Opinie o Edward Strugiński Edward Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowo-Transportowe w Koło

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Edward Strugiński Edward Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowo-Transportowe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Edward Strugiński Edward Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowo-Transportowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edward Strugiński Edward Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowo-Transportowe w Koło

Zenek Nowy wpis

Firma porażka. Zaczeli od PBUHT Edward, później Artsel a teraz Selbud. Ostatnia to już stworzona żeby ludzi z kasy (usunięte przez administratora) Ludzie nie dostają swoich pieniędzy a to kwoty od 1 tys zł do 23 tys zł. Kilka a może kilkadziesiąt ludzi bez kasy kończy z nimi współpracę. Jeszcze jak stary rządził to było względnie ale odkąd prowadzi to młody przy pomocy Maciusia to jest mega ciekawie. Krojenie ludzi na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) Zarządzający nie mają pojecia o robocie i siedzac sobie w domku w Polsce wysyłają ludzi jak do (usunięte przez administratora) Każą zasuwac metry na akord i jak coś im nie pasuje tzn. prowizja mała to nie wypłacają kasy. Żenada, odradzam. Jak szukacie wrażeń i pracy za darmo to polecam. (usunięte przez administratora)Pracuje tam część tylko starej brygady która dostaje pensje żeby było wiarygodnie ale nie dajcie się wrobić do (usunięte przez administratora).

Jak dużo osób pracuje w Edward Strugiński Edward Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowo-Transportowe?

Kielar Krzysztof Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem! Firma z długami, działanie korporacyjne, pracownik traktowany jak śmieć. Pseudo prowadzący nie mają bladego pojęcia co robią a Wiśniewski uważa się za boga a gdzie tak naprawdę jest zwykłym cieciem gdzie nie ma bladego pojęcia o budowlance. Stawki w tej firmie to kpina. 7000 zł miesięcznie. Wieczna obiecywanki bonusy serusy a głupim radość. Pracownik to beduin który codziennie mierzy ilość wykonanych metrów parodia. Maciuś Wiśniewski kosztorysu nawet nie potrafi sam zrobić... No dobra przepraszam teraz go podszkoliłem to może coś wie. Ogólnie rzecz biorąc podniosłem zyski tej firmy w przeciągu trzech miesięcy postawiłem na nogi przyprowadziłem im porządną brygadę a oni nawet nie potrafili składki ZUS opłacić.

Były Nowy wpis

Ta firma to pomyłka, odradzam. Praca w Belgii. Ciagla rekrutacja. Pracownik traktowany jak śmieć zero szacunku, zaległości z płatnościami, kary za byle co na porządku dziennym lepiej pracować w Polsce. Pseudo szef prawa ręka szefa, to burak. Nie zna się na niczym a uważa za Boga. Uciekać.!!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Co wiecie nowego o pracy w firmie Edward Strugiński Edward Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowo-Transportowe w mieście Koło? Jak wygląda proces rekrutacyjny i szkolenia? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Edward Strugiński Edward Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowo-Transportowe - Koło

• Jak się pracuje w Edward Strugiński Edward Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowo-Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Edward Strugiński Edward Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowo-Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Kolejowa 68 lok. 19
    62-600 Koło