Opinie o Timoro w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Timoro. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Timoro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timoro w Gdynia

Elepan

Bardzo polecam agencję pracy Timoro. Wszystko w jak najlepszym porządku. Mam znajomego w Belgii jest,też na projekcie i nie narzeka. Ale pracuje dla innej firmy.

@Elepan

Przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz.

@Jan C

@Jan C, dlaczego w taki sposób zwracasz się do użytkownika @Elepan? Rozumiem, że nie zgadzasz się z jego opinią na temat pracy w Timoro. Czy możesz w takim razie napisać nam w kilku zdaniach, jak w Twoich oczach wygląda ten pracodawca?

Jan C.
@Ewelina

Prosze przeczytac jego post to szanowna Pani zrozumie. Albo i nie.

@Jan C.

@Jan C., zarówno Twoja wypowiedź, jak i użytkownika @Elepan, niezbyt wiele mówią osobom nie mającym styczności z tą firmą - a taką jestem na przykład ja. Skoro nie chcesz podzielić się swoją opinią na temat pracy w Timoro, to oczywiście nie zmuszam. Może inne osoby obecne na forum, pracujące obecnie lub w przeszłości w Timoro, chciałyby napisać kilka słów o tym pracodawcy?

Zszokowany

Brawo TIMORO. Brawo za wysyłanie ludzi do pracy bez odpowiedniego przeszkolenia do pracy na wysokościach. No i wydarzyła się tragedia. Cud że ten człowiek żyje. Ciekawe kiedy zostanie wybudzony ze śpiączki oraz czy kiedykolwiek będzie w pełni sprawny. BRAWO PROWADZĄCY Dobrze wiesz kto ma jakie przeszkolenia, co potrafi oraz jakie ma doświadczenie. Niestety co się stało to się nie odstanie. Jak już zostaniecie dopuszczenie do pracy to: -nie dopuść do pracy na wysokości nikogo bez przeszkolenia -nie dopuść do pracy na zwyżkach nikogo bez uprawnień itp. ZASTANÓWCIE SIĘ TERAZ KTO TU MA KREW NA RĘKACH Pracownicy: -odmówcie wykonania pracy która was przerasta ( nie musicie nikomu udowadniać jacy jesteście za...iści) -odmówcie pracy na stanowiskach oraz urządzeniach na które nie macie uprawnień oraz doświadczenia. -używajcie powierzonego sprzętu ochrony osobistej zgodnie z jego przeznaczeniem. -zwracajcie uwagę innym pracownikom jak robią coś źle lub niebezpiecznie. PAMIETAJCIE ŻYCIE ORAZ ZDROWIE MACIE TYLKO JEDNO PAMIĘTAJCIE RODZINA CZEKA NA WAS W DOMACH PAMIĘTAJCIE NIE CZUJECIE SIĘ NA SIŁACH POPROŚCIE O ZJAZD (lepiej wrócić bez pieniędzy ale żyć) Przepraszam ale trauma jaka mnie wczoraj spotkała zostanie zapamiętana do końca życia Ten HUK Ten KRZYK To wszystko

Pracownik i świadek
@Zszokowany

Gościu co ty piszesz za bzdury, każdy kto przyjeżdza ma badania i zgodę na pracę na wysokościach powyżej trzech metrów. Jeżeli pracujesz tu to dobrze wiesz że akurat prowadzący to cały czas ścigał za szelki aby mieć na sobie i zapinać na drabinach. Zresztą w poniedziałek za nie przestrzeganie bhp zjechał jeden człowiek. Zdarzył się wypadek ale tylko i wyłącznie z winy poszkodowanego. Nie wiem być może brawura i pewność siebie go zgubiła. Co się stało to się nie odstanie. Szybkiego powrotu do zdrowia dla kolegi. I brawo za szybką reakcję oraz pomoc.

...
@Zszokowany

Dajcie spokój, stała się tragedia i powstrzymajcie się od beznadziejnych komentarzy

Zdziwiony.
@Pracownik i świadek

Z tego co widzę to on dobrze pisze. A Ty świadku bo byliśmy przy tej akcji razem pamiętaj że badania to nie przeszkolenie. Poza tym kto ma tutaj badania wysokościowe? Duńskie lub międzynarodowe świadectwo zdrowia to nie jest wysokościówka. Z tego co wiem to chyba tylko ten Marcin co łazi i poucza wszystkich żeby nie malowali po pasach ma coś z wysokosciami wspólnego. Owszem stała się tragedia i musimy wszyscy wyciągnąć z tego wnioski. Oby jak najszybciej wracał do pełni zdrowia.

Jeka
@Zszokowany

Ja Jeka pije i będę pił a timoro i tak mnie wyśle gdyż postawię flache prowadzącemu.Wszyscy wiecie jak jest na układy nie ma rady

@Pracownik i świadek

Bo prowadzący do niczego się nie nadawał jak tylko do walenia kolek na rowerze.

Bombel

Powiedzcie/napiszcie ludzie co się dzieje z tym gościem z wiatraków co miał wypadek w jakim jest stanie... Jak zachowało się Timoro...? Jak zachowali się Duńczycy...? Jak zachował się prowadzący...? I jak to tam teraz wygląda bo chyba to teraz jest istotne stała się tragedia, to czy przyleciał ktoś z zarządu Timoro aby pokazać klasę... Żeby pomóc temu człowiekowi, wyjaśnić tą całą sprawę Proszę o odpowiedź....

AB
@Bombel

Nie zaprzątaj sobie tym głowy. Jestem osobą z rodziny, P. udzielona jest wszelka pomoc, Timoro stanęło na 200 % wysokości zadania, nawet ponad nasze oczekiwania!!! Wielki szacun dla Zarządu.

Lala
@AB

Posłuchaj AB rzeczywiście stanołeś na wysokości zadania lizusie timoro przestań opowiadać bajki ludzia przysypanie na 200 procent to ty bajki opowiadasz

Patrzcie na to
@AB

ciekawe to... Bo akurat rodzina wie że istnieje takie forum bardzo dziwny komentarz... Chyba ktoś z biura to napisał albo kolejny przydupas... Od T. P. albo on sam... Jak R. G. rozwalił się z dwoma kolesiami kiedy wracali z roboty z Aalborga wypadli z drogi i auto dachowalo fura do kasacji mieli farta że przeżyli to gdzie było Timoro też stanęło na wysokości zadania na 200% co zrobili nawet nie zadzwonili śmiech więc nie wiem co za sciemniacz piszę ten komentarz gdyby to była rodzina to by napisała że z nim wszystko ok itd a tu dalej pogarda żałosne

ABC
@Patrzcie na to

Ja tu widzę, że jesteś sam bardzo zorientowany na bieżąco co się dzieje w firmie, czyli musisz tam pracować. A „zły to ptak, co w swoje gniazdo sra” i dzięki tej firmie masz za co spłacać hipotekę na dom w willowej dzielnicy. I co innego jak wypadek w pracy a jak po pracy „po jednym”

@ABC

A wiesz, ze istnieje cos takiego jak wypadek w drodze z pracy? Dzięki tej firmie masz za co spłacać hipotekę? Ty chyba nie pracowałeś nigdzie indziej. Trzymasz się timoro bo to ostatnia firma na świecie przecież. Jedynym plusem jest to, że płacą w miarę na czas. Kolega wie, że pracując za granicą są płacone nadgodziny 50% i 100%? A timoro nie potrafi zapłacić pracownikowi i bierze do kieszeni? Zmuszają do pracy po 12 godzin i to za podstawowa stawkę godzinowa! Podobno w Belgii łaskawie płacili lepsze nadgodziny... ale zamiast 50 wychodziły 20%. Wiec bez komentarza. Dopóki firma w końcu nie uświadomi sobie, ze o pracownika trzeba dbać to niestety dobrych pracowników nie będą mieli. Co mądrzejsi wyjada z innych firm zarabiając lepsze pieniądze. Timoro co najwyżej same wynalazki zatrzyma co zamiast pracować jedyne co potrafią to nadawać z ucha.

Ewelina

@Pierwszy język, takie komentarze nie będą tolerowane na forum. Jeśli chciałbyś coś dodać do dyskusji na temat pracy w Timoro, to bardzo proszę o rzeczowe i konstruktywne uwagi. Czy są na forum osoby, które podjęły niedawno pracę w Timoro? Jak wygląda proces wdrożenia?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timoro. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ewelina

@Aelld3, bardzo proszę o nieużywanie wulgaryzmów na forum. Jak oceniasz pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do napisania kilku słów na ten temat.

Ewelina

@Oli, mógłbyś nieco przybliżyć sytuację? Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Timoro, to rozumiem, że jesteś w jakiś sposób związany z tą firmą. Pracowałeś lub pracujesz w niej? Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w tej firmie? Czy do Timoro były ostatnio ogłoszone jakieś przyjęcia do pracy?

Oli

Co tu taka cisza? Gdzie ci wszyscy zatroskani o stan zdrowia kolegi? Może byście pomyśleli o jakiejś zrzucie dla niego aby go wspomóc!!!

Ewelina

@Bombel, nie wydaje mi się, aby to forum było najlepszym miejscem do zadawania tego typu pytań. Myślę, że to prywatna sprawa osoby poszkodowanej. Jesteś byłym pracownikiem Timoro? @M., niestety moderatorzy nie są w stanie sprawdzić autentyczności komentarzy. Ufam jednak, że każda rozsądna osoba będzie podchodziła z pewnym dystansem do niektórych wypowiedzi. @Nowy, rozumiem, że pracujesz aktualnie w Timoro. Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o kulturalne i nieobrażające nikogo wypowiedzi! Przypominam także, że na forum nie używamy imion, nazwisk czy chociażby inicjałów osób trzecich.

Neptun

Pampers kolego to Marek z Pruszcza skojarzylem go czytając wpis Lechia.Pracuje na statkach w timoro duży problem alkoholowy A co za tym idzie emocjonalny brak szacunku do ludzi (nowych) wiem też tam byłem poznałem osobnika oliwa jak nic ten pierwszy nie lepszy.Pozdrowienia i wytrwałości w kontaktach z debesciakami

@Neptun

To takiego tu nie ma

Concord

Ludzie nie czytajcie i nie bierzcie do siebie opini tych śmiesznych gości. Przecież to piszą ludzie którzy tu przyjeżdzają i nagle się okazuje ze nienadają się do niczego a napewno nie do pracy. Umiejętności tych właśnie piszących ciolkow są na poziomie ucznia na praktykach. Najpierw w biurze czarują co z nich za fachowcy a na miejscu (usunięte przez administratora) blada nawet kabla nie potrafią przewinąć i dlatego są albo odsyłani do pl albo idą do najprostszych zadań dla małp bo do niczego innego się nie nadają. Piszecie takie bzdety oczerniacie ludzi bo jesteście poprostu ciency jak barszcz. Banda życiowych nieudaczników i tyle. Proponuje aby wpisać się z imienia i nazwiska wtedy zobaczymy jacy jesteście mocni co ??? Ale nie k u r w a lepiej w zaciszu opluwać ludzi jesteście żałośni i wiecie o tym i tylko to wam pozostało. Zwykle odpady które narzekają a i tak tu siedzą heh żenada. Pozdrawiam chłopaków z Belgii i jazda ze śmieciami co we własne gniazdo srają. Jak się nie podoba to w y p i e r d ****

@Concord

Chyba wiadomo kto to napisał....hehehe

Fenix
@Concord

Co pajacu piszesz byłem w Alborgu i pracują tam cioty a ty (usunięte przez administratora) zapewne cię znam i pewnie jesteś tą ciotą która wchodzi temu małemu zezolcowi w (usunięte przez administratora) wróbel ten leszcz ,któremuciekają jemu pewnie naskakiwałeś.Sa tam pijaki a jak do tych leszczy krzykniesz to srają w gacie

Ewelina

@M., bardzo dziękuję za odpowiedź. Podałeś nam bardzo ważne informacje. Bardzo proszę osoby wypowiadające się w tym wątku o zachowanie kultury na forum! Komentarze pisane w wulgarnym tonie i obrażające kogokolwiek mogą zostać usunięte przez administratora forum.

@Ewelina

Dziękuję za uznanie. Wiele osób znalazło sobie miejsce na pranie osobistych brudów oraz na wyładowanie emocji za swoje prywatne konflikty z ww Sz. J. lub T.P. lub tzw LALA. Owszem mają swoje wady jeden większe A 2-gi mniejsze. Mają swój pogląd na wiele spraw wiele podejmowanych przez nich decyzji jest błędna lub krzywdząca. LUDZIE DAJCIE SPOKÓJ. ADMINÓW PROSZĘ O ODPOWIEDNIE MODEROWANIE FORUM GDYŻ 90% KOMENTARZY NIE MA ODZWIERCIEDLENIA W RZECZYWISTOŚCI. Pamiętajcie: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Eliminator

Concord kolego jak pozdrowienia cie tak ruszyły to chyba masz zaburzenia emocjonalne wynikające z traumy z dzieciństwa A co za tym idzie niskie poczucie własnej wartosci.Pozdrawiam przylepo

Eliminator

Concord bezpolciowy (usunięte przez administratora) i wazeliniator chyba Szymon Jeka to twój kolega bo taki sam fachowcy od kapowania. Pozdrawiam Was groszki polne.

@Eliminator

Pozdrowić to ty możesz swojego wujka co za dzieciaka ci fale w wannie robił :)

Ewelina

@Elepan, a czy sam również podejmowałeś lub planujesz podjąć współpracę z Timoro? Jakie stanowisko Cię interesuje? Aplikowałeś już? @Lesio, bardzo proszę, abyś powstrzymał się od dzielenia się "rewelacjami" na temat kolegów z pracy. Dziękuję za komentarz! Dopowiedz jeszcze proszę jak wygląda kwestia urlopów/wolnych dni w firmie.

@Ewelina

Odpowiem za lesia. Standard to 6 tyg praca 2 tyg w domu. Tutaj akurat by chcieli 6 /1. Nie ma najmniejszego problemu aby się dogadać bezpośrednio z dunczykami na temat długości pobytu w pracy oraz w domu.

Społem

Krzyczysz ze w Timoro kiepska kapucha to skąd się biorą imprezy do obucha ????

@Społem

Pamiętaj społeczniaku że niektórzy nie mają dzieci , domu/mieszkania oraz mieszkają u rodziny. Na co mają wydawać pieniądze? Poza tym piszesz o ilu osobach ? Weź szczerze napisz ile osób tutaj tak imprezuje że nie możesz tego przeżyć? Piszesz poza tym w godzinach pracy więc albo w robocie walisz w ch... albo zostałeś z tąd wyrzucony. Ja oraz jak sądzę wiele osób czuje się bezpodstawnie pomawianych przez twoje oskarżenia. Nie chciał bym być na twoim miejscu jak by się wydało kim jesteś. Na chwilę obecną zasługujesz na miano GRADOŃ.

Obiektywny

Kolego Concord bo pewnie dobrze się znamy:proponuje abyś ty podał swoje imię i nazwisko i przestał udawac ze nic się nie dzieje i przestał ublizac ludziom których tak naprawdę nie znasz.jeżeli chcesz to ja ujawnię twoje dane.tak może będzie prościej. Po pierwsze:szanujcie ludzi bo nie jesteście najważniejsi (bo nawet bym nie pomyślał że najlepsi),po drugie niedawno skomleliscie o pracę a teraz szmacicie ludzi.troszkę obiektywizmu bo pewnie jeszcze nie jeden raz spotkamy się na kontrakcie...klika w Belgii powstała i to jest fakt ale brak szacunku do ludzi a tym bardziej nowych ludzi to porażka. Troszkę dystansu do siebie i zejdzimy panowie na ziemię bo nie wu zaczeliscie prace w Timoro i wy jej nie skończycie. Tyle.

@Obiektywny

Czekam na ujawnienie moich danych ????

Obiektywny

Napisze tak.wiele tych wpisów jest prawdziwych tylko problem polega na tym ze dużo osób piszących te opinie pisze je w złości i żalu ze zostało źle potraktowanych na kontrakcie w Belgii. Prawda jest taka ze wiele osób trafia tam bez żadnego doświadczenia i ciężko czasem w tym wszystkim się odnaleźć ale sztuka jest aby osoby które tam rządzą (czyli tak zwani foremani"tak się przez wali. ...")powinni tym nowym osoba poprostu pomoc.problem polega na tym ze trzech wspaniałych wspomnianych z wcześniejszych wpisów (psedonimy)dorwalo się do władzy nie mając do tego żadnych kompetencji.władzy pozornej bo ktoś robi z nich szmaty a oni odreagowuja. Powinni pomoc tym nowym chłopakom ale jak ktoś jest h...em przez całe życie to pewnie teraz się nie zmieni.szkoda tych nowych chłopaków bi pewnie cześć nadaje się do pracy tylko trzeba im pomóc .myślę że od tych kilku panów którzy tam rządzą nie można zbyt wiele wymagać. ..oni już dawno wydali świadectwo o sobie i to nie było w Belgii. ...

Praktykant
@Obiektywny

Pomoc nowym kolegom ? Co ty gościu piszesz to nie jest przedszkole czy praktyki. Jedziesz człowieku do pracy i powinieneś ja wykonywać a jeśli nie potrafisz to albo się naucz albo jedź na szparagi do Niemiec . Proste hehehe

Lesio

Praktycznie wszystko to prawda. Jestem aktualnie w Belgii na projekcie Tak są osoby które sporo palą Tak są osoby które wciągają . Tak są osoby które piją do rana i biorą później tzw sick lub idą na kacu. Tak prowadzący sobie nie radzą najbardziej Polacy Duńczycy zresztą wcale nie lepsi. Tak jest kilka osób które po rotacji nie chciało tu wrócić i nie wraca. Zarobki pon-pt 8 godzin 12euro , następne 2,5 godziny po 14 euro następne po 20 euro sobota pierwsze 8 godzin 14 euro dalej po 20 euro Niedziela 20 euro /h 32 Euro diety Firma opłaca przeloty , zakwaterowanie , samochód na miejscu oraz paliwo. Tak trochę osób z tąd wyleciało. Tak sporo osob tutaj będących nie powinno się tutaj znaleźć. Mieszkania są średniej jakości ale bez przesady, jedynie patologia że jeden zawsze musi mieszkać w salonie. Pytajcie pod spodem a odpowiem.

Miejscowy
@Lesio

Tak, przyjechali Rumuni i dostają po 18 euro na godzinę. Do tego nic nie robią i nic nie potrafią. Patologia A prowadzący T. to (usunięte przez administratora) i prostak jakich mało. Sprowadził sobie żonę i od razu parę dni wolnego, przynajmniej będzie spokój.

Obecny
@Miejscowy

Prowadzący może czasem za ostro reaguje ale patrząc jakich ludzi mu przesyłają wcale mu się nie dziwię. Chłop jest sam bo ten cały Chris i walijczyk nic nie wiedzą. A to że wziął weekend wolny po tylu tygodniach nie mam mu za złe . Owszem za dużo małolactwa.

Git W koronie
@Obecny

Kim ty jestes?

Kapitan planeta
@Git W koronie

To ja wasz kapitan planeta

Yattaman
@Kapitan planeta

A tu wasza ulubiona Banda Drombo

Kim Dżong un
@Yattaman

Wszyscy do łagru. Już po was jadę.

Trump
@Kim Dżong un

Chyba na ośle.

Macierewicz
@Trump

Nie, na twojej starej.

@Lesio

A jak z długością kontraktów w jakim systemie sie tam robi?

Drugi obiektywny

Obiektywny dobry wpis identyfikuje się z nim w 100 procentach .Jednak dopisze od siebie że będąc na kontraktach w timoro nie raz widziałem sfrustrowanych pijaczkow którzy próbowali z mniejszym lub większym skutkiem wejść na głowę nowemu pracownikowi .Niestety nie wszyscy sobie pozwolą i raz byłem świadkiem poniżenia przez nowego takiego osobnika.Jaki był to smutny widok przestraszonego pijaczyny a koledzy od butelki nie pomogli i tak czar prysl.Nowy już nie przyjechał bo to wygryzli to znaczy oczernili w firmie i u dunow .Nie było to w Belgii tylko w Danii duzo wcześniej ale ta patologia dalej jeździ i cwaniaczy odradzam dla ludzi z charakterem i szanujacych swoj czas i nerwy .Tak pijaczynki z eksportu .Pozdrowienia dla normalnych ludzi

Kumaty

Concord też chyba patrol w klice alkusow i przydupasow. Od razu wyczuc po wpisie śliski typ.Powodzonka

Zostaw merytoryczną opinię o Timoro - Gdynia

• Jak się pracuje w Timoro?

Zobacz opinie na temat firmy Timoro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timoro?

Timoro