Opinie o Beata Witt Amb Logistics Witt Beata w Oborniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Beata Witt Amb Logistics Witt Beata, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beata Witt Amb Logistics Witt Beata o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Witt Amb Logistics Witt Beata w Oborniki

Markis

Bez ładu i składu, nie polecam

Mateusz

Omijac szerokim łukiem naciągacze

Arek Nowy wpis
Klient

Zostaliśmy (usunięte przez administratora) na ponad 15 tysięcy. Nic nie udało się odzyskać polubownaie, wysłaliśmy pozew do sądu. Dostali wezwanie do zapłaty i sprawa stała kilka miesięcy. Oddaliśmy to do windykacji. Zgłosili do prokuratury zawiadoienie o nas i o dwoch innych firmach. Kwota była w sumie na ponad 50 tysięcy. Gorąco polecam!!!! Numer do pana który zajmował się naszą sprawą:500439095.

Emil Nowy wpis
@Arek

Proszę o kontakt osobisty w tej sprawie - informacja wydaje się być nie prawdziwa, nie mieliśmy nigdy takiej sprawy.

przewożnik Nowy wpis

faktura z terminem platnosci na 25 ,06,2021 na dzień 09,09,2021 nie zaplacona nie odpowiadają na maile odradzam wspolpracę juz dwa razy wysylalem do windykacji pseudo spedycja

Przemysław Nowy wpis
Klient

Wieloletnia współpraca, sensowne stawki, normalni ludzie, płatność w terminie

Przewoźnik
Klient

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie płacą za wykonanie usługi transportowej

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przewoźnik
Klient

Nie płacą w terminie za wykonaną usługę transportową. Przedłużanie terminu z 45 na 60 dni. Pomimo takiego terminu i tak nie płacą. Nie polecam!

Heniek

@Markis ale co bez ładu i składu ?

Markis

Bez ładu i składu, nie polecam

LN
@Markis

Kiedy Pan tu pracował, bo jakoś nie zauważyłem.

LN

Podpisuje się Pan jako "były pracownik", bardzo łatwe do sprawdzenia kłamstwo kończące temat rozmowy. Dziękuję, pozdrawiam. Polecam dla odmiany zająć się czymś opartym na prawdzie.

antek
Klient

szkoda energii na tych (usunięte przez administratora)

Mateusz

Omijac szerokim łukiem naciągacze

Wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Beata Witt Amb Logistics Witt Beata w mieście Oborniki nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne wieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Witt Amb Logistics Witt Beata - Oborniki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Beata Witt Amb Logistics Witt Beata
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Franciszka Mikołajczaka 11 lok. 36