Górzny Group

Opinie o Górzny Group

Michal chyc17

Profesjonalnie wszytsko

Gangusekk

Współpraca przebiegła bezproblemowo. Z największą przyjemnością będę korzystał dalej w przyszłości.

Kuniku796@gmail.com

Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam

Patrycja F.

Usługi były wykonane profesjonalne ,skutecznie i bardzo szybko . Polecam firmę .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Górzny Adrian Górzny? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
były_pracownik

Odchodziłem z firmy w sumie z żalem bo zarówno warunki jak i atmosfera w pracy była bardzo pozytywna. Wynagrodzenie ustosunkowane do doświadczenia. @Pracodawca widzi ludzi. Pozdrawiam

Tomasz Górski

Naprawdę zrobili solidną robotę. Ich podejście do pracy było naprawdę profesjonalne, a wykonane przez nich zadania spełniły moje oczekiwania w stu procentach.

Magdalena Kuraj

Świetni fachowcy, dobry kontakt. Rzetelnie wykonują swoją pracę. Jestem zadowolona i osobiście polecam.

Bożena

Takich miłych ludzi to ze świecą szukać.Zamontowana pompa i działa jak należy.Najpierw u siostry a teraz u mnie.Dobrzy fachowcy i cierpliwi.Na moje tysiące pytań ????odpowiadali bez frustracji.Super ! 5/5????

Kamil K

Firma ta zrobiła solidną robotę. Ich usługi były profesjonalne i skuteczne. Godna polecenia

Kamilak

Współpraca to czysta przyjemność, nie jedna "wielka" firma mogłaby się uczyć podejścia do pracowników:)

Dawid

Firma rzetelna dba o klienta. I godna polecenia

Profesjonalna firma i co najważniejsze - pozytywna atmosfera w pracy :D

@patka

Rzetelna firma . Gorąco polecam ????

Anecqaaaaa

Firma bardzo profesjonalna . Super wspolpraca .Efektywnie i konkretnie , w milej atmosferze . polecam .

Jacob

Świetna i solidna firma polecam

Aleksandra W.

Dziękuję za możliwość współpracy. Takiego pracodawcy to ze świecą szukać.

Antoni Jaśkowski

Firma działa dba i montuje. Bardzo polecam.

Maciej111

Wszystko bardzo profesjonalnie i wysokiej jakości wykonanie i zgodnie z terminem. Polecam

Anna Sokolowska

Witam jestem zadowolona z Państwa usług szybko wszystko trwa

@Adam

Firma rzetelna, dobrze wykonująca swoją pracę. Co tu dużo się rozpisywać po prostu jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Sami Sprawdźcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Górzny Group - Złoczew

• Jak się pracuje w Górzny Group?

Zobacz opinie na temat firmy Górzny Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górzny Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 109 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Górzny Group