Opinie o Sunerzha w Pruszcz Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sunerzha. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sunerzha o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunerzha w Pruszcz Gdański

Jak jest z pakietem medycznym w Sunerzha? Można dołączyć rodzinę?

anonymous Nowy wpis

Nie kupować grzejników tej firmy ponieważ są produkcji Rosyjskiej.

Czy firma Sunerzha udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Odpowiedź Nowy wpis

Wsparcie? to sunerzha czyli (usunięte przez administratora) ! nie ma żadnego wsparcia ani podstawowego ani dodatkowego

A jak z eksportem? sprzedali juz jakis grzejnik za granice?

oczywiście.... tylko te co podgrzewają wodę w basenach ;)

Gustaw

Spokojnie jest teraz na forum bo firma dobra i ludzie zadowoleni, polecam.

Co jaki okres czasu w Sunerzha można ubiegać się o podwyżkę?

Kasia_balu

W firmie Sunerzcha, możesz co miesiąc ubiegać się o podwyżkę u Pana Prezesa :)

Pracodawca ogłosił ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego na 3 lokalizacje. Czy warunki pracy się zmieniły? Pytanie dość ważne, bo ogólna negatywna opinia o sunerzha nie zachęca aby aplikować.

Luk

W przypadku, kiedy zależy nam na pracodawcy, który jest tylko dealerem grzejników dekoracyjnych produkowanych przez Rosjan, firma jest dwuosobowa i nie ma pomysłu, jak sprzedać produkt, (usunięte przez administratora)Jest tylko problem polegający na tym, że zaproszą Ciebie na spotkanie rekrutacyjne w zajeździe przy głównej trasie, nagadają się, jak to znakomicie można sprzedawać ich produkty, chociaż obrót z 4 województw obecnie to aż (usunięte przez administratora) złotych, po czym przedstawią kiepskie warunki i zamilknął na wieki. W przypadku, gdy ktoś ma zbyt dużo wolnego czasu, nadmiar paliwa i chęć poprawy sobie humoru - zapraszam do rekrutacji w tej firmie.

@Luk

Nie da się ukryć, że jesteś rozczarowany zarówno przebiegiem rekrutacji, jak i samymi warunkami, jakie Ci zaproponowano. Myślę jednak, iż firma z taką renomą na pewno przyciągnie kolejne osoby, które zechcą aplikować. Może zatem wiesz, czy w Sunerzha nadal trwa rekrutacja? Jeśli tak, to jakie na jakie stanowiska?

Firma jest dobrym pracodawcą więc wystarczy starać się a zadowolenie gwarantowane

@Piotr

To naprawdę znakomicie! Sunerzha jest generalnym dystrybutorem grzejników i akcesoriów ze stali nierdzwnej marki SUNERZHA na terenie Unii Europejskiej. Nie dziwi zatem fakt, że firma ta może być godnym polecenia pracodawcą. Zachęcałabym Cię teraz do opisania tu, chociaż niektórych, kwestii związanych z warunkami pracy, na jakie można tam liczyć. Warto poruszyć temat rozwoju zawodowego. Jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w firmie?

Witam, proszę o informacje na temat pracy w tej firmie jako PH. Dostałem zaproszenie na rozmowę i chciałbym się trochę przygotować. Jakie są warunki pracy, jakie dokładnie narzedzia pracy, jaka atmosfera? Bedę wdzięczny za pomocne informacje.

Daria

Zawsze jest możliwość zmiany na inną tylko nikt nie zagwarantuje, że na lepszą!!

Romek

Tak się firma rozwija że jeszcze trochę i biuro będą mieli w kartonie po grzejniku. Ciągle szukają pracowników na jedno i to samo stanowisko, nikt tam nie jest długo, dla mnie bez perspektyw.

Olek

Jak dobra firma, to praca również jest dobra. Czy taki jest powód tej ciszy?

@Kalel Pani, która udzielała Ci informacji musiała się pomylić albo sama została źle poinformowana. Czy powiesz coś o rozmowie rekrutacyjnej? Jakich pytań można się spodziewać? Czy firma Sunerzha ma duże wymagania?

Jaaa
@Karolina

@Karolina ja bylam koedys na rozmowie i bylo spoko, ale warunki mi nie odpowiadały, ale pewnie zalezy to od ludzi na jakich sie trafi

Kalel

Byłem dziś na rozmowie na stanowisko specjalisty ds exportu. Po przeczytaniu ogłoszenia zadzwoniłem wcześniej aby upewnić się ,że chodzi o sprzedaż wysyłkową i wypełnianie dok. exportowej. Otrzymałem odpowiedź ,że mają masę wysyłek. Na spotkaniu okazało się iż chodzi niestety o poszukiwanie nowych klientów. (jak dla mnie jest to telemarketing - firma ma swoje zdanie na ten temat i nie nazywa tego cold callingiem tylko exportem). Celowo pytałem przed rozmową czy mają wysyłki i czy osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie się zajmować dokumentacją a nie dzwonieniem i poszukiwaniem. Pani (usunięte przez administratora), która wysłała mi zaproszenie na rozmowę wprowadziła mnie w błąd przez co zmarnowała mi i swojemu pracodawcy czas a ja niepotrzebnie przejechałem 52 km w jedną i 52 km w drugą stronę Za co zostałem przeproszony. Dla wszystkich ludzi lubiących tego typu pracę związaną z analizą rynku oraz cold callingiem piszę opinię. Na pewno jest tam tego typu praca gdyż firma się rozwija i są w jej potrzebne osoby które lubią tego typu pracę. Nie jest to typowy export dlatego przestrzegam wszystkich specjalistów ds. importu. i exportu.

jonas

Hej wszystkim. Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. Praca jest rzeczywiście ciężka jednak nie można powiedzieć , że jakoś specjalnie ponad siły . We wcześniejszych firmach podobno trafiał dużo gorzej

Stefek

Krótko i na temat. Nie polecam. Firma kpina. Ludzie którzy są odpowiedzialni za zarządzanie wcale się na tym nie znają. Dużo wymagania i oczekiwań a nie ma z czym pracować. Grzejniki drogie i zainteresowanie nimi jest znikome. Ale pretensje do PH że nie sprzedaje tylko jak sprzedawać jak klient finalny woli kupić tańszy produkt.

bez zmian.(usunięte przez administratora)

ktos

dostajesz karte i powinienes sie zmiescic w tej kwocie co masz na karcie, jak ci braknie to masz ogromny problem.bo nie wyjedziesz do pracy, samochod masz do pracy poza praca stoi na parkingu pod twoim adresem zamieszkania, przy idelanych obrotach a nikt nie chce z sunerzha wspolpracowac pisze o duzych firmach to samochod masz do uzytku w sobote ale to rzadkosc. ty spisujesz km dla siebie jak tankujesz samochod, zdajesz im tez jakies sprawozdania z calego tygodnia twojej pracy, lub codziennie to sie dogadujesz. przesylaja ci jakies tabele i w nich wpisujesz firme w ktorej byles i rozne inne inforamcje. im sie nic przewaznie nie podoba, wiec masz duzo orzech do zgryzienia, ogolnie nie polecam tej firmy. nie dlatego ze jest gps, tylko dlatego ze ani sie nie rowiniesz, nie zarobisz kokosow, nie znaja sie na swojej robocie, mozna wiecej pisac lecz po co. zrobisz jak uwazasz, przewaznie komentarze o tresci pozytynej pisza wlasciciele firmy, a nie pracownicy byli, obecni. to chyba tyle na temat tej 'firmy'

Jeśli chodzi o GPS w autach to niestety ale sporo firm tak robi bo się zabezpieczają ponieważ trafiają się tacy pracownicy którym zależy żeby mieć auto do dyspozycji 27h/7 dni w tygodniu i żeby nie tankować a móc ujeżdżać auto a firma jest wtedy w plecy na kosztach eksploatacji jak byś miał firmę to też byś założył w aucie GPS żeby Cię pracownik nie "dymał" na kosztach utrzymania auta jeśli byś miał flotę kilku samochodów. A jak się zatrudni pracownika który zamiast do pracy to jeździ nie wiadomo gdzie żeby poupalać służbówkę to firmy muszą się zabezpieczyć. Inna kwestią pozostaje dogadanie się z pracodawcą co do użytkowania pojazdu przez pracownika. Fajnie by było gdyby firmy pozwalały w jakimś stopniu używać aut.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunerzha - Pruszcz Gdański

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunerzha?

Kandydaci do pracy w Sunerzha napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunerzha