Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe Banasiak Teodor Banasiak

Adres: Al. 1000-Lecia 2A, 62-650 Kłodawa

NIP: 6661284115 REGON: 301027316

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe Banasiak Teodor Banasiak

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe Banasiak Teodor Banasiak

oszukany

Jak mowi dzien dobry to juz klamie . [usunięte przez moderatora] nie polecam wspolpracy z tym czlowiekiem

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe Banasiak Teodor Banasiak - Kłodawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe Banasiak Teodor Banasiak