Opinie o Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane w Szczaworyż

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane w Szczaworyż

Wiktoria Nowy wpis

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane w miejscowości Szczaworyż, bo nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy.

Lol Nowy wpis
@Wiktoria

(usunięte przez administratora) i kłamca. Zaliczkę wziął, nie wywiązał się z umowy, telefonów nie odbiera a jak już odbierze to kręci i tak już 3 lata nie polecam

Kryst Nowy wpis

Polecam :)

Basia Nowy wpis

@Kamila tylko ze to forum pracownicze, a nie dla klientów.

Kamila

Witam mimo wielu negatywnych opinii w internecie a pozytywnych w środowisku pana Mateusza mieliśmy z mężem wiele wątpliwości ale zdecydowaliśmy się na usługę jego firmy i serdecznie go polecam zrobił nam extra altanę naprawdę nas zaskoczył wszystko w terminie na czas bez żadnych problemów :) naprawdę polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Darek

@anonim wypowiesz się na temat pracy w tej firmie ?

Zdecydowanie nie polecam. Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

dudek

Szanowni klienci to forum pracownicze więc nie piszcie swoich uwag w tym miejscu.

Klient

Zdecydowanie odradzam korzystania z usług tej firmy! Zero uczciwości i kompetencji. (usunięte przez administratora)

Klient

Nie polecam. Aroganckie podejście do klienta. Lekceważące zachowanie. Najważniejsza jest zaliczka. Po robocie oczekuje większą należność niż było ustalone. Żali się że będzie musiał dołożyć do interesu itp

Inwestor

namówił na zaliczkę za ze zwrotem problem - sprawa idzie do sądu Moje sugestie dla Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane: uczciwość

Sławomir
@Inwestor

Większość opinii o firmie jest niepochlebnych. Niezapłacone należności zawsze są dla pracownika dużą niedogodnością. Minęło już trochę czasu odkąd pisałeś swoją opinię. Jak aktualnie wyglądają sprawy ze zwrotem należności? Czy sytuacja wróciła do normy i pieniądze zostały zapłacone? Jaka jest obecna kondycja firmy i czy nadal funkcjonuje i przyjmuje pracowników?

Jar

Zgadzam się z opinią piszących. Także nie rozliczył się z powierzonych pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane - Szczaworyż

Mateusz Jewiarz Usługi Stolarskie i Ogólnobudowlane
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 96
    28-100 Szczaworyż