Opinie o MKD Studio Monika Królewicz-Dudzic w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MKD Studio Monika Królewicz-Dudzic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MKD Studio Monika Królewicz-Dudzic o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKD Studio Monika Królewicz-Dudzic w Sandomierz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak długo trwa proces awansu w MKD Studio Monika Królewicz-Dudzic?

Anna Nowy wpis

Projekt otrzymaliśmy w umówionym terminie. Uwzględniał wszystkie nasze uwagi i życzenia. Pani Monika to dobry fachowiec. Polecamy

Administrator Nowy wpis

Firma dodała nową ofertę pracy na Monter. Czy ktoś o tym słyszał?

Piotr Nowy wpis

Bardzo polecam firmę Mld studio. Kompleksowe i piękne projekty wnętrz. Kontakt z Panią Moniką nienaganny. Każdy projekt był na czas oraz bardzo rzetelnie zrobiony. Jedynym słowem polecam.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY- MONTER w firmie MKD Studio Monika Królewicz-Dudzic? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zawiedziony Klient

Nie polecam współpracy z tą firmą. Więcej info na priv

Użytkowniczka

Ja również jestem bardzo zawiedziona współpracą z MKD Studio Monika Królewicz-Dudzic. Pierwsze wrażenie zrobiła na nas naprawdę piorunujące – byliśmy pewni, że jesteśmy w dobrych rękach. Niestety potem było tylko gorzej. Po pierwsze Pani Monika jest nie terminowa, żadne pomieszczenie nie było przez nią ukończone w 100%. O zmiany hydrauliczne lub elektryczne, które zaproponowała w wizualizacji trzeba się dosłownie prosić. Na maile i smsy odpisuje tylko według swojego uznania. Nie wspominam nawet o telefonach, których nie odbiera. Kuchnia wykonana przez stolarzy przyjeżdża nieco inna niż się z nią umawialiśmy – wiem.. wtf. Zbyt mała ilość gniazdek w projekcie kuchni – gdy chcemy dodać więcej to obraża się, że to nie jest według jej projektu. Tak jak ktoś wcześniej zauważył, umieszcza w mediach społecznościowych wizualizacje pomieszczeń bez wiedzy i zgody. Mam nawet wrażenie, że często na tych wizualizacjach się kończy jej jakakolwiek współpraca z klientem. Ogólnie bardzo nie polecam. Szkoda nerwów.

Użytkownik zarejestrowany

Opinia powyżej oddaje obraz tej firmy w zupełności. Nie polecam współpracy z tą Panią.

Lucyna

Nie polecam tej firmy, brak rzetelności oraz sposób traktowania klienta jest karygodny. Poniżej tylko przykłady jakości prac tego jak zostaliśmy potraktowani: -projekty instalacji bez wymiarów, kuriozalne pomysły typu gniazdko w umywalce, jedno gniazdko na 36m2 pokoju, -brak ukończenia nawet najmniejszego pomieszczenia w ciagu 9 miesięcy od podpisania umowy -umowa skonstruowana w taki sposób aby chronić tylko interesy wykonawcy (brak terminów, kar wynikających z opóźnienia, treść przedmiotu umowy) -umieszczanie w mediach społecznościowych wizualizacji pomimo braku wiedzy i zgody zleceniodawcy -nie dotrzymywanie terminów, brak kontaktu z projektantem przez ponad miesiąc po zobowiązaniu się do wydania projektów (pani Monika nie odbierała telefonów, nie odpisywała na maile czy smsy). -udawanie że nie ma żadnego problemu i ignorowanie niewygodnych dla niej pytań -brak zwrotu zaliczki po zerwaniu umowy z winy wykonawcy -opowiadanie iż nie mamy żalu w związku z zaistniałą sytuacją. Sugeruję poważnie się zastanowić nad wyborem tej pani - my niestety daliśmy się zwieść jej gładkim słówkom, pomimo zasłyszanych już wcześniej złych opinii. Niestety potwierdziły się one w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o MKD Studio Monika Królewicz-Dudzic - Sandomierz

MKD Studio Monika Królewicz-Dudzic
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 4 lok. 2
    27-600 Sandomierz