Górzny Group

Opinie o Górzny Group

Janina

Praca w firmie sprawia mi przyjemność. Miła atmosfera, dobre warunki finansowe, zgrany zespół to cechy Górzny Group.

Dorota

Współpraca to czysta przyjemność, każdy pracownik jest traktowany na równi, z wielkim szacunkiem. Wypłaty zgodne z umową, w terminie.

Jakub

Jako pracownik z pełnym przekonaniem polecam. Tutaj praca nie jest tylko obowiązkiem, ale także pasją. Zespół, w którym pracuję, jest pełen zaangażowania i profesjonalizmu, co sprawia, że każdy dzień jest satysfakcjonujący. Nasza firma stawia na rozwój swoich pracowników, oferując szkolenia i wsparcie. Atmosfera w pracy jest przyjazna i motywująca, co sprawia, że chętnie angażuję się w projekty i rozwijam swoje umiejętności.

Karolina Szalast

Przyjemna atmosfera, każdy pracownik czuje się doceniony i jest traktowany z szacunkiem

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Górzny Adrian Górzny? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Michał Fall

Gorąco polecam!

@Górzny Group - Złoczew

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z firmą Górzny Group. Wspaniali ludzie bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam każdemu współpracę.

Adamek

Profesjonalna obsługa, serdecznie polecam

Otesu

Na ten moment nie ma do czego się przyczepić. Swoją pracę wykonują rzetelnie.

WERONIKA Malwinowicz

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą! Bardzo długo szukaliśmy i robiliśmy research na temat firm fotowoltaicznych. Trafiliśmy przypadkiem na tą firmę i szczerze polecam. Niezawodna, z ogromną wiedzą, odpowiadali na wszystkie pytania i rozwiewali wątpliwości, szybka i skuteczna w swoim fachu.

Dominik

Na ten moment nie ma do czego się przyczepić. Swoją pracę wykonują rzetelnie.

Hans_Landa

Jestem niezmiernie zadowolony z usług tej firmy. Ich zaangażowanie w ochronę środowiska i dostarczanie czystej energii jest godne podziwu. Dzięki nim mogę korzystać z energii, wiedząc, że przyczyniam się do zmniejszenia emisji CO2 i dbam o naszą planetę. Obsługa klienta jest również profesjonalna i pomocna, co dodatkowo podnosi moje zadowolenie z wyboru tej firmy. Polecam ich z czystym sumieniem każdemu, kto chce wspierać środowisko i korzystać z energii odnawialnej.

Amanda1114

Polecam, profesjonalna obsługa.

KBM_HarDooZ

Polecam mila obsluga i personel profesionalny

DariuszCS

Firma dba o klientów, jest tu czysto i zadbanie, obługa pierwsza klasa, Polecam każdemu !!!

Pawel

Serdeczenie polecam, dobre podejscie do klienta i dobrze wykonana usluga.

Łukasz K

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność, wysokiej jakości wykonanie świadczonych usług, oraz pomocna ekipa.

Karolina S

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pełne doradztwo techniczne oraz branie pod uwagę potrzeb klienta. Polecam!

Dominik Koww

Nie wiem skąd te złe opinie ze strony niektórych osób i zastanawiam się czy aby na pewno mieli oni styczność z firmą Górzny Group. Z usług firmy korzystałem wiele raz, począwszy od pomp ciepła, poprzez drzwi, okna, aż do ociepleń, jestem zadowolony z rezultatów jakie otrzymałem po zakończeniu (usunięte przez administratora) tej firmy I mogę z czystym sumieniem polecić każdemu firmę Górzny Group!

Beata Włodarska

Trwają u mnie prace remontowe od Firmy Górzny Group, wszystko na najwyższym poziomie. Z dofinansowania Czyste Powietrze firma ta pomogla mi zrobić ocieplenie stropu, domu i elewacje, drzwi, pompę ciepła oraz fotowoltaikę. Najwazniejsze, ze nie musiałam wczesniej wykladac az całości gotówki i czekac na zwrot z Funduszu, gdyz przyznano mi prefinansowanie. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy oraz wykonawców. Profesjonalnie podchodzą do klienta oraz jego oczekiwań. Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Beata Włodarska

Marek K.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że firma spełniła moje oczekiwania co do solidności i rzetelności świadczonych usług. Warto się nimi zainteresować ????

Zostaw merytoryczną opinię o Górzny Group - Złoczew

• Jak się pracuje w Górzny Group?

Zobacz opinie na temat firmy Górzny Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górzny Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 112 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Górzny Group