Opinie o Kancelaria Rachunkowa A.M.D w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Rachunkowa A.M.D. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Rachunkowa A.M.D o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Rachunkowa A.M.D w Wadowice

Bianka Nowy wpis

Hej, czy ostatnie nabory dla księgowej mogły mieć miejsce parę lat temu? przeglądałam właśnie okoliczne biura i kancelarie za pracą i natknęłam się na taka ofertę, nowszej nie mogę się doszukać. Wiem, że w wymaganiach znalazły się 2 lata doświadczenie. czy to aktualne?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kancelaria Rachunkowa A.M.D? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ups Nowy wpis

Komputer z monitorem i fotel. ????

Kazimierz

Dość krótki komentarz, w którym nie wyjaśniłaś czemu masz takie zdanie. Napisz więcej o warunkach pracy, a także co chciałabyś zmienić lub poprawić w firmie, żebyś była bardziej zadowolona z zatrudnienia.

Pomocc

Opinia w 100 % prawdziwa! Ludzi mają za nic ! Właścicielki zgrywają (usunięte przez administratora), pomiatają ludźmi, zero szacunku nie mają do ludzi!! Ludzie pracują ponad normę , właścicielki ciągle mają pretensje. Pomoce księgowych wysyłają na swoje prywatne zakupy!! Każą robić sobie kanapki, odradzam pracę w tym miejscu!!!!

@Pomocc

A czego oczekuje pomoc księgowej? Może czerwonego dywanu i ukłonów na powitanie? Pracodawca wyznacza obowiązki więc jak chce zakupy to Pancie powinny ruszyć 4 litery na spacerek. Jak tam pracowałam to nigdy nie było problemu, żeby w godzinach pracy wyskoczyć też po śniadanie dla siebie. Zapraszam do zobaczenia jakie są realia w korpo. Z papierami z tego biura nie ma problemu, żeby dostać pracę nawet w dużym mieście. Realia są takie, że teraz nie mam możliwości wyskoczenia z pracy po śniadanie bo są karty i każde wyjście z biura jest odliczane od godzin pracy, które później trzeba odrabiać. Na wsparcie merytoryczne też nie ma co liczyć w takim korpo a tutaj jednak ja się ciągle uczyłam za co w obecnym życiu zawodowym jestem bardzo wdzięczna, Jak na realia Wadowickie zarobki były całkiem przyzwoite. Robotę trzeba było zrobić i koniec. Jak siedzą nadgodziny to widocznie były za długo na kawie albo mają złą organizację pracy lub też chcą więcej zarobić bo mają ekstra kasę z tego i biorą więcej pracy a nie zawsze doszukują się wszyscy winy pracodawcy. A humor lepszy lub gorszy może mieć każdy a tym bardziej szef. Co do szacunku to pamiętam jedną taką „koleżankę” właśnie z tego biura co nawet dzień dobry nie używała i jeszcze w dodatku zapominała o higienie osobistej. Szczerze współczuję, źe muszą się spotykać z takimi ludźmi patrząc z ich perspektywy także, wszystko ma dwie strony medalu.

Ile firm ma każda księgowa do obrobienia ? Zarobki jakie są tam ? Wszystko na umowie ?

AD

O samym biurze mam jak najlepszą opinię. O właścicielkach jeszcze lepszą - fachowcy najwyższych lotów. Jako pracodawca nie bardzo rozumiem te pyskówki . Kiedy u siebie proszę o zrobienie kawy bo mam gościa, robi ją któraś z dziewczyn - bez fochów nawet jeśli to nie „pomocnik” a wyższa kadra. Jak robią dla siebie również pytają czy przy okazji nie zrobić dla mnie. O co tyle krzyku ? Gdyby było tak fatalnie , nikt by tam nie pracował - a biuro jest dość liczne. Uważam że dziewczyny , które nie są w stanie osiągnąć wymaganego przez szefowe poziomu, (albo zostały zwolnione za złą pracę) szukają ujścia swoich frustracji. Jeśli są takie świetne to mogą założyć własne biura rachunkowe , siedzieć po nocach żeby poprawić spartaczoną przez pracownice robotę , ponosić konsekwencje finansowe i jeszcze robić takim pracownicom kawę , żeby się za bardzo nie przemęczyły - proszę bardzo dziewczyny - poznajcie uroki pracy na własny rachunek i odpowiedzialność za firmy klientów. I jeszcze cackajcie się z zatrudnionymi obibokami. Życzę Wam szczęścia z takim podejściem do ludzi.

Pracownik &@
@AD

Nie ma to jak właścicielka sama sobie pisze komentarze. Uciekać z dala od tego miejsca!!!! Prawda jest taka, że tam jest coraz to gorzej, pokolei odchodzą pracownicy!!!!!!!!!!!!

AD
@Pracownik &@

Szanowna „Pani” tzw „Pracownik”. Po pierwsze właścicielka nie zniżyliby się do odpowiadania na ataki desperatki. Po drugie w przeciwieństwie do Ciebie , ja nie ukrywam swojej tożsamości . Moje inicjały są prawdziwe. Jestem klientką tego biura od 17-tu lat. Wiec jeśli właścicielki trzymały Cię chociaż tydzień , to wiesz kim jestem . Możesz zadzwonić dla potwierdzenia . Oczywiście jeśli nie boisz się ujawnić , żeby nie wyszło kto jest oszczercą i dlaczego ????

AD Nowy wpis

Przecież nie ma nakazu pracy. Nie podoba się? To "wypad" . Po co tyle czasu tracisz na oczernianie kancelarii zamiast napisać krótkie wypowiedzenie i zamknąć za sobą tę , jak twierdzisz przykrą historię?????? Praca w każdej kancelarii jest mega trudna. Są terminy, których zawalić po prostu nie można. Przepisy zmieniają się co sekundę. A klient płaci za to, żeby kancelaria gwarantowała bezpieczeństwo jego rozliczeń w razie kontroli skarbowych. Wiesz co grozi właścicielkom kancelarii, jeśli przez Twój błąd albo po prostu zaniedbanie, kontrola da mojej firmie jakieś zarzuty ??? Masz to gdzieś - prawda? Jak chcesz iść do domu o 15-tej to szukaj pracy w urzędzie miasta albo zus-ie - nie tam gdzie od Ciebie zależy bezpieczeństwo innych. Po prostu się nie nadajesz do tak wymagającej branży. Jakkolwiek jest w kancelarii - Twoje podejście jest typowo polsko-roszczeniowe : "nic nie zmienię tylko będę krytykować i szkalować". Nie interesuje Cię naprawienie czegokolwiek (bo wtedy poszłabyś na rozmowę do szefowych). Ciebie interesuje z jakiegoś powodu tylko to - jak zaszkodzić kancelarii. Ja zgłosiłabym już sprawę na policję. Internet nie zwalnia z odpowiedzialności za fałszywe oskarżenia, a działasz ewidentnie na szkodę swojego pracodawcy.

A nie ma umowy na cały etat?

@Paweł

Tylko na cały etat.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Rachunkowa A.M.D spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Łucja

Dzień dobry, przychodzę do Was z pytaniem. Zastanawiam się czy księgowa z niewielkim doświadczeniem ma szansę na dostanie się do pracy w Kancelaria Rachunkowa A.M.D. Czy obecnie w ogóle prowadzony jest jakiś nabór? Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź oraz może przybliżenie tego jak wygląda taka rekrutacja.

Maro

@Pomoc a to na jaki etat jest umowa ?

Jolanta

Mam wrażenie, że zabrakło chęci do pracy a może umiejętności. Normalna firma, dbająca o pracowników

Iza

Może to konkurencja zainspirowała do pisania? Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania w firmie.

przestroga

Opinie są prawdziwe. Praca u Was za 1/4 etatu to zarąbista sprawa. Tak jest w rzeczywistości. Umowy pokazać trzeba ? Nic dziwnego, że nikt nie chce pracować w tym miejscu.

pracownica
@przestroga

Jestem zatrudniona w A.M.D., znam obecnych jak i czesć byłych pracowników. Twoja opinia jest nieprawdziwa! Przecież przed podpisaniem umowy o pracę musiałaś/eś ustalić warunki zatrudnienia. Więc jeżeli ustalenia były niezgodne z treścią przygotowanej umowy o pracę, powinnaś/eś nie podpisywać umowy. Kolejny Twój wątek tj. "Nic dziwnego, że nikt nie chce pracować w tym miejscu" -też zupełnie nieprawdziwy! Wiele osób pracuje w tym miejscu nawet 10 lat. Pracownice po urlopie macierzyńskim wracają do pracy. Grono pracowników powiększa się.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Rachunkowa A.M.D - Wadowice

Kancelaria Rachunkowa A.M.D