Opinie o Lux Bud Łukasz Bałut w Zalesie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lux Bud Łukasz Bałut. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lux Bud Łukasz Bałut o rekrutacji.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux Bud Łukasz Bałut w Zalesie

Tomak Nowy wpis

Jestem zadowolony z wykonanych usług przez firmę Lux Bud miła atmosfera i zangażowanie w pracy przy elewacji budynku jednorodzinnego Gorąco polecam

Kamil Nowy wpis
@Tomak

W przypadku wyboru firm z takimi usługami często korzystamy z polecenia znajomych. Czy w Twoim przypadku również zadziałało polecenie, jeżeli chodzi o wybór firmy Lux Bud Łukasz Bałut?

Paweł Nowy wpis
@Kamil

U nas polecenie kompletnie nie zadziałało, p. Bałut wziął duże zaliczki, odwalił fuszerkę przy części prac i zniknął z resztą pieniędzy. Finał tego remontu niestety jest w sądzie, stracony czas, nerwy i pieniądze. Tyle z polecania...

Paulina Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nikomu a wręcz przestrzegam każdego przed nią. Od ponad roku nie mogę odzyskać sporej zaliczki jaką otrzymał od nas p. Bałut, sprawa niestety z finałem w sądzie. Dodatkowo wykonana częściowo praca (elewacja), za którą firma otrzymała zapłatę to totalna porażka, co zostało potwierdzone u rzeczoznawcy budowlanego, ale czego można było się spodziewać skoro kolor tynku zrobił sam p. Bałut mieszając na podwórku biały tynk z pigmentem ze śnieżki za 6 zł. Także serdecznie odradzam, a gdyby ktoś miał wątpliwość o wiarygodności mojej opinii to zapraszam do siebie do obejrzenia wykonanej pracy przez tą firmę.

Pan Łukasz Bałut jest osobą bardzo nie rzetelną oraz nie uczciwą, w moim przypadku od 4 lat nie jest w stanie dokończyć ociepleni budynku, pomimo iż dostał całe wynagrodzenie, jestem na etapie kierowania sprawy z powództwa cywilnego, proszę również innych o opis czy takie sytuacje też miały miejsce- , rozważam złożenie pozwu zbiorowego.

Slay
@Michał

U mnie podobnie, od pół roku przeciąga zrobienie elewacji mimo sporej zaliczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Bud Łukasz Bałut - Zalesie

Lux Bud Łukasz Bałut