Opinie o BS Complex Błażej Świczerewski w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BS Complex Błażej Świczerewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BS Complex Błażej Świczerewski o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BS Complex Błażej Świczerewski w Bydgoszcz

Firma profesjonalna krzak imię i nazwisko synka ale prowadzona przez obeliksa Jianusza . W firmie tej stosowaney jest (usunięte przez administratora) .Pracownicy są nakłaniani do niestosownych żeczy np do składania skarg na pracownice innego obiektu do spółdzielni w celu pozyskania nowego obiektu. Sprzątanie różnych obiektów porozrzucanych po całej Bydgoszczy za marne grosze. Wykorzystywanie osób niepełnosprawnych i osób będących w trudnej sytuacji finansowej, ludzi starszych. Zmuszanie do pracy w dni wolne beż wynagrodzenia.Ogulnie wielka porażka. NIE POLECAM.

Karola

Pierwszy raz czytam tą opinię o firmie w której pracuję...i wiem na 1.000 procent (100 to za mało) że jest to niesamowite pomówienie Jak ktoś może być tak obrzydliwie nieuczciwy?? pisząc takie niedorzeczności Nie będę komentować tego więcej... życzę każdemu pracownikowi tak normalnego pracodawcy jak BS COMPLEX..tylko tyle i aż tyle A osoba od paszkwilu spalić się powinna ze wstydu!!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BS Complex Błażej Świczerewski? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

K.

Znam bs Complex dobrze gdyż nadal tam pracuję. Po prostu jest to normalna firma . My mamy pracę oni pilnują wykonania i nam płacą. Mam zlecenie bo mi pasuje a wynagrodzenie mam wyższe niż w poprzedniej firmie i mam mniej klatek do sprzątania.

Asia

Moim zdaniem piszesz same kłamstwa w firmie nie pracują osoby niepełnosprawne. Jak sobie to wyobrażasz? Ja często widziałam jak sami właściciele pracują na blokach..by pomóc pracownikom. Tak było ze mną jak zaczynałam pracę. Jeszcze nie spotkałam takiej firmy ja Complex co daje super środki i aż nadto..w poprzedniej firmie sama kupowałam pewne środki bo nigdy nie mogli dowieźć. A pensje? A zaliczki na każde żądanie..to też miałaś w innych firmach? W każdej pracy jest ciężko..ale nie w każdej czujesz że o ciebie dbają i cię cenią za pracę jak w tej firmie Taka jest prawda!

Karola Nowy wpis

Jak szefostwo w BS Complex Błażej Świczerewski traktuje ludzi?

Justyna Nowy wpis

Pracowałam w BS Complex prawie 3 lata. Sprzątałam bloki w jednej lokalizacji..a z czasem gdy zdobyłam doświadczenie w dwóch. Sama tak chciałam..chodziło o zarobek. Nikt tego nie podkreślił..trzeba uczciwie powiedzieć że jedna lokalizacja to praca przez 2 do 3 godzin i nikt nie może oczekiwać za to pełnej pensji. Tylko dlatego niektóre z nas chcą drugiej lokalizacji. Firma płaci dużo lepiej niż stawki minimalne. To prawda Dlatego właściwie nikt sam z niej nie odchodzi..chyba że jak ja na emeryturę:)! Tym tekstem chciałam pokazać jak jest naprawdę. Możecie bez obaw podejmować pracę w BS Complex. To dobra firma dla pracowników którzy wiedzą po co idą do pracy..

Firma BS Complex Błażej Świczerewski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Gosia E

Pracowałam w tej firmie i nie powiem złego słowa. Musiałam zrezygnować z uwagi na sprawy osobiste. Nigdy nie słyszałam,że mam na kogoś donosić. Wszystkie negatywne komentarze,to oszczerstwa. Chyba komuś przeszkadza,że pracować trzeba wszędzie,a nie obijać sie

Wanda
@Gosia E

to opowiesz co przemawiało najbardziej by pracowac w tej firmie?

Gosia E
@Wanda

Przede wszystkim uczciwość,jasne warunki pracy. Nawet za urlop dostałam wynagrodzenie,chociaż pracowałam na zleceniu. Państwo,którzy prowadzą firmę są bardzo mili i pomocni. Trafiłam tu przypadkiem,ponieważ będę musiała wziąć zaświadczenie,a nie mam numeru. Jak zaczęłam czytać komentarze,szczęka mi opadla,bo wszystko co jest tu napisane,to stek bzdur

Natalia
@Gosia E

dzieki za komentarz wyjaśniający, bardzo fajne zachowanie ze mimo zleceniówki miałaś wypłacony urlop :) Mozesz napisać czemu odeszłaś z firmy skoro było tak fajnie?

@Gosia E

Pracuję w tej firmie i również nie mogę powiedzieć złego słowa ,bardzo sympatyczni i wyrozumiali właściciele ,wypłata zawsze na czas ,jak jest potrzeba to pomogą ,ale jak komuś nie chcę się pracować to najlepiej wymyślać oszczerstwa .

Ewelina

Czyli odnośnie tych negatywów nie dopuszczacie nawet do siebie myśli, że u kogoś mogło coś się lekko nie tak potoczyć i po prostu zostało to podkoloryzowane? Bo bywa przecież i tak czasami...

@Gosia E

Ja pracowałam ponad dwa lata...i wiem że jest to firma bardzo uczciwa. Szefostwo dotrzymuje wszystkich ustaleń co do pracy, wynagrodzenia itd Nie wiem po co ktoś tak się wysila by psuć opinię. Strasznie żal mi tych ludzi

Basia
@Gosia E

Pani Gosia napisała jak jest. Też kiedyś pracowałam w BS Complex i podobnie jak pani Gosia... której niestety nie poznałam...otrzymałam pieniądze za urlop mimo że byłam na umowie zlecenie. Byłam traktowana z szacunkiem Wspominam pracę bardzo dobrze...po odchowaniu synka pewnie wrócę

Pracownica
@Monika

Pracuję w tej firmie i ze wszystkim się zgadzam to bardzo życzliwi ,uczciwi i traktujący ludzi z szacunkiem pracodawcy .Nie mogę pojąć , że znalazł się ktoś kto ich oczernia i tak kłamie.

Grażyna
@Gosia E

Mnie także szczęka opadła...to straszny paszkwil tego dziwnego pracownika co po polsku pisać nie potrafi... BS COMPLEX to bardzo uczciwy pracodawca. Właściciele bardzo porządnie podchodzą do pracowników i do klientów. Ja pracowałam w Fordonie i naprawdę nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek naruszeniem. Wręcz przeciwnie- pensje godziwe i wypłacane nawet przed terminem zaliczki dbałość o środki jak buty ocieplacze inne Nie wiem co siedzi w tych złych ludziach że mogą pisać takie niedorzeczne kłamstwa. Pani Gosia napisała jak było i pewnie nadal jest w firmie. Pozdrawiam wszystkich pracowników:)

Firma Complex prowadzona przez pana Janusza wykorzystująca ludzi do pracy maja po 3 obiekty by zarobić nawet nie minimum krajową jest stosowany (usunięte przez administratora) pracownicy nie mają prawa chorować ogólnie nie polecam tej firmy

J.

kieruję tą firmą w imieniu właściciela i wiem dokładnie kto pisze te obraźliwe teksty, wszyscy w firmie wiedzą...trzeba się pogodzić z faktem- myślę tu o osobie piszącej paszkwile , że BS COMPLEX nie chce współpracować z osobami nierzetelnymi ...wręcz nieuczciwymi... Pracują u nas osoby przez długie okresy i dziwnym trafem, nie odchodzą...., a osoba zwolniona rusza machnę pomówień, czy temu służyć ma Go Work ? Zwolniliśmy pracownika Panią Justynę K. - kto ma rację, niech rozstrzygnie obiektywny organ...jako firma jesteśmy spokojni, posługujemy się faktami, dokumentami...a nie oszczerstwami... obrzucanie byłego pracodawcy błotem to znak charakterystyczny dla ludzi z natury nieuczciwych, o złej woli, kryjących się za anonimami rozsyłanymi po instytucjach,...po prostu taka jest prawda...spytajcie innych pracodawców...

Kat

Ja nie widziałam nic złego dla pracowników w działaniu firmy . Kontakty z innymi pracownikami są rzadkie bo pracujemy na różnych blokach.Ja pracowałam na kilku lokalizacjach i było zawsze ok. Niektórzy zapominają że nie można przecież sprzątać jednego bloku cały dzień i zarobić dobrą kasę. Sami prosimy o kolejny przydział..przynajmniej u mnie tak było. I nie narzekałam Polecam tą firmę i to szczerze.

Katarzyna

Jako administrator współpracowałam z BS Complex. To rzetelna firma...nie pozorują pracy.. wręcz przeciwnie trzymają poziom i to bardzo solidny. Firma powyżej średniej na rynku! Pracownicy znający swój trudny fach.. podobnie kierownictwo firmy. Ja polecam jako bardzo uczciwą firmę

KuBa
@Katarzyna

W pełni zgadzam się z opinią p.Katarzyny. My właśnie wróciliśmy do współpracy z BS COMPLEX po dłuższej przerwie. Jako rozeznany w rynku klient z bardzo wymagającymi blokami do sprzątania mogę wypowiedzieć się o firmie tylko w superlatywach. To niezwykle solidna firma. Oczywiście nie znam innych pracowników..ale tych kilku ,których widzę przy pracy nie wykazują postawą,.by byli przez właścicieli firmy nękani. Widzę miłą atmosferę i co najważniejsze wysokiej jakości usługę. To obiektywna ocena. Napisałem to ze szczerym życzeniem kierowanym do potencjalnych klientów, by tak jak ja ocenę zdobywali przez współpracę..a nie czytanie anonimowych nikczemnych opinii byłych pracowników...

KuBa
@Katarzyna

Ktoś

Te osoby co bronią obeliksa dostały kaskę na święta? Wątpliwa sprawa,bo żałuje na wszystko. Zero premii od wyzyskiwacza

Jakie są warunki zatrudnienia w BS Complex Błażej Świczerewski?

Umowa zlecenie

Natalia

kazdy pracownik nawet pracujacy tam lata ma TYLKo umowe zlecenie ?

Wanda

Ktoś tutaj coś pisał o zleceniu... A nie ma tutaj możliwość dostać umowy o pracę?

Ma Lwa

Nie polecam pracy w tej firmie. Wala na kasę, dają np 20 parę godzin na miesiąc,a walisz 150 i to na zleceniu,za 270 zł,bo wpiszą po 20 h w miesiącu. (usunięte przez administratora)

Dariusz

Firma znająca się na rzeczy. Po obejrzeniu bloków wspólnoty uzyskałem nazajutrz wycenę usługi sprzątania klatek oraz garażu podziemnego a także poznałem koszty zadbania o trawniki i plac zabaw. Cena była nieco wyższa od konkurencji, ale gdy pokazano mi inne bloki pod opieką firmy BS COMPLEX, ich zadbanie, pachnącą czystość ...Zdecydowałem się ! Nie żałuję, wreszcie mam spokój z mieszkańcami...:) Lubię atmosferę w BS Complex Błażej Świczerewski za: Dobrze rozumiana zespołowość w pracy, jeden pomaga drugiemu, gdy zajdzie taka potrzeba. Wspólna dbałość o Klienta, zapobieganie ewentualnym uwagom, a nawet wyprzedzanie oczekiwań Klientów.

Joanna

Warto podjąć współpracę z firmą sprzątającą BS COMPLEX z Bydgoszczy. Korzystałam już z kilku firm tej branży i wiem, jak trudno jest mieć pewność, że pracownicy firmy będą wykonywać swoje prace na wysokim, powtarzalnym poziomie. Sama prowadzę biznes i cenię sobie ludzi myślących i rzetelnych, reagujących ...bez emocji na potrzeby klienta.Taka jest firma Pana Błażeja. Szczerze polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o BS Complex Błażej Świczerewski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BS Complex Błażej Świczerewski?

Zobacz opinie na temat firmy BS Complex Błażej Świczerewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BS Complex Błażej Świczerewski?

BS Complex Błażej Świczerewski
  • Łebska 2