Poliński AMT

Opinie o Poliński AMT

Patrycja

Na stronie internetowej Poliński AMT w zeszłym miesiącu pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Inżynier sprzedaży w branży armatura przemysłowa, automatyka. Ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat pracy w tym dziale firmy oraz czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Co możecie doradzić osobom, które mają ją jeszcze przed sobą?

Aas

Poliński AMTl ma się coraz lepiej kochani, idzie podwyżka i pakiety jakieś socjalne idą też. Moim zdaniem absolutny hit wśród pracodawców, zdecydowanie tak jest

juka

jeżeli do tej pory się nie odezwali to nie znaczy, że wcale się nie odezwą. Może zachowają wasze CV na kolejne rekrutacje

rumor

odezwali się do kogoś z Was z tego polińskiego? czy to składanie ofert jest takie bezcelowe i niczemu niestety nie służy?

gadzina

skoro tak napisali to może rzeczywiście takie stawki są w Polińskim. Choć wtedy to tych 6 ofert dawno by już nie było

Praca jak praca ciekawa i ciężka zarazem ale można się wiele nauczyć i zarobki są wysokie, koledzy też ok. Domyślam się kto robił poprzednie wpisy o tej firmie i sądzę że są przesadzone a wręcz delikatnie mówiąc mijają się z prawdą. Pracuje tu wiele lat i nie narzekam. Nor

Poliński AMT zanim zaczniesz tam pracować zastanów się!

ktosiu

a moze ktos wie ile zarabia tam inzynier sprzedazy? ten prezes caly to stwarza wrazenie jak by zupelnie sie nie liczyl z pracownikami. (usunięte przez administratora)

witam moze ktos wie ile proponuja na poczatek mechanikowi

Zostaw opinię o Poliński AMT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poliński AMT