Opinie o Silenco Sławomir Bonk w Sandomierz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Silenco Sławomir Bonk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Silenco Sławomir Bonk o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silenco Sławomir Bonk w Sandomierz

Blsck Nowy wpis

Uwaga. Sławomir Bonk to inteligentny facet. (usunięte przez administratora) mydląc oczy, że zapłaci. Dużo pije alkoholu. Wymówki, że zapłaci znoszę przez kilka miesięcy. Ðług dalej nie spłacony. Za każdym razem inna historia. UWAŻAJCIE. Obecnie w Wiśle stoi jako mim w centrum koło rynku obok gofrów. Przedstawia się jako artysta - pracownik teatru we Wrocławiu.

Fredi Nowy wpis

Uwaga- nie płaci za faktury. Zwykły (usunięte przez administratora) Kłamie w żywe oczy ze zapłaci. Ale zapłaci i to grubo.

fred

Witajcie, czy ktoś widział tego Pana?

Galant
@fred

Ten gość teraz przebywa w Kazimierzu Dolnym. Stoi na rynku jako "mim".

Fred Nowy wpis
@Galant

Fred ma do Kazimierza bardzo blisko, złapie go Fred a poszkodowani będą go obdzierać ze skory. I taki jego żywot

Łoo

Ludzie,Pan Bonk sprzedaje balony w Kazimierzu Dolnym (w nocy),w dzień jako nom stoi.

Krystyna Nowy wpis
@Łoo

Możesz tak właściwie wyjaśnić co to w sumie wnosi? Co z tego, że to robi?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Silenco Sławomir Bonk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Zenon

Gdyby te informacje były zgodne z prawdą to firma miałaby kłopoty a tak normalnie działa , wszyscy wiemy, że w internecie ludzie dużo wypisują i nie zawsze prawdziwie.

Fred
@Zenon

Zobaczymy jak trafi kosa na kamień, Ten Pan już jest umoczony…

@Fred

No ale wiesz o co dokładnie chodzi czy tylko kopiujesz plotki które są poniżej? Mglisto to wszystko wygląda tu poniżej, nic nie jest zrozumiałe, więc myślę że to jakieś plotki jednak. Firma funkcjonuje normalnie?

ick
@Monika

Ten Pan to zwykły (usunięte przez administratora) obiecuje bajki i potem ich nie realizuje, nie rozlicza się za towar który zamawia z terminem, dlatego ludzie których (usunięte przez administratora) tutaj piszą, nie podpisuj sie Monika bo wcale nie jesteś, jesteś zwykłym krętaczem za co odpowiesz!

Krystyna
@ick

Komuś udało się jakoś wyjść z tej niekorzystnej sytuacji w takim razie? Bo widzę, że długo się już to wszystko tutaj ciągnie...

Niezadowolony pracownik

Brak kontaktu z właścicielem. (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam...

adam
@Niezadowolony pracownik

podasz mi swój e-mail? mnie (usunięte przez administratora) na 1300 zł POTRZEBUJE WIĘCEJ INFORMACJI ŻEBY GO ODSZUKAĆ

Xkxkx
@adam

Jest mimem w Gdańsku na ul. Długiej, powinien tam byc

Niki
@Xkxkx

Teraz tez jest na Długiej?

Xyz
@Xkxkx

Ten człowiek to (usunięte przez administratora) ludzi na kasę, udając wcześniej najlepszego kumpla i pomocna osobę gdy zdobędzie zaufanie prosi o pożyczkę sa to stosunkowo drobne kwoty, ale zbierają się w ładną sumkę, jest znany w Poznaniu, Ustce, Rowach i innych miastach.

Dolore$
@adam

Znajdź mnie na fb to chętnie opowiem

@Dolore$

Jak Cię znaleść? Zależy mi na znalezieniu go.

Życzliwa
@Niezadowolony pracownik

Potwierdzone info

Kkkk
@Dolore$

Witam. Proszę o pilny kontakt.

Korek

Mi ktoś mówił że gościa którego tak wszyscy szukają (szanownego PANA BONKA) to widział go na rynku [w weekend] w Kazimierzu D.

Wojtek

To prawda ze (usunięte przez administratora) na pieniądzach? Są takie komentarze poniżej

Hanka

Chyba, że ktoś chce zaszkodzić firmie i zostawia takie dwuznaczne wpisy, może konkurencja inspiruje?

Do hanki
@Hanka

Jak oszukał kilka osób na pieniądze to się nie dziwie.

Życzliwy

Szanowny Pan mim stacjonuje aktualnie w Kazimierzu Dolnym od paru miesięcy ????

Do życzliwego
@Życzliwy

Napisz do mnie 785133 244 jeśli go widziałeś w Kazimierzu.

Franek

@E.R Czyli ta firma już nie funkcjonuje? Skoro zadłużony o wielu osób? Pytam bo chciałem CV składać ,a tutaj takie informacje.

Maja

Czy Silenco uregulował już chociaż część swoich zadłużeń? Koniecznie daj znać!

Biuro

Witajcie biuro@mrose.pl tu możecie napisać gdzie go ostatnio widzieliście. Wspólnie go znajdziemy. Jest winny bardzo dużo i telefonów już nie odbiera,

Windykator

Powiecie mi kto zamieszkuje wskazany adres firmy? Czy to są krewni?

Xyz

Ten człowiek to mim stojący na znanych ulicach w różnych miejscowościach. Stoi z 20min i stwierdza że interes mu nie idzie.... ale chętnie spija browary. o ulicznym artyzmie nie ma pojecia i nawet obok tego nie stal...Ma tysiace pomyslow na nowe biznesy ale brak mu kasy wiec wkupuje się w łaski innych by na słodkie oczy wydoic kasę od innych pod byle pretekstem. (usunięte przez administratora) tak cały pasaż w Poznaniu, w Ustce też jest poszukiwany, w Rowach i innych miejscowościach.

Maciej Polny
@Xyz

(usunięte przez administratora) mojego znajomego, karma wróci do niego z dwojoną siłą. Trochę mi go szkoda bo trafił w nieprzyjemne środowisko, tamci za 5 zł potrafią się zemścić.

Xxxx

Podpisuje umowę i wyłącza telefon, nie pojawia się od kilku dni

M-haft

uwaga (usunięte przez administratora) prosi o termin na fakturze i pózniej nie płaci....

Zostaw merytoryczną opinię o Silenco Sławomir Bonk - Sandomierz

• Jak się pracuje w Silenco Sławomir Bonk?

Zobacz opinie na temat firmy Silenco Sławomir Bonk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silenco Sławomir Bonk?

Silenco Sławomir Bonk
  • Lubelska 29 lok. 4