięty z dniem 01.09.2022.

Danuta Nowy wpis
@Przemek

czy to jest Przemku pewna wiadomość z pierwszej ręki ? jak wpisze się w neta firmę to nawet wizytówki nie ma, wiec ciężko sprawdzic

Przemek Nowy wpis
@Danuta

Gabinet stomatologiczny nadal funkcjonuje, ale przyjmują w nim inni dentyści. Pani dr Paziewska z powodu choroby na pewno już nie wróci.

Karolina Nowy wpis
@Przemek

Jeśli faktycznie tak z tym wszystkim wyszło a gabinet funkcjonuje, to kto jest obecnie pracodawcą? Dalej będzie nim Pani Dr?

Halina Nowy wpis
@Karolina

Nowym pracodawcą, a zarazem właścicielem poradni jest od 1 października 2022 pani doktor Magdalena Krawczyk - Kalińska.

Iza

Pisaliście że zmieniła się właścicielka - jak wygląda teraz praca? Dalej jesteście zadowoleni? Zmieniły się takie kwestie jak wynagrodzenie albo atmosfera w pracy?

Ewa Jankowska

Polecam Profesjonalny Gabinet Stomatologiczny miłej pani Bożeny.

Iza

Napisaliście, że szefowa dba o swoich pracowników. W jaki sposób? Napiszcie proszę coś więcej :) Fajnie, że dba, ale co to znaczy dokładniej :D

Zbyszek
@Iza

Z powodu choroby właścicielki NZOZ PRIMA-MED zostanie zamknięty z dniem 01.09.2021.

Daria
@Iza

Szefowa się zmieniła.

@Zbyszek

Chodziło o 2022? I co dalej? Jak nowy właściciel gabinetu?

Zbyszek
@Karolina

Tak. Mała pomyłka. Chodziło o 2022 rok. Gabinet zmieni nazwę i właściciela.

Renata
@Karolina

Nie martwcie się, Pani doktor wraca do zdrowia.

@Renata

Całe szczęście. A nowa Szefowa to jak się sprawuje?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nzoz Poradnia Stomatologiczna Prima-Med Lek.Stom. Bożena Paziewska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Bogdan

Była najlepsza dentystką, u jakiej miałam okazję być. Miała świetne podejście do dzieci. Niestety ciężko zachorowała i musiała zamknąć gabinet.

Michał Krajewski

Najlepsza dentystka w powiecie szamotulskim. Zdecydowanie polecam!

Sebastian Nowak
@Michał Krajewski

Zgadza się. Jest świetna. ????

Zostaw merytoryczną opinię o Nzoz Poradnia Stomatologiczna Prima-Med Lek.Stom. Bożena Paziewska - Wronki

Nzoz Poradnia Stomatologiczna Prima-Med Lek.Stom. Bożena Paziewska
  • Partyzantów 14