Opinie o Michał Czubak Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane w Jawor Solecki Wyględów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Michał Czubak Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Michał Czubak Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Czubak Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane w Jawor Solecki Wyględów

Medicus

Proszę uważać na tego hydraulika . Niesłowny człowiek. Umówieni byliśmy na roboty w budynku mieszkalnym prywatnym prawie już 3 miesiące temu. Ten człowiek mówi ,że już niedługo do Pana wchodzimy kiedy minęło 2tygodnie po terminie . Potem żona była chora , potem rodziła , potem On był chory . Potem już mieli wchodzić w tym tygodniu i nie można się do tego człowieka dodzwonić .Od tygodnia nie odpowiada na telefony oraz na smsy dwa które wysłałem z prośbą o kontakt bo nie mam żadnej wiadomości od Niego. Inni budowlańcy znajomi mówią mi tak : ten hydraulik Pana nabrał robót lub pojawiły mu się w między czasie lepiej płatne i tak Pana przeciąga a że Pan spokojny człowiek jest i nie nakrzyczał na niego to tak zwodzi Pana . Już po tych prawie trzech miesiącach czekania doszedłem do tego samego wniosku . Uważam ,że nie można ufać żadnemu słowu tego człowieka. (usunięte przez administratora) i tyle . Ja nie chcę współpracować z ludźmi ,którzy kłamią i są nieuczciwi oraz nie szanują umowy i czasu drugiego człowieka. W głowie tym fachowcom się poprzewracało i widać ,że jest sporo cwaniaczków tak jak ten hydraulik .

Medicus Nowy wpis
@Medicus

Dlaczego administrator usunął słowo (usunięte przez administratora) - opisujące najbardziej wiarygodnie moje doświadczenie pół roczne z tym hydraulikiem ?Co jest niewłaściwego w tym słowie ? Dodatkowo chciałbym dopisać o tym hydrauliku : Już teraz to że robota jest nie zrobiona generuje mi straty bo do głowy mi nie przyszło że do końca roku roboty nie zostaną wykonane. Nie mogę zatem przenieść rzeczy z innego miejsca za które płacę bo mnie wciąż ten tak zwany fachowiec wstrzymuje .Inne ekipy miały już w grudniu po hydraulikach położyć wylewki i płytki. Czeka stolarz by położyć podłogę .Mebli nie można wstawić. Materiały ze sklepu hydraulicznego zostały przywiezione a hydraulików nie ma . I co jak ktoś tutaj to wszystko ukradnie jak nikogo nie będzie .Przecież takie sprawy się zdarzają . Innymi słowy lepiej omijać tego typu fachowców świadomie oszukujących , zwodzących człowieka .

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Czubak Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane - Jawor Solecki Wyględów

Michał Czubak Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane
  • 53
    27-350 Jawor Solecki Wyględów

Michał Czubak Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane