Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański?

Agnieszka Nowy wpis

Wszechstronna wiedza, życzliwość, cierpliwość w wysłuchiwaniu problemów, rzeczowe, wyczerpujące porady, polecam wszystkim.

Grażyna Nowy wpis

Mecenas Piotr Domański jest przede wszystkim prawnikiem podchodzącym bardzo wnikliwie do zadanego tematu. Opinię swoją opieram na wizytach w kancelarii prawnej Pana mecenasa, gdzie udzielił mi porady i opinii prawnej. Poza tym jest osobą pogodą, życzliwą i cierpliwą, co bardzo wpływa na komfort klienta kancelarii prawnej.

Ewelina Nowy wpis

Bardzo chętnie poczytam więcej opinii na temat tej kancelarii adwokackiej w Warszawie, najbardziej interesuje mnie to, czy są oni skuteczni w prowadzeniu spraw. Jakie są Wasze doświadczenia? Bardzo proszę o odpowiedzi.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Patrycja

Bardzo polecam Kancelarie Pana Mecenasa Piotra Domańskiego. Wysłucha, pomoże, doradzi jest miłą i ciepłą osobą. Zawsze był przygotowany do sprawy . Gorąco polecam.

Danuta

Danusia grudzień 2020.. Bardzo polecam Kancelarię Pana Mecenasa miła i profesjonalna obsługa, zaangażowanie w sprawy które prowadzi, uważnie umie wysłuchać i doradzić zawsze przygotowany . Pan Mecenas to człowiek o wysokiej kulturze osobistej pomocny i otwarty .. Polecam z całego serca.. Pozdrawiam Danuta

Czy kancelaria pracuje także w weekendy? I czy działa tylko na terenie jednego miasta ?

Iwona

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan mecenas (usunięte przez administratora) w zrozumiały sposób tłumaczy zapisy prawa, przedstawia możliwości rozwiązania sprawy. Uważnie wysłuchał każdej wątpliwości. Osoba o wysokiej kulturze osobistej, serdeczny i przyjazny. Gorąco polecam.

Pan mecenas jest bardzo zaangażowany w sprawy z którymi się do niego przyjdzie. Bardzo uważnie wysłucha, rozumie problem z którym się do niego przyjdzie, nie odrzuci, nie ocenia. Jest otwarty, pomocny. Polecam. Mi pomógł i czułam się bardzo komfortowo pomimo, że byłam ofiarą przemocy i stalkingu. Potrafi pomóc w każdej sprawie z którą się do niego zwróciłam. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Pozdrawiam Pana mecenasa.

Małgorzata

Profesjonalna i miła obsługa. Nie miałam zastrzeżeń. Szybko, tanio i skutecznie !

Rubik

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem.Jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do prowadzonej sprawy.Pozytywne zakończenie sprawy solidnie wypracowane.Prawnik godny polecenia.Dziękuję za mila współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański
  • Strumykowa 28