Opinie o Timoro w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Timoro. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Timoro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timoro w Gdynia

Kumaty

Concord też chyba patrol w klice alkusow i przydupasow. Od razu wyczuc po wpisie śliski typ.Powodzonka

Były

Timoro płaci na czas i warunki socjalne według mnie są dobre .Jest tylko jeden problem ludzie w w większości jeżdżący na kontrakty z tej firmy to pijaki którzy mają za nic drugiego człowieka tylko alkohol impra polaczek na kontrakcie zenada. Proponuje firmie zrobić coś z tą patologią bo fama szybko się rozchodzi i nawet te dobre warunki jak pisałem nie skusza a pijokami zachodu nie zbudujemy Ps.wczesniejsze wpisy o patologi to prawda byłem widziałem jak się nic nie zmieni to omijać szkoda nerwow.Pozdrawiam normalnych pracujących.Byly pracownik.

Ludzie którzy chca pracować i są normalni traktowani jak zwykle parobki ale za to (usunięte przez administratora) prowadzącego uważają się za bogów. Piją ćpają ale nasz foreman przymyka oko bo przecież nie wyrzuci kolegów. Timoro zbiera ludzi już chyba z pod sklepu bo to co się dzieje w Belgi to jedna wielka impreza za hajs z diet System pracy 6 na tydzień to wyzysk dla normalnych ludzi, pijaczkom pasuje bo wdeczka za darmo a w Polsce trzeba płacić

Aa

Ta idź do Timor i powiedz ze dieta za duża to zaraz ja utna jak w Danii i będzie płacz, tez mądrze piszesz

Masta

No tak bo jak ktoś żyje normalnie z diety a nie chleb z pasztetowa żeby jak najwiecej zostało to impreza według CB smieciu. Te łby co tu piszą te głupoty to jedynie rapsy zbierali ścięte bo to nieudacznicy tak jak Ty

tomass

sama prawda na kontraktach pijaki i ćpuny, podobno timoro juz sie zainteresowało tematem i namierzaja, beda kary za picie i jaranie gosc ktory rozprowadza trwake podobno namierzony ma dostac 50 koła kary i wyjazd z firmy ale co to zmieni jak od zawsze w belgi i norwegi byly imprezy do obucha kasa sie zgadza ale ludzie ktorzy tam pracuja to dno, nigdy nie wiesz na kogo trafisz

Dawno i nie prawda
@tomass

kasa dobra ??? hehehe. O to dużo os zjedzie jak za picie i palnie. Polecam zacząć od prowadzącego, Tomka P. Myślę że testów nie przejdzie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timoro. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ewelina

@Tim, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Timoro, rozumiem więc, że pracowałeś lub pracujesz w tej firmie, tak? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią! @Były pracownik, bardzo proszę o nieużywanie na forum imion osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Długo pracowałeś w Timoro? @Prcownik, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Może warto zwrócić uwagę na to, o czym piszesz, odpowiednim osobom w firmie? Czy były podejmowane już jakieś działania w tym temacie?

Tim

Tez słyszałem ze ktoś sprzedaje

Było się

W Belgii totalna patologia prowadzący który nic nie ogarnia jak sie o cos pytasz to nie wie, projektów brak musisz biegać po innych rurach i sam sprawdzać mierzyć lub pytac sie innych ludzi. A jak jest projekt to sa zdjęcia zrobiobe telefonem hehehe. Atmosfera (usunięte przez administratora) zarobki to juz bie wspomnę 12€ za godzinę ostatnie dwie godziny 14€na działalności patologia. (usunięte przez administratora) chodzą i sprzedają ludzi. Nie polecam

Sokrates

Nie Polecam !! - pracowałem w tej " Agencji " około 2 lata z przerwami ponieważ mają oni prace zazwyczaj kontraktowo czyli mają prace przykładowo od Stycznia do Lipca następnie następuje ciszaaaaaaaa.. nie ma pracy nawet w momencie kiedy człowiek siedzi w domu dzwoni i pyta często odpowiadają " w tej chwili nie mamy pracy ale odezwiemy się " po czym dzwonią gdy jest projekt na który trzeba poczekać dlatego że nowe osoby nie mają szans przenieść się na inny projekt zaczynające w tej firmie ponieważ istnieje tam tak zwany "SZCZEBEL RANGOWY.. zakładajmy że przyjeżdżasz jako nowy pracownik tak naprawdę starasz się aby pokazać się z dobrej strony to choć byś nie wiadomo jak pracował i tak będziesz " Nowy" i nikt poważnie nie będzie cie traktował dlatego iż istnieje tam tak różnorodność ludzi że zawsze będą starać się ciebie wygryźć .. ludzie tam pracują po 5 , 10 , 15 lat nawet i więcej i nie pozwolą na sytuację w której zobaczą że jesteś lepszy mało tego jesteś "Młodszy" - Jeśli chodzi o DANIE w mieście " Aalborg " nie polecam . - Odense (Dania) nie polecam - Fryderickshavn (Dania) (Nie polecam !) wynagrodzenie dość dobre stawka około 135 koron duńskich + dieta + przelot / dojazd + mieszkanie ludzie tam nie normalni .. ksywki ludzi na których trzeba uważać - Wróbel kiero - Pampers - Małysz - broda - Barnej - i wiele innych Byłem pracowałem widziałem doświadczyłem .. mimo żę warunki w miare Fajne ale wytrwać tam i dać się poniżać nie jest tego warte na 10 nowych może jedna osoba zostaje na dłuższy etap po czym i tak leci na chatę ... ZOSTAJĄ TYLKO PUCYBUTY , PUPILE ... "kilka osób" naprawdę spoko :) pozdrawiam

@Sokrates

Aktualizuje i potwierdzam , niestety ciagle bez zmian , patologia

Prcownik

Kasa na czas owszem , warunki mieszkaniowe średnie , owszem gwarantują transport , ale co się dzieje na kontraktach to dramat , są ludzie normalni ale większość pijaki i nie tylko????, imprezki do rana na drugi dzień na kacu do roboty albo wolne sobie robią , ogólnie patologia , jak nie pijesz to patrzą na ciebie jak na dziwaka , zjebani prowadzący (Polacy) jednym słowem kto ktoś normalny powinien dać sobie spokój z timoro ????

Ewelina

@Mcinek, a próbowałeś zapytać o tę kwestię odpowiednie osoby w firmie? Może ktoś potrafi Ci udzielić rzeczowej odpowiedzi? Długo już pracujesz w Timoro? @Arek, a czy Ty pracujesz lub pracowałeś w Timoro? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Sokrates, na forum zabronione jest podawanie danych mogących wskazywać na konkretne osoby trzecie, nawet jeśli są to pseudonimy.

@Ewelina

Jeżeli pracujesz w Timoro na działalności płacisz podatek w Polsce na podstawie wystawionego rachunku, natomiast, jeżeli wypłata jest na podstawie listy płac a podatek odprowadzony i opłacony jest w Danii lub Norwegii to w Polsce podatku nie płacisz, sprawdź dokładnie przepisy lub poproś o wytłumaczenie w Timoro.

Mcinek

Pracuję na działalności na kontrakt w timoro, nie bardzo tylko rozumiem skoro oni potrącają mi kasę na podatek w Danii to ja muszę jeszcze go opłacać w polsce ?

Arek

To, że mają prace na określony czas nie jest wadą , tak mają i już!!

Ewelina

@Henry, udało się uzyskać jakieś informacje? Kto z Was jeszcze wypowie sie o tym pracodawcy? Polecacie? Wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych użytkowników. Czekamy na nie.

HENRY????

Witam czy jeździł ktoś z Timoro do Tromso jak wygląda praca warunki mieszkaniowe czy możecie coś powiedzieć jacy ludzie robią jaj się z nimi pracuje

Ewelina

Aktualnie firma szuka spawaczy, podsyłam link dla osób zainteresowanych https://www.timoro.pl/index.php/pl/praca Czy ktoś może opisać jak przebiega sam proces rekrutacji? Jak z noclegiem, czy jest zapewniony przez pracodawcę? Jak oceniacie ogólne wsparcie firmy przy wyjazdach za granicę? Na swojej stronie Timoro informuje że poszukuje osób do pracy w wielu zakątkach świata - gdzie chcielibyście spróbować?

Podzielam opinie Fenixa placa na czas,ale na kontraktach patologia pijaki brak szacunku do kolegow nie pijacych z nimi. Szkoda nerwow dla normalnych pracujacych moze biuro sie wkoncu obudzi!

Witold

Dobry pracownik będzie miał dobrze w każdej firmie, po prostu trzeba pracować!!!

Fenix
@Witold

Płacą na czas to prawda,ale kiedy nie jesteś potrzebny jadą przydupasy dokładnie pijaki ostatnio tak chlal że z (usunięte przez administratora) walil krwią patologia również jest jak wszędzie. Kiedy powiesz swoje zdanie to pijaki cię eliminują ponieważ stanowisz dla nich zagrożenie w biurze przymykaja na to oko.

Witam wszystkich! Czy są jakieś oferty pracy w Norwegii? Czy ktoś poda jakieś namiary e-mail i telefon pod którym można porozmawiać na temat pracy? Pozdrawiam

Pawlak j.

Do Tromso wysyłają do kamieniolomow na lopate. Operatorow szukaja i kierowcow. Uwaga na znikajace godziny.

Radek

Witam. Pracowałem w tej firmie i nie narzekam. Pieniądze na czas, szacunek do ludzi, żadnych problemów. POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Timoro - Gdynia

• Jak się pracuje w Timoro?

Zobacz opinie na temat firmy Timoro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timoro?

Timoro