Opinie o Kancelaria Adwokacka Marcin Połacieniec w Warszawa

Aneta Nowy wpis

Można odbyć staż lub praktykę w tej kancelarii? Polecacie ?

Aleks

Bylem na spotkaniu i jeszcze mam byc raz tylko .Czy oni maja dwie lokalizacje ??bo jedna jest w budynku Warty. Tam robi u nich jeszcze ona. Nie miala radcy bardziej ona od podatkow i tak to robi tam czy juz nie robi ?? bo rada za którą poszedłem nie okazała sie dobra i chcialbym o tym z ta Pania porozmawiac

Nick Nowy wpis
@Aleks

To to już tylko aktualne jest naprowadziła mnie i wyszło. Ach podatki człowiek głupi nie wie co plecie i co ważne o kim to tyle a w google.com to można znaleźć odpowiedzi to dobrze będę wiedział na przyszłość gdzie i jak szukać tego co szukam a jeśli ważne to polecam doradztwo ok

Nicholas Nowy wpis

Zadają mi pytania i trochę zmieszany jestem bo nie wiem co za bardzo mówić a dotyczą one płatności u nich przed konsultacjami czy po zakonczonej sprawie a może można ewentualnie wykupić abonament? I czy walute EUR/USD przyjmują bo terminal mają ?oraz czy obcokrajowców zatrudniają.

Nicholas Nowy wpis

Przenoszę się z Prudnika i myślę o zatrudnieniu u Nich CV jeszcze z tamtąd wysyłałem no i adres mam też w nim wpisany jak myślicie przyjść z CV osobistoście jeśli się nie odezwą. To jest tu gdzie na elewacji jest ten neon u góry Dzięki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Riki

Bo pisać można aby sie dowiedziec czegos o Nich tak?? To jakie doświadczenia mieliście z Nimi ktoś coś wie ?? Szukam pracy. No i jak im idzie na dziś. Zwalniają? Zatrudniają?

Zidan

Dzień dobry, Po ile tam się u nich pracuje po 6 godzin czy po 8 godzin ?

Co twoim zdaniem firma Kancelaria Adwokacka Marcin Połacieniec w miejscowości Warszawa powinna zmienić, aby stać się lepszym pracodawcą? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Marcin Połacieniec - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kancelaria Adwokacka Marcin Połacieniec
0/5 Na podstawie 0 ocen.