Opinie o Chata Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Chata Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Chata Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chata Sp. z o.o. w Radom

cześć, szukam miejsca dla syna, w którym będzie mógł realizować swoje praktyki. od września idzie do szkoły budowlanej. czy w tym miejscu przyjmowani są praktykanci? jeśli tak, to na jakich warunkach? czy mogą po zakończeniu praktyk liczyć na propozycję normalnej współpracy na całym etacie na uop? :) dajcie znać.

Znany firmie Klient Nowy wpis

Budowałem dom z Chata do z oo. . Po moich osobistych doświadczeniach nikomu nie radzę współpracy z firmą. Pan Janek uciekł z budowy,, porzucił wstawienie okien przed zimą,. Nie ma woli rozliczenia się z wykonanych prac, zagarnął moje i żony pieniądze i nie jest skłonny do zwrotu nadpłaty. Jest bardzo niesolidny i nadzwyczaj nieterminowy. Nigdy nic nie było zrobione w terminie. Za swoje partactwo musi odpowiedzieć przed sądem,. Prezes Irena też nie poczuwa się do uczciwego rozliczenia, ale na krzywdzie innych ludzi nie zbuduje szczęścia osobistego o czym Pani Irena doskonale wie. Jeśli ktoś planuje zbudować dom drewniany to proszę nie podpisywać umowy z Chata do. z oo tylko poszukac prawdziwych fachowców z tradycjami. Wiem co piszę, bo teraz zostałem z budowla która nie spełnia żadnych norm budowlanych, straciłem oszczędności i jeszcze czeka mnie dochodzenie na drodze prawnej co pochłonie czas i nerwy ale nie mogę tego tak zostawić z uwagi na dobro moje i mojej rodziny......

Anna Nowy wpis
@Znany firmie Klient

Kilka lat temu przesłałam Pani Irenie drogą listowną i mailową dokładne informacje na temat (usunięte przez administratora)działalności Jana Witolda Kożucha w ramach firmy Quercus-Bis, powiązanego obecnie z firmą „Chata sp. z o.o.” (przez jakiś czas był prezesem firmy). Brak reakcji ze strony Pani Ireny na fakt, iż mając wiedzę o niespłaconym długu pracownika, wynikającym z jego poprzedniej działalności w tej samej branży jest co najmniej haniebny. Jeśli taka osoba nadal znajduje zatrudnienie w firmie "Chata", to Pani Irena sama wystawia sobie świadectwo i ten stan rzeczy urąga dobremu imieniu firmy.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Chata Sp. z o.o.?

Rysiek

Cześć, znajdzie się tu wolne miejsce w ekipie? Padły już tu pytania o pracę dla pracownika fizycznego, ale pozwolę jeszcze się dopytać co i jak z przyjęciami. Jak dostaliście robotę, bo ofert nie widzę? Ile ludzi zatrudnia firma? Po ile godzin się pracuje, co z sobotami? Stawka jak wygląda, adekwatna do wykonywanej pracy? Nie ma problemu dostać umowy o pracę?

Firma Chata Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Gosia

Witam Państwa Jak wcześniej pisałam w kwietniu 2022 roku podpisałam umowę z firmą Chata sp.z o.o. której zleciłam budowę domu z bala z tarasem o powierzchni 120m2 itd... W chwili obecnej spełniło się moje marzenie o domu z bala, który właśnie został ukończony zgodnie z umową troszkę po terminie ale jak się czeka i marzy 20 lat to nie jest to problem........Podziękowania dla Pana Janka człowieka życzliwego, służącego pomocą i radą Mistrza w swoim fachu.. Szczególne podziękowania kieruję do pracowników firmy Chata ludzi z Ukrainy tzn. Wasi i Saszy za ogromne zaangażowanie, ciężką pracę którą włożyli w budowę mojego domu, za dbałość o powierzone materiały, szacunek do Inwestora, złote ręce i wielkie serca. Firma na 5.

Gosia

Witam, Jak pisałam wcześniej w kwietniu 2022roku podpisałam umowę z firmą Chata s p z o.o. której zleciłam budowę domu z bali o powierzchni 120m2. Nastała wiosna...... i tydzień temu przyjechały piękne świerkowe bale na budowę domu. W chwili obecnej firma rozpoczęła już czwarty etap tzn stropy nad parterem. Prace przebiegają płynnie bez problemów i zakłóceń. Pan Janek jak zwykle Mistrz w swoim fachu na każdym etapie doradza, pomaga aby prace przebiegały płynnie. Pracownicy pracują jak mróweczki i wszystko idzie sprawnie aż miło popatrzeć. Polecam jak wcześniej pisałam FIRMA NA 5. CDN.....

Klient
@Gosia

Proszę uważać , bo firma nie dosyć że oszczędza na materiałach to unika uczciwego rozliczenia, chowa się jak struś w piasek w obawie wytknięcia wad budowy. Jeśli Pani miała szczęście i została finalnie dobrze potraktowana to proszę napisać tu na forum bo może tylko ja mam pecha

@Klient

Nie tylko Pan/Pani miał/miała pecha. „Mistrz” nie tylko zmarnował przez złe składowanie kupione przeze mnie drewno na budowę domu, ale także nie wywiązał się do tej pory z „Zobowiązania spłaty długu”.

Gosia

W kwietniu podpisałam umowę z firmą Chata sp.z o.o. której zleciłam budowę domu z bala z tarasem o powierzchni 120m2. W sierpniu firma rozpoczęła pierwszy etap tzn. fundamenty pod dom i taras, kanalizacja, Pan Janek zajął się również kupnem i wkopaniem betonowego szamba tam gdzie sobie życzyliśmy. Studzienkę pod hydrofor na naszą prośbę wybetonował nam osobiście. Po zakończeniu pierwszego etapu wystawił nam fakturę tak jak było w umowie, za prace dodatkowe zapłaciliśmy oddzielnie jak uzgodniliśmy wcześniej. Pan Janek to człowiek o wielkim sercu ,życzliwy, pomocny służący radą Mistrz w swoim fachu i Profesjonalista. Ekipa Pana Janka to kulturalni, pracowici uśmiechnięci ludzie bez nałogów. Nastała wiosna...... i dwa tygodnie temu przyjechały piękne świerkowe bale na budowę domu. W chwili obecnej firma rozpoczęła już piąty etap tzn krycie dachów blachodachówką. Prace przebiegają płynnie bez problemów i zakłóceń. Pan Janek jak zwykle Mistrz w swoim fachu na każdym etapie doradza, pomaga aby prace przebiegały płynnie. Pracownicy pracują jak mróweczki i wszystko idzie sprawnie aż miło popatrzeć. Polecam jak wcześniej pisałam FIRMA NA 5. CDN.....

@Gosia

To wielka radość, gdy budowa wymarzonego domu idzie sprawnie i bezproblemowo. Niestety nie wszyscy mieli takie szczęście. „Mistrz” nie tylko zmarnował kupione przeze mnie drewno na budowę domu o wartości ponad 30.000 zł, ale także nie zwrócił mi do tej pory długu (16.400 zł).(usunięte przez administratora)

Co jaki czas w Chata Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dawid

Witam. Jakieś stanowiska fizyczne może są w tej firmie? Szukam czegoś jako pomocnik, czy coś w tym stylu. Nie mam za dużego doświadczenia a o pracy w tej firmie też nikt za bardzo się nie wypowiedział. Często tu kogoś nowego szukają? Ile na rękę można na start zarobić? Za bardzo w sieci nie ma się do jakich ofert pracy odnieść, więc chcę zapytać. Warto tu pomyśleć o robocie?

Olga

Ktoś tu wspominał o podwykonawcach, więc mam pytanie, czy w firmie w ogóle jest szansa na pracę dla cieśli z doświadczeniem? No bo może firma buduje po prostu podwykonawcami i sama nie zatrudnia?

Gosia

Witam , W kwietniu podpisałam umowę z firmą Chata sp.z o.o. której zleciłam budowę domu z bala z tarasem o powierzchni 120m2. W sierpniu firma rozpoczęła pierwszy etap tzn. fundamenty pod dom i taras, kanalizacja. Pan Janek zajął się również kupnem i wkopaniem betonowego szamba tam gdzie sobie życzyliśmy. Studzienkę pod hydrofor na naszą prośbę wybetonował nam osobiście. Po zakończeniu pierwszego etapu wystawił nam fakturę tak jak było w umowie, za prace dodatkowe zapłaciliśmy oddzielnie jak uzgodniliśmy wcześniej. Pan Janek K. to człowiek o wielkim sercu ,życzliwy, pomocny służący radą Mistrz w swoim fachu i Profesjonalista . Ekipa Pana Janka to kulturalni, pracowici uśmiechnięci ludzie bez nałogów. FIRMA NA 5. Polecam Gosia.

@Gosia

W początkowym okresie naszych relacji J.W.K. również był czarującym, kulturalnym, budzącym zaufanie wykonawcą. Wydawał się profesjonalny (dopóki nie okazało się, iż zmarnował całe drewno na budowę domu przez złe jego składowanie). Był moim generalnym wykonawcą. Zatrudnieni przez niego podwykonawcy przyjeżdżali do mnie do domu z pretensjami, że nie otrzymali od J.W.K. zapłaty za wykonane prace. Naraził mnie na straty kilkudziesięciu tysięcy złotych, a podpisane zobowiązanie spłaty długu zwrócił jedynie częściowo. Nic dodać nic ująć…

klient tej firmy

Nie polecam tej firmy ponieważ mam bardzo złe doświadczenia podczas wspólpracy z firmą, najbardziej dokucza opóźnianie budowy, brak odbierania telefonów, brak trzymania się zapisów w umowie.a na koniec ucieczka z placu budowy bez woli rozmowy

Klient tej firmy

Pani doskonale wszystko wie. Co z tego że jest umowa skoro wykonawca na budowie nie pamięta umowy i robi pracę według swojego uznania? Oczywiście można to egzekwować prawnie. Rozmowy z wykonawcą brak bo ciągle nie ma czasu i pędzi dalej na drugą budowę Współpraca z Chata do.z o o kosztuje nas zszargane nerwy i zdrowie. Wszystkim odradzam firmę

Irena

Nie rozumiem do końca chyba. I to tak po prostu nagle wygasło? Mimo, że doszło do tego przedawnienia to nie ma żadnych procesów prawnych, żeby móc ponownie to egzekwować? Bo spłata 8 tys nie wygląda zbyt zadowalająco

@Irena

Pani Ireno, Pani Prezes Chata So. z o o, czy naprawdę chce Pani wejść na ścieżkę prawną? Z tego Pani wpisu wychodzi że tak..... Pani udaje, że nie rozumie, doskonale Pani wie .....

@Irena

Pani Ireno, 2 lata temu przesłałam Pani drogą listowną i mailową dokładne informacje na temat oszukańczej działalności Jana Witolda Kożucha, powiązanego z Pani firmą „Chata sp. z o.o.” Jak wytłumaczyć całkowity brak reakcji z Pani strony, iż mając wiedzę o niespłaconym długu Pani pracownika, wynikającym z jego poprzedniej działalności w tej samej branży, taka osoba nadal znajduje u Pani zatrudnienie? To właśnie ten stan rzeczy najbardziej urąga dobremu imieniu firmy. Zadaje Pani pytanie, jak to się stało, że sprawa zwrotu długu się przedawniła? Bo przez kilka lat wykazywałam maksimum dobrej woli i wyrozumiałości co do problemów rodzinno-finansowych pana Jana, a jednocześnie miałam cały czas nadzieję, że wywiąże się do końca ze swoich zobowiązań finansowych. Proszę przekazać JWK (nie mam z nim bezpośredniego kontaktu), że jeśli spłaci swój dług całkowicie, gotowa jestem zamieścić tę informacje na niniejszym portalu.

Klient tej firmy

Drodzy inwestorzy, mam prośbę, jeżeli ktoś z Was został (usunięte przez administratora) lub ma złe doświadczenia z tą firmą ( jak ja) to proszę piszcie aby ostrzec innych i ewentualnie próbować razem wyegzekwować zadośćuczynienia za niesolidność i partactwo. Siła w grupie.

Gosia

Nie polecam współpracy z tą firmą, duża nieterminowość, słaby kontakt w trakcie budowy, nie trzyma się zapisów w umowie.

Klient

(usunięte przez administratora) Piszę by ostrzec innych by nie powierzali srodkow i budowy domow firmie Chata! (usunięte przez administratora) Po podpisaniu umowy zniknoł z pieniędzmi i wiecej go nie widziałam. Mineło 2 lata a ani domu ani pieniędzy nie mam! (usunięte przez administratora) Nie poczowa się do zwotu srodkow..(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Chata Sp. z o.o. - Radom

Chata Sp. z o.o.