Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Opinie o Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Adrian Mazur

Polecam. Rzeczowy gość. Nic nie nakłamał odnośnie auta. Transakcja przebiegła sprawnie i przede wszystkim uczciwie. Będę polecał. Pozdrawiam Adrian

Radosław Sobek

Uczciwy sprzedawca, zakupiony samochód w zeszłą sobotę zgodny z opisem i ze stanem faktycznym. Polecam

Katarzyna Gera

Oczywiście że nie musi się pań zgadzać z moją opinią ale faktów pan nie oszuka miły panie... faktury napraw mojego auta , i nieustosunkowanie się właściciela komisu również, na szczęście jesteśmy chronieni po przez rejkomię...

Anna opel insignia

Polecam sprzedających. Mili i na poziomie komis. Autko super się sprawuje. Dzięki i mam nadzieje do następnego razu.

Bardzo miła, przyjazna obsługa. Fachowa pomoc. Pomimo czekania w kolejce. Wszystko ok. Auto też super! Dzięki

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Dealer Centrum Szymon Myszka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Dam pracę.
Radosław Maj

Dobre auta. Duży wybór samochodów. Obsługa miła, pomocna i sympatyczna.

Dobry zakup. Hyundai Ix35 2.0 benzyna z 2011 roku. Autko zgodne z opisem i dosyć dobrym stanie. Zainwestowałem w opony zimowe bo był na letnich. Poza tym wymienione oleje, filtry, paski i jeżdżę już 3 miesiąc. Dlatego po tym czasie też wystawiam wam pozytywną opinie. Będę polecał.

@Adam

Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy !!

Waldek

Żenada!!! Kupiłem od niego samochód Kia. Na badaniu technicznym wyszła ukryta wada - uszkodzony silnik. Od tego momentu nie mogę się z nim skontaktować. Prawdopodobnie będę musiał wystąpić do sądu. Dodam, że przy zakupie, na ile to możliwe, sprawdziliśmy inne serwowane w komisie samochody i większość z nich była "po poważnych przejściach". Radzę omijać ten komis z daleka.

Michał Adamski

Po telefonicznym kontakcie się ze sprzedającym umówiłem się na obejrzenie Opla Insignia. Sprzedający bez problemowo przesłał mi nr vin po którym sprawdziłem historie auta ( z którą było wszystko Ok) przebieg oryginalny i to ze auto nie było uderzone. Na tym mi zależało. Chociaż wiem iz i tak bym kupił gdyby np było auto gdzieś pomalowane powtórnie bo wiadomo iż mogłoby bo auto ma 7 lat i ma prawo. Formalności przebiegły sprawnie i na dobrym poziomie. Sprzedający bardzo prpofesionalnie podszedł do sprzedaży. To co mógł wiedzieć o tym aucie to mi powiedział. Autko spisuje się bardzo dobrze. Z resztą duży wybór aut na tym placu. Wszystkie wydają się tam ładne. Firma godna polecenia.

Paulina

Jechaliśmy po samochód 450km i myślałam, że będę żałowała ale jak się okazało kupiliśmy i jesteśmy zadowoleni. Widząc to jak inni na na niego spoglądają to coraz bardziej się utwierdzam w tym, że dobrze zrobiliśmy ????Dziękujemy za cierpliwość i że nie dał się Pan wyprowadzić z równowagi podczas mojego marudzenia. Przy kolejnej zmianie samochodu pewnie zadzwonimy jeszcze raz i kto wie może znowu przyjedziemy????

@Paulina

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Piękna Kia Optima którą zakupiliście myślę,że będzie wam długo służyła. Pozdrawiamy !! I mamy nadzieję do NASTĘPNEGO RAZU !!!!

Katarzyna Gera

Witam serdecznie,moja przygoda z komisem Pana Myszki zaczęła się 22-go września tego roku, otóż zakupiłam tego dnia Opla Insignię z racji tego że jestem kobietą poprosiłam kolegę aby pojechał i sprawdził auto wszystko wydawało się być wporzadku, gdy auto dotarło do mnie byłam zachwycona iż jest tak zadbane do pierwszego tygodnia, gdy stałam w korku i zauważyłem w tylnej szybie samochodu białą chmurę dymu,najpierw zapalił się "check" auto nie miało kompletnie mocy jeździło na trybie serwisowym postanowiłam że podjadę na stację diagnostyczna podłączyć pod komputer okazało się że może być to dość poważna usterka związana z rozrządem , zadzwoniłam do ubezpieczalni którą zaoferował mi komis w pakiecie rzekomo na silnik jak i skrzynię biegów , niestety pakiety był najuboższy, poczym wysłałam do Pana właściciela zdjęcie z usterką która wyświetla się na klawiaturze komputera u diagnosty , nie otrzymałam informacji zwrotnej,od września do listopada zrobiłam w niej rozrząd, uszczelniacze, przepływomierz,sondy lambdy i wiele innych rzeczy koszt wyniósł mnie ok 5 tyś.kmis nadal się nie ustosunkował , nadal jeździłam po mechanikach szukając przyczyny tego iż samochód kopci wydając pieniądze, aż trafiłam na bardzo dobrego i rzetelnego mechanika który oznajmił że przyczyną tego że kopci są, pierścienie tłoka, głowicy podejrzenia pęknięcia słupka silnika koszt naprawy może wynieść nawet do 7tys.od przedwczoraj próbuję ponownie nawiązać kontakt z właścicielem komisu gdyż mechanik powiedział oficjalnie to się nie stało Pani Kasiu w przeciągu trzech miesięcy...przed wczoraj usłyszałam aby zadzwonić kolejnego dnia o godzinie 14:00 zadzwoniłam z rana aby upewnić się czy na pewno będzie właściciel o godz 14:00 , tak proszę dzwonić...od godziny 13:00 telefon wyłączony,poczta głosowa.Od września do Grudnia aby auto było w końcu sprawne muszę włożyć ok 12tys..., lekceważenie klienta, nie profesjonalne podejście do spraw, nierzetelność, z racji tego jestem zmuszona wystąpić na drogę sądową z właścicielem komisu, generalnie nie polecam za postawę

Marek Klient Mitsubishi

Bardzo dobra komunikacja ze sprzedającym. Przed zakupem otrzymałem nr vin w celu weryfikacji auta. Przed zakupem sprawdziliśmy Outlandera na stacji diagnostycznej, podpięty komputer który błędów nie wykazał. Jeżdżę nim od 10.10.2021. Duży wybór samochodów w różnych cenach i w różnych przedziałach klasowych. Polecam

@Marek Klient Mitsubishi

Dziękujemy za dobrą opinię. Życzymy wielu bez awaryjnie przejechanych km Pięknym Mitsubishi Outlander HYBRID !! Pozdrawiamy !!

Klaudia

Zgadzam się z opinią pana Adama s,podejscie do klienta bardzo lekcewazace, bardzo chciałam kupić pewne auto, miało swoje wady, liczyłam ,że się dogadamy jak w każdym biznesie,ale właściciel na moje pytania tylko zatrzasnął drzwi samochodu i tyle go widziałam. Czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłam.Skad te dobre opinie? Firma rodzinna, może i jest wśród Was ten życzliwy i ciepły, ja nie trafiłam na takiego. Pana strata, ja nie polecam!

@Klaudia

Witam serdecznie pani Klaudio. Jeśli opowiada się głupoty nie zna się na samochodach i mówi się iż na zagłówkach foteli jest rdza gdzie nie ma prawa ona wejść iż ponieważ jest to fizycznie niemożliwe to faktycznie dalsza rozmowa nie ma sensu. Przyjechać na auto 10 letnie i opowiadać głupoty - Szkoda naszego jak i waszego czasu. Nasza nie jest strata. To pani strata iż nie kupiła pani bardzo ładnego auta. Proponuje przy oględzinach następnych aut przyjeżdżać z ludzmi którzy się choć troszkę znają na samochodach jak i fizyce.

Pegout 3008

Po 20 minutach zdecydowaliśmy się na skontaktowanie się z Panem po zobaczeniu samochodów z Pana salonu w serwisie Otomoto i to był strzał w 10! Dziś rano nabyliśmy u Pana Pegout 3008, zastanawiając się też nad 5008. Więc, za wiele innych nie można powiedzieć prócz tego, że samochód wizualnie w super stanie, obsługa klasa! Auto z zewnątrz oczywiście trochę przykurzony, ale jak na śnieg i padający w poprzedzającą noc to i tak tyle co nic. W środku tak czystego i zadbanego auta nie widziałam. Piękne! Super doradztwo, kontakt i sprawnie przeprowadzona transakcja. Pozdrawiamy!

@Pegout 3008

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Życzymy wielu bez awaryjnie przejechanych km Peugeotem. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie !!

Adam s.

Podejscie do klienta bardzo lekcewazace, bardzo chciałem kupić pewne auto ale Pan właściciel nigdy nie miał czasu żeby się umówić ze mna, wiec dałem sobie spokój, jego strata na pewno nie moja, pozdrawiam

Klara Grzelak

Profesjonalnie prowadzona firma, widać że pracownicy znają się na pojazdach, które sprzedają. Można liczyć na rzetelne informacje o aucie i jego stanie technicznym. Formalności związane ze sprzedażą przeprowadzone praktycznie od ręki.

@Klara Grzelak

Nosal

Profesjonalna firma godna zaufania - można liczyć na fachową pomoc oraz doradztwo w wyborze samochodu. Oferta aut jest bardzo szeroka i różnorodna, każdy może znaleźć coś dla siebie. Na uwagę zasługuje również bardzo miła obsługa oraz dobre ceny.

@Nosal

Robert

Ładne i fajne autka na placu. Kupiliśmy z żoną wczoraj Opel Insignia. Dzięki za miła i rzetelną obsługę. Pozdrawiamy Robert i Magda

@Robert

Adam Niedzielski

Duży wybór aut w dobrych cenach. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam.

@Adam Niedzielski

Klient Kia Sportage

Bardzo miła atmosfera przy zakupie auta. Sprzedawcy załatwi wszystkie dokumenty związane z rejestracja aut. Auto jak na używane 10 letnie bardzo dobre. I to pod względem wizualnym i technicznym.

@Klient Kia Sportage

Damian

Kupiona kia sportage! Dzięki! Wszystko z autem Ok. Dzisiaj po wizycie na diagnostyce ! Pozdro

@Damian

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Dealer Centrum Szymon Myszka - Dziemionna

• Jak się pracuje w Auto Dealer Centrum Szymon Myszka?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Dealer Centrum Szymon Myszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Dealer Centrum Szymon Myszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Dealer Centrum Szymon Myszka