Opinie o Sabre Tomasz Szabelski w Mosina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sabre Tomasz Szabelski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sabre Tomasz Szabelski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabre Tomasz Szabelski w Mosina

Robert Marciniak Nowy wpis

Ciekawe propozycje projektowe????????????. Zaoszczędzone pieniądze.. Polecam.

Szymon Jańczak Nowy wpis

Jakość, fachowość i merytoryka. Polecam.

Karolina Majorczyk Nowy wpis

Współpraca wzorowa, dziękuję za cenne uwagi. Polecam. Pozdrawiam. KM

Joanna Nawrot

Zamówiłam projekt. Właściciel ma duże doświadczenie. Dokonał nam wiele zmian. Dzisiaj bardzo jestem mu wdzięczna. Przestrzeń i logistyka w domu jest zachowana. Trochę żałuję że nie posluchałam aby zrezygnować z piwnicy. Przy następnej inwestycji posłucham. Polecam. Asia

Bronisław
@Joanna Nawrot

Projekt wykonywał ci właściciele firmy czy zatrudnia innych pracowników do pomocy i można sobie wybrać u kogo się będzie robiło zlecenie?

Klient Nowy wpis
@Bronisław

Ja robiłem u właściciela.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sabre Tomasz Szabelski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jarosław P-ń Dębiec

Polecam, jakość usług bardzo dobra. Jarek

Marzena Dopierała

Moja ocena - 6+. Rozsądne podejście do klienta. Cena rynkowa. Polecam. Marzena

Magdalena - Poznań

Współpraca bardzo owocna. Wysoki poziom wiedzy. Polecam. M

Zofia
@Magdalena - Poznań

Czyli rozumiem, że drugi raz zwróciłabyś się do tej firmy i jej pracowników? :) Firm z branży budowalnej jest pełno, ale ciężko znaleźć dobrą, dlatego podpytuję. Chętnie poczytam więcej szczegółów

Taniocha
@Magdalena - Poznań

Oj niestety chyba Pan właściciel sobie sam ta opinie wystawia

Jan
@Taniocha

A masz jakieś inne wrażenia? Może się z nimi podzielisz? Jak patrzę na forum to widzę że większość opinii jest pozytywna. Właściciel sam sobie te wszystkie pozytywne opinie wystawił?

Bożena

Bardzo dużo tu opinii na temat usług, a mógłby ktoś podzielić się opinią na temat obsługi przez pracownika? Swoje odczucia, co się podobało, a co nie.

Małgorzata

Jestem bardzo zadowolona z uslug Sabre. Polecam. Ciepła osobowość. Mega doradztwo. Gosia Radzewo

Michał Andrzejeski Kościan

Współpraca celująca. Doradztwo celujące. Polecam Michał.

Marek Wojnowski Śrem

Dzięki podpowiedzią p. Tomasza zaoszczędziłem sporo pieniędzy. Rzeczowa i konkretna współpraca. Polecam. MW

Joanna Przybysz

Duże doświadczenie, super fachowość. Kompleksowa obsługa. Polecam. J.P.

Małgorzata

Firma z doświadczeniem. Otrzymaliśmy fachowe doradztwo. Jako kierownik budowy pomógł nam zaoszczędzić dużo pieniędzy wprowadzając optymalizację dokumentacji projektowej. Kompetencja i terminowość. M.

Bardzo dobry Projektant. Długo zastanawialiśmy się nad projektem. Pan Tomasz udzielił nam dużo porad i zaprojektował nam dom idealny (jak powiedziała nam firma wykonawcza - tanie rozwiązania konstrukcyjne). Polecam. A

Zenek

Firma niepowazna. Odradzam współpracę z nią. Podszedsłem do współpracy dugi raz i znowu żałuje.

Dorota
@Zenek

Nie opisałeś tak naprawdę o co chodzi. Napisałeś, że firma jest niepoważna, odradzasz współpracę i jej żałujesz po raz drugi. Ale dlaczego? Miło się czyta opinie poparte konkretnymi argumentami dzięki, którym można wywnioskować coś więcej.

Vincent

Nie polecam tej firmy. Projekt parę razy do poprawy a sam kontakt nie miły . po otrzymaniu pieniędzy trzeba sie prosić o wykonanie prawy i spotkanie. ciagle go nie ma. NEGATYW..............

ERNEST

Kierownik budowy masakra. Przyjeżdza jak się go zaprosi i to z wielką łaską. Nie odbiera telefonów, nie ma wiecznie czasu. Niby odzzwoni ale kiedy nie wiadomo...... Omijać z daleka-nawet za darmo. Szkoda nerwów.

Romuald

Prosze uważać na tego pana. Po otrzymaniu wynagrodzenia nagle przestaje interesować się sprawą. Nie polecam wspołpracy znim......

Zostaw merytoryczną opinię o Sabre Tomasz Szabelski - Mosina

• Jak się pracuje w Sabre Tomasz Szabelski?

Zobacz opinie na temat firmy Sabre Tomasz Szabelski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabre Tomasz Szabelski?

Sabre Tomasz Szabelski
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Osiedlowa 5
    62-050 Mosina