Opinie o Skład Opału Dan-Złom Giniowiec Danuta w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Skład Opału Dan-Złom Giniowiec Danuta. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skład Opału Dan-Złom Giniowiec Danuta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skład Opału Dan-Złom Giniowiec Danuta w Jelenia Góra

Złomiarz

Obsługa jest ok ale mam uwagę do pzyjęcia puszek alu. Przyjechałem z różnym złomem, który został poprawnie zważony i zabrny ale worek puszek alu. który przywiozłem najpierw został zważony, następnie puszki zostały wsypane do zbiorczego worka w którym dopiero sprawdzano magnesem czy nie ma tam stalowych puszek. Jak okazało się była jedna stalowa 0,5 puszka która została zwżona wraz z workiem foliowym w którym przywiozłem puszki. Waga jdnej puszki stalowej plus worka została odczytana przez pracownika na 0,2 kg. Nie chodzi tu o to że dostałem mniej o ok 0,8 zł ale o to , że pracownik przed zważeniem powinien sprawdzić czy nie zostały zmieszane puszki stalowe z aluminiowymi a nie w zbiorczym worku gdzie mogą być puszki stalowe kogoś innego lub co gorsza skup prowadzi praktykę odjęcia jednej puszki każdemu klientowi co w skali stu osób jest już suma 80 zł. zaoszczędzonych. Chciałbym nadmienić że wszystkie puszki które umieszczam w worku sprawdzam osobiście magnesem. Moim zdaniem nleży przeprowadzić szkolenie pracowników.

Emilia
@Złomiarz

No tak, ale mimo że sprawdzałeś to z tego co zrozumiałam jedną przeoczyłeś? w zasadzie to chyba nie rozumiem, bo nawet jeśli wcześniej by sprawdził i by ją wyjął to i tak dostałbyś te 80 groszy mniej, bo waga byłaby mniejsza? Bo ile waży taka jedna puszka chodzi o to, że zawyżył lekko?

Emilia
@Emilia

Oczywiście jakby sprawdził pracownik złomu wcześniej tylko moje puszki to nie miał bym uwag, ale wsypał je do puszek skupionych wcześniej i dopiero sprawdzał magnesem. ja jestem pewny na 100 procent że nie miałem żadnej puszki stalowej ponieważ osobiście sprawdzam każdą puszkę po zgnieceniu czy aby nie jest stalowa. I tak jak pisałem wcześniej nie chodzi mi o te 80 groszy tylko o zasadę żeby sprawdzać puszki przed zważeniem i wsypaniem do zbiorczego pojemnika w przeciwnym razie nasuwa się pytanie czy to było niedopatrzenie pracownika przy sprawdzaniu poprzednich klientów czy jest to świadomy proceder który polega na wciskaniu każdemu klientowi że miał 1 stalową puszkę o wadze 0,2 kg. gdzie w skali 100 klientów oszczędza ok 80 zł. Sorry poprawka kilogram puszek alu. skupują po 5.5 to znaczy że oszczędzają ok 110 zł. n a 100 klientach.

Emilia Nowy wpis
@Emilia

Ok, już jasne jak widać błędnie to zrozumiałam, bo myślałam, że przyznajesz, że mogła się taka jednak natrafić. No w takiej sytuacji faktycznie przydałoby się to zweryfikować co by inni klienci się nie dziwili. Ciekawa jestem co by powiedział jakby wprost zwróciło mu się na to uwagę

@Złomiarz

Drogi Panie zlomiarzu ale jedna puszka nawet stalowa nie waży 0.2 dkg to waga worka z tą puszka . Bardzo dobrze pamiętamy Pana . Jakby popatrzył Pan na kwit który Pan dostał widzialby Pan że nie odliczone nawet Panu za worek . Jedna puszka stalowa nawet nie waży 5 g a nasza waga pokazuje od 5 gram wzwyż czyli nie pokazała nawet wagi tej nie Pana puszki . Może 2 g czyli jak już Pan jest taki szczegółowy to podpowiem jak już się rozchodzi to o 8 groszy a nie 80 groszy . Czy Pan uważa że ktoś oszukiwałyby na taką kwotę poważnie????. Ale zapomniał Pan dodać że jako jedyna firma nie zabieramy- 5 % zanieczyszczeń od wagi czystej na zanieczyszczenia i resztki piwka w środku. A co do przeszkolenia pracowników myślę że mało na który skupie jest taka obsługa jak na naszym .

@Emilia

Droga Pani Emilio jednej puszki stalowej nawet waga nie pokaże ze coś waży bo waga pokazuje od 5 g w zwyz to minimum które trzeba położyć na wagę my nie jesteśmy w aptece żeby miało pokazywać 1g czy 2 . Naprawdę wiele lat pracyjemy na dobra opinie a tu jedenz NN się znalazl ale zapomniał di pisać że nawet te jego woreczek nie został odliczony jak by miał tak oczy otwarte jak twierdzi . Słabe . Nie potrzebujemy kogoś 8 groszy naprawdę

Anka Nowy wpis

Polecam miła obsługa wegiel dobrej jakości .

Ann

Od kilku lat zaopatruję się w opał na zimę w Dan-Zlom.Cenię te firmę za przyjazne podejście do klienta,bardzo dobre ceny,bezproblemowy transport oraz elastyczność,jeśli chodzi o umówienie terminu dostawy.Szczerze polecam!

Urszula
@Ann

pracownicy zadowoleni z warunków pracy (i płacy :)) to i podejście do klienta przyjazne. ciekawe kiedy wreszcie inni pracodawcy zrozumieją, że tak to działa wszędzie...

Łucja
@Ann

A transport jest dodatkowo płatny?

Bartek J

Polecam wszystkim bardzo miła i fachowa obsługa ????????????????????

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Skład Opału Dan-Złom Giniowiec Danuta? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Piotr F.

Firma jak najbardziej godna polecenia. Miła i uprzejma obsługa klienta to jeden z atutów a jest ich wiele więcej. Od kilku lat zaopatruję się tam w ekogroszek i mam porównanie z innymi firmami od których brałem wcześniej. Powiem krótko inni mogą się uczyć od nich podejścia do klienta. Zawsze służą radą i pomocą. Osobiście poleciłem ten skład opału kilku znajomym , którzy to bardzo pozytywnie wyrazili się o firmie. Mam nadzieję , że współpraca będzie nadal układać się bardzo dobrze , czego sobie i firmie Dan-Złom życzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Skład Opału Dan-Złom Giniowiec Danuta - Jelenia Góra

Skład Opału Dan-Złom Giniowiec Danuta
  • -