Opinie o Dom-Wid Dominik Widarski w Prandotów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dom-Wid Dominik Widarski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dom-Wid Dominik Widarski o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom-Wid Dominik Widarski w Prandotów

Łukasz Nowy wpis

Bardzo dziękujemy za maszynę. Bardzo dobra obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Maszyna została wykonana w możliwie najkrótszym czasie. Wykonuje swoją pracę w 100% To był dobry zakup!

Jacek Nowy wpis

Bardzo dobra i rzetelna firma. Znają się na rzeczy. Serwis - w miarę tani. Polecam

grupa.sadownicza@gmail.com Nowy wpis

dzien dobry, nie jestem zadna konkurencja Pana Dominik bo zaraz pewnie Pan Dominik to napisze nie jestem msciwy tylko obiektywny firma Pana Dominika jest niesolidna niedopracowywyuje sprzetu , nie uznaje gwarancji , ciezko wyrwac fakture mimo ze sie placi cene brutto , pracownicy firmy sa zatraszani , Pan dominik arogancki i cholerny sciemniacz i wirtuoza. Jak decydujecie się zakupic u niego maszyne czego nie polecam sa inni producenci na rynku, to proponuje niedoplacac wszystkiego zanim maszyny nie sprawdzicie przez kilka godzin. Natomiast jesli macie maszyne z doplat to idzcie to zglosic ( ze nia ma dotrzymanych warunkow umowy ) bo tez slyszlem ze sa jakies sprawy w tym kierunku prowadzone. Pan Dominik stala spiewka i tak bedzie zrzucal towszystko na klienta ze jest niepowazny itd.

Paweł Nowy wpis
@grupa.sadownicza@gmail.com

W pełni popieram słowa doskonale opisującego tego człowieka, ja również byłem w takiej sytuacji. Gwarancja i serwis to występują tu tylko jako zwykłe słowa. Złożyć reklamacji się nie da, przeglądu maszyny nie zrobicie. Dominik kręci, unika, olewa, ot takie traktowanie

pawel

jestem sadownikiem z belska nie polecam maszyn dom-wid bo sa z licznymi wadami ktorych nie chce pozniej firma poprawiac, jedyne co ta firma dobrze robi to ciecia laserowe , niebawem ma byc artykul o tej firmie w konkretnej gazecie bo kancelaria sie za ta firmę wziela jak jestescie poszkodowani zglaszajcie sie do mnie przekaze namiary sadownik.belskduzy@gmail.com Firma nie chce wystawiac faktur i nie mozna sie doprosic o fakture a placi się cene brutto

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dom-Wid Dominik Widarski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Małgosia

dzień dobry, nie polecam tego "producenta" może na pierwszy rzut oka maszyna ładna, ale w rzeczywistości są niedopracowane. Pan Dominik fajnie mówi, a później brak serwisu zwalanie winy na garbatego, że ma(usunięte przez administratora) jak coś w ramach gwarancji trzeba naprawić, niesłowność, arogancja,itp. . Proponuje nie dopłacać wszystkich pieniędzy zanim maszyny się nie wypróbuje

Zostaw merytoryczną opinię o Dom-Wid Dominik Widarski - Prandotów

Dom-Wid Dominik Widarski