Dom Maklerski BZWBK SA

Toruń

Opinie o Dom Maklerski BZWBK SA

Agnieszka

@marta to dobrze, że jesteś zadowolona. Jakie stanowisko obejmujesz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy mogą się od siebie nieco różnić w zależności od działu, gdzie zatrudniony jest pracownik. Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu?

marta

oczywiście, pracując tutaj czuje się pewną presją związane z odpowiedzialnościąfinansową ale rekompensują to bardzo moim zdaniem wysokie zarobki w tej firmie, nie ma co narzekać tylko warto aplikować szybko

mała mi

cytując "nie zgodze się wrecz, że Polski rynek kapitałowy to historia, bo całkiem nieźle sobie chyba radzi." - możesz się ze mną nie zgadzać, ale patrz realnie a nie przez różowe okulary, Twoje chyba świadczy o tym, że pozostajesz poza rynkiem i nie działasz w tej branży albo działasz zbyt krótko żeby prawidłowo ocenić. Ja tu działam ponad 10 lat i takiego bałaganu nigdy wcześniej nie było! To faktycznie jest bananowa republika, płynność i spółki słabe, nowych ciekawych IPO brak, już nawet nie da się tu sensownej strategii zubudować i wyciągnąć naprawdę dobrą stopę zwrotu. Dla potwierdzenia tego co wcześniej napisałam komentarze osób równie długo związanych z polskim rynkiem (usunięte przez administratora)

mała mi

aktualne wieści są takie, że dom makleski BZWBK był i się zmył, bo teraz jest w strukturach banku :) a makler sprzedaje kredyty hipoteczne i karty kredytowe... Polski rynek kapitałowy to już historia!

Piotr

Test wyslania opinii

mała mi

pablo - 2012-12-27 18:52:37 Kiedyś miałem świetną opinię o tej firmie jako pracodawcy. Wiem świat się zmienia na gorsze, ale jesli tak jest to dm wubek jest szczytem tego "świata". Po kilkumiesięcznym doswiadczeniu stwierdzam, że nigdy nie chciałbym tam pracować. Zaobserwowałem bardzo niezdrowe, oparte na fałszu relacje pracownicze, cynizm, dwulicowość i dziwne twory grup wzajemnej adoracji. Do tej pory myślałem,że takie rzeczy to tylko w biedronkach i tego typu tworach.też miałam dobrą opinię o nich ,,, kiedyś... a teraz wiem, że najlepsze co w życiu mnie spotkało to odejście od tych TROLI. Nie polecam współpracy z tym biurem [usunięte przez moderatora]

pablo

Dyrektorów, zastępców masa-z autkiem, komóreczką. Chapią co mogą, bo wiedzą, że espaniola zaczyna swoje rządy i eldorado niedługo się skończy...a co robią zastępowcy dyrektorów ?? [usunięte przez moderatora] a jamówię, że w tym roku tego nie wprowadzą. Kumpel, makler pracował u nich, chciał chociaż symboliczne 50 zł podwyższki jak mu po 6 miesiącach obiecali i co....już nie pracuje.

DM

Więcej tam dyrektorów i kierowników niż pracowników. Zdarza się, że dyrektor nie ma żadnego pracownika lub dyrektor, kierownik i jedyny ich pracownik siedzą w jednym pokoju:-) Ogólnie rączka rączkę myje i wszyscy gotują się we własnym sosie. Ale jest jeden plus można tam zarobić w miarę dobre pieniądze, jest socjal itp.

Zostaw opinię o Dom Maklerski BZWBK SA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Maklerski BZWBK SA