counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Bachbud Adam Bach? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Laik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.
Klient

Witam. A Czy jako firma budują solidnie i terminowo ? Ktoś u nich budował dom ? Jakie opinie i jak z wykonaniem? Będę wdzięczny za odpowiedzi

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 217 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Karol Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i Nic Wiecej Okrada Ludzi Na Pieniądze. Nie Polecam Same Pijaki człowiek. Nie Pijacy Zapierdziela A Pijakow trzyma (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Karol

Nie Polecam Tego Pracodawcy wyplaty Nie Na czas 10 To 10 płaci. 15 Gdzie Ludzie. Mają. Oplaty Nie Szanuje Pracowników. Zero Szacunku Do. Pracownika stawki godz 13 zło. Pomocnik 14 zwykły. Fachowiec Taki Fachowiec Ze Alkochol Co Chwila Budowa Bez. Potrzeb Sanitarnych Tak Jak Np Żwirowa Hala Wielka. Ani Zadnego Kibla Gdzie Się. Umyć. Każe. Iść. Do Wc Na Cmentarz zero Wody Żeby. Się. Umyć. Nie Wspomnę. O Wodzie Na Kawę. Czy Na Herbatę. Za pranie. Nie Płaci. Człowieka. Ma Za Nic Tylko Tyrac I Tyrac Pi 21 Godzin. Nie. Ma Szacunku. Do Pracownikow Zgłosić. Takiego Do Inspekcji Pracy. Jeszcze na godz Przepracowanych Zliczonych ucina godziny. (usunięte przez administratora) I Bamber. ..

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Bachbud Adam Bach w mieście Gorzów Wielkopolski, bo nie zamieszczacie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z stażem jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Bachbud Adam Bach - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad