Opinie o Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik w Bielicha

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik w Bielicha

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik?

Władysław Nowy wpis

Niestety i ja dałem się nabrać. Na targu obiecywał jakość i terminowość. Rzeczywistośc jest taka że zaliczka wpłacona a mebli nie ma. W czasie rozmowy telefonicznej nie mogę dojść do głosu. Od wielu miesięcy meble nie są zamontowane. Firma znana jest w instytucjach konsumenckich ale instytucje te są wobec niej bezradne. Nie korzystajcie z usług tego pana (z małej litery), (usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis

Bardzo polecam. Kuchnia zgodnie z planem.

Jolanta Nowy wpis
@Monika

czy ekipa jest duża i zgrana? szukam jakichś informacji bo mąż poszukuje pracy ale zależy mu na zgranej, fajnej ekipie :)

Waldek

Mąż właścicielki podpisuje umowy i wykonuje meble. Za meble pobiera należność z góry. Podczas podpisywania umowy obiecuje że zrobi tak jak będzie chciał zleceniodawca. Po wykonaniu mebli okazuje się że jest inaczej. Wykonuje meble tak jak jemu pasuje Bardzo dużo brakuje meblom do dobrego wykonania. Ewidentny brak dokładności. Przy montażu pracownicy dewastują pomieszczenie w którym pracują brudzą ściany, uszkadzają ościeżnice . brak kontaktu elektronicznego z firmą. możliwy tylko kontakt listem poleconym. Egzekwowanie swoich praw tylko na drodze sadowej. Zastanów się zanim zawrzesz umowę i zapłacisz.

Beata
@Waldek

A może nie jak mu pasuje tylko jak może? Nie wszystko jest przecież możliwe żeby z głowy zrobić 1:1 jak Tobie się życzy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Waldek

Bożena

W 2020 pisaliście by nie korzystać z usług tego Pana. Podobno bierze pieniądze od razu i potem trzeba długo czekać aż dokończy pracę. Piszecie też, że robotę wykonuje no nie do końca dobrze. Czy nadal tak to wygląda czy coś się może poprawiło?

Majka

Oszusty nic więcej wzięli zaliczkę mebli nie ma a przez telefon krzyczą i nie dają dość do słowa jak można odebrać zaliczkę

klient

Partacz jakich mało. Gdyby nie był partaczem nie brał by z góry całości pieniędzy za meble. Nie ma pojęcia o robieniu mebli. Targowy cwaniaczek który wyłapuje nieświadomych ludzi. Jeśli ktoś chce wywalić na darmo kasę i szarpać sobie nerwy to jak najbardziej jest w tym najlepszy. Meble od wójcika nadają się na śmietnik. Wójcik powinien przejść najpierw kurs używania metrówki. Ludzie nie płaćcie mu z góry całej gotówki bo będziecie zdziwieni.

Kenio2013

Nie korzystajcie z usług tego Pana!!!!! (usunięte przez administratora) i kręci.Bierze pieniądze z góry zanim zamontuje meble, których nawet jeszcze nie zamontował.Pierwszy i ostatni raz dałam się tak nabrać!!!!Pieniądze bierze od razu a czekam ponad pół roku i nie mam skończonych mebli.Nic sobie nie robi ze skargi, że za długo to trwa. Krętacz, omijajcie go z daleka jak nie chcecie stracić pieniędzy.Właśnie składać będę skargę do Rzecznika Praw Konsumenta.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik - Bielicha

• Jak się pracuje w Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik?

Zakład Stolarsko Meblowy Justyna Wójcik
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 95C
    26-600 Bielicha