Opinie o Gadułka Gabinet Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej Katarzyna Zięba-Majka w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gadułka Gabinet Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej Katarzyna Zięba-Majka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gadułka Gabinet Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej Katarzyna Zięba-Majka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gadułka Gabinet Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej Katarzyna Zięba-Majka w Rzeszów

Rodzice Nowy wpis

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola i kadry. Dziecko uczęszcza do oddziału na strażackiej już kilka lat. Komunikacja rodzica z przedszkolem na wysokim poziomie. Kadra zawsze odpowiada na pytania, pomaga i wspiera rodziców. Widać, że pracują z powołania. Każdy tam jest bardzo miły w stosunku do rodziców i dzieci - panie nauczycielki i pomoc nauczyciela Pani Jadzia. Dziecko chodzi do przedszkola uśmiechnięte i zadowolone. Polecamy z mężem z całego serca.

Aleksandra

Witam jakie warunki pracownicy występują obecnie przy Strażckiej? I ogólnie to ilu nauczycieli jest potrzebnych jednocześnie? Zauważyłam, że w maju tego roku była publikowana oferta i w zeszłym roku w okolicach sierpnia także. To wynik rotacji czy jakiegoś rozwoju? Mimo wszystko w jakiej atmosferze obecnie się pracuje?

Rena Nowy wpis
@Aleksandra

Rotacja. Pracownicy uciekają z tego miejsca, jest wiele skarg na p.dyrektor ze strony rodziców to i pewnie że strony kadry też. Rozmówiłam się kiedyś na placu zabaw z rodzicem jednego dziecka które tam chodzi. Podobno nauczycielki odchodzą nagminnie, niektóre po paru miesiącach pracy, co dziecko się przyzwyczai to zmieniają się panie. do tego tragiczne wyżywienie, pani serwująca jedzenie (Jadzia albo Madzia bo nie pamiętam) krzyczy na dzieci i wmusza jedzenie i chodzi ciagle zdenerwowana. A też czasami ona zajmuje się dziecmi a nie ma do tego uprawnień podobno. Mama dziecka mówiła że dyrekcja nie informuje o istotnych sprawach i ciężki ma się z nią kontakt. Podobno też są same stare zabawki i jest ich mało, bo dziecko tak mówiło mamie. Ale to że strony rodzica opinia. Nie wiem jak pracownicy, no ale często odchodzą to pewnie jest źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Gadułka Gabinet Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej Katarzyna Zięba-Majka - Rzeszów

Firma Gadułka Gabinet Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej Katarzyna Zięba-Majka prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA, Rzeszów - Kwiecień 2024
  • NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO., Rzeszów - Kwiecień 2023
  • LOGOPEDA, Rzeszów - Kwiecień 2023
  • FIZJOTERAPEUTA, Rzeszów - Listopad 2022
  • PSYCHOLOG, Rzeszów - Październik 2022
  • NAUCZYCIEL OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ (OLIGOFRENOPEDAGOG), Rzeszów - Wrzesień 2022
  • TERAPEUTA AUTYZMU, Rzeszów - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Gadułka Gabinet Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej Katarzyna Zięba-Majka lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Gadułka Gabinet Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej Katarzyna Zięba-Majka
  • Strażacka 32A