INTERTEL

Poznań

Opinie o INTERTEL

Firma zajmuje się pozyskiwaniem droga telefoniczną nowych abonentów telekomunikacyjnych do Dialogu. Na początku umowa o dzieło, płatne od każdej zawartej umowy 25 złotych, które przy dobrych układach pracownik dostaje w ciągu paru miesięcy. Potem umowa o pracę. Z obiecywanych złotych gór zero, każdy jest zatrudniony na 1/8 etatu i nie ma mowy żeby ten stan rzeczy zmienić. I żeby jeszcze było weselej tych pieniedzy tez nie ma, bo ponoć ktoś Intertelowi ich nie płaci. Więc siedź pracowniku cicho i jezeli możesz to [usunięte przez moderatora] stąd bo tu nic po tobie. Ostrzegam wszystkich!

Zostaw opinię o INTERTEL - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERTEL