Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Opinie o Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Wiesław Zaparucha

Super sprzedawca,Przez telefon wszystko dokładnie wytłumaczył.I co najważniejsze w 100% okazało się PRAWDĄ.Bardzo uprzejmy i grzeczny oraz bardzo cierpliwy.Profesjonalny sprzedawca - polecam ten komis.Muszę dodać coś co zdarza się bardzo rzadko.Wykryłem w aucie kilka usterek - naprawiono mi w warsztacie.Zgłosiłem to Panu właścicielowi komisu - natychmiast zwrócił mi koszta naprawy.Ludzie TO Zdarza się bardzo rzadko wśród handlujących samochodami.Dziękuję Bardzo Panu!Ma Pan bardzo dobre podejście do klientów.Będę polecał pański komis wśród rodziny i znajomych.Życzę Panu dużo sukcesów w dalszej pracy.

Maria
@Wiesław Zaparucha

Sprzedawca nie odbiera telefonów pomimo ustaleń nie realizuje ich.

Radosław Sobek

Uczciwy sprzedawca, zakupiony samochód w zeszłą sobotę zgodny z opisem i ze stanem faktycznym. Polecam

Katarzyna Gera

Oczywiście że nie musi się pań zgadzać z moją opinią ale faktów pan nie oszuka miły panie... faktury napraw mojego auta , i nieustosunkowanie się właściciela komisu również, na szczęście jesteśmy chronieni po przez rejkomię...

Mariusz Witczak

Poszukiwanie auta trwało u mnie Ok 6 miesięcy. Wybrałem model i markę w tym komisie i w końcu znalazłem to co mi odpowiadało w 100%. Bardzo uczciwy sprzedający. Mało już takich. Przed zakupem otrzymałem nr vin gdzie sprawdziłem autko i jego historie. Auto mega zadbane, czyste i pachnące, nie uderzone i nie porysowane. Takiego szukałem bardzo długo. Muszę powiedzieć iż była rownież możliwość negocjacji ceny. Dziękuje za udany zakup i dobrą transakcje. POLECAM dalej !!!

@Mariusz Witczak

Dziękujemy za zakup w naszym salonie auta. Życzymy wiele bez awaryjnie przejechanych km. Pozdrawiamy.

Ryszard Kapuściński

Szukałem autka godnego już ponad 6 miesięcy. Jadąc 400 km myślałem, że będzie to samo jak za każdym razem i auto nie spełni moich oczekiwań. Jednak muszę powiedzieć iż jestem miłe zaskoczony. To ze autko wyglądało jak na ogłoszeniu to raz. Dwa , że opis zgadzał się z tym co zastałem na miejscu. Muszę powiedzieć iż pan Szymon podszedł do sprzedaży bardzo profesjonalnie, zarówno jeśli chodzi o autko jak i dokumenty. Dostałem 3 miesięczna gwarancje na auto. Km oryginalne w aucie jak i to iż żaden element nie był powtórnie malowany. Autko Audi A6 z 2013 roku. Bardzo dziękuje za zakup i mam nadzieje iż pana Szymona życzenia bezawaryjności km się spełnia. Pozdrawiam obsługę. I jeszcze jedno dla czytających. Wszystkie obrzydliwe i zle komentarze wypisuje jedna osoba. Hejter. Ja zgłosiłbym to na pana Szymona miejscu w odpowiedni organ. Raz jeszcze dziękuje za zakup i mam nadzieje do zobaczenia. Z pozdrowieniami Ryszard Kapuściński - Audi A6.

@Ryszard Kapuściński

Dziękujemy za zakup auta. Życzymy wielu przejechanych bez awaryjnie km i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy.

Według kolegi mieli jakieś oferty, ale patrzę, że same z 2022 roku. Jakiś nabór jest teraz na kierowcę samochodu ciężarowego czy tak jak pokazuje tu zakładka z ofertami pracy niestety? Byłbym chętny, bo już szukam jakiś czas. Jak coś to jakie aktualne wymogi w ogóle?

Elżbieta Gdańsk Nowy wpis

Polecam sprzedających. Miła obsługa, do woli mogliśmy oglądać i sprawdzać auto. Sprzedawca nie był nachalny abyśmy kupili auto. Po sprawdzeniu auta na stacji diagnostycznej kupiliśmy ślicznego forda mondeo. I to chyba był strzał w 10 !!! Egzemplarz niesamowicie zadbany i naprawdę w dobrej cenie. Przyjechaliśmy po to auto z Gdańska. Konkretny rzetelny pan. Pozdrawiam i do zobaczenia przy zakupie ponownie jakiegoś autka.

Dariusz Nowy wpis

Masakra - w życiu nie spotkałem się z takim podejściem do klienta. Podjechałem pod plac o 9.10 - sprzedający zjawił się ok 10.30. Po wejściu na plac musiałem sam zając się oględzinami auta - sprzedający był zbyt zajety sobą - robił zdjęcia innego samochodu- aby mi cokolwiek powiedzieć. Dodam iz przyjechałem z gotówką nastawiony na zakup samochodu. Musiałem na chwilę wyjść na umówione spotkanie video (które odbyłem w samochodzie pod płotem komisu). Po powrocie o godz.12.10 okazało się że ....... już zamknięte i jak chcę sprawdzić/kupić samochód mam przyjechać jutro, pan sprzedający umówił się z żoną i musi już jechać. Oczywiście odpuszczam zakup samochodu i nie polecam nikomu spotkania z tym człowiekiem.

Krzysztof Nowy wpis

Końcówka stycznia kupiłem Forda Focusa, nie było problemu z rezerwacją oraz przejrzeniem dogłębnie pojazdu. Po kupnie sprawdziłem dokładnie na spokojnie na kanale jeszcze raz, komputer itd. auto faktycznie zadbany i dobry egzemplarz. Jestem zadowolony!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Dealer Centrum Szymon Myszka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Dam pracę.

Czy w Auto Dealer Centrum Szymon Myszka zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Cześć. Potrzebuję zrealizować swoje praktyki zawodowe na stanowisku sprzedawcy. Jest taka możliwość? Jeśli tak, to kiedy musiałbym być dyspozycyjny? Czy jest szansa na dalszą współpracę po zakończeniu szkoły branżowej? ;p Dajcie znać, jakby to wyglądało.

Taki kierowca to ile w trasie jest pojedynczo? Chciałbym jakieś szczegóły o tej pracy, ale żadnych ofert aktualnych, coś tu wisi tylko z 2022 jeszcze i to ze stycznia. To by nie przyjmowali już od tamtej pory ludzi? Napiszcie pls, bo już sam nie wiem, czy jest tam po co jechać w ogóle.

Wojtek

Chciałbym przestrzec klientów tylko przed jednym. Gwarancja po zakupie auta to jedna wielka ściema. Pan nie raczy odbierać telefonów ale zostawiam opinie na tej stronie ponieważ czuję że tutaj odpowie. Auto po niecałym miesiącu ma do wymiany sprzęgło a wiec nie są to małe koszty. Gdy chciałem się zapytać czy to podlega gwarancji oczywiście nie otrzymałem żadnej odpowiedzi pan poprosił tylko fakturę i nic się nie odzywa. Oczywiście nie chce mi się jechać do niego i z nim kłócić bo to nie ma sensu. Auta oczywiście ma fajne choć uważajcie bo wersję wyposażenia oczywiście są zupełnie inne. Z tego co zauważyłem w większości aukcji ma ten sam opis wersji wyposażenia i w ogóle opis aut. Ze przebiegi autostradowe od 1wszego właściciela i inne tego typu pierdoły. I każdy to wersja Titanium ????szkoda że tak to wszystko się zakończyło bo wystarczyło odebrać telefon porozmawiać i moja opinia byłaby zupełnie inna. Nie oczekiwałem niewiadomo czego zwrotu kosztów czy coś. Po prostu chciałem wiedzieć na czym stoję i jak wygląda sprawa gwarancji. Po prostu proszę uważać drodzy nabywcy aut u tego pana.

Zadowolony

Zadowolony z zakupu Peugeota 508. Fura spisuje się znakomicie. Póki co bez wkładu finansowego. Wiele zadbanych i ładnych aut stoi na tym placu.

Obserwator

Pan Szymon ma rozdwojenie jaźni dziś jest szefem a na drugi dzień gdy do niego się dzwoni już jest tylko pracownikiem i tlumaczy się że szef oddzwoni. Bardzo uprzejmy do momentu tranzakcji, a gdy już tylko auto wyjedzie za bramę to już niema o czym gadać. W moim przypadku auto przejechało 18 tyś km do wymiany połowa silnika okazuje się po ekspertyzie ze była zatuszowane wcześniej najprawdopodobniej przez handlarza usterka w tym aucie. Teraz się zastanawiam czy warto iść na drogę sądową z takim człowiekiem. Poprostu brak słów i niepolecam komisu bo każde auto coś ma ukryte.

@Obserwator

Czy możemy o więcej informacji odnośnie zakupionego auta? Postaramy się pomóc - Proszę o przesłanie więcej informacji na naszego e maila.

Obserwator
@Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Nie będę nic wysyłał na maila ponieważ noc to nieda bo 2 tygodnie po zakupie auta musiałem jechać na serwis klimatyzacji i zaolacilem 500 zł za napełnienie ukladu ponieważ niebylo ani grama czynnika, i jak wysłałem Panu paragon to do dziś czekam na jakąś informację o choćby podzieleniu na pół tego wydatku. I teraz wydając 6700 zł za remont uszczelki pod głowicą wątpię żeby Pan Myszka chciał wogole coś sensiwnego zrobić z tym

Wioleta

Szukam pracy tutaj, ale nie widzę nic konkretnego. W styczniu była tylko oferta która już zniknęła i nawet w tytule nie było stanowiska, po prostu że szukają pracownika. Można wiedzieć jakie tam są aktualnie obowiązki, co się robi i jakie są ich oczekiwania, chociażby co do doświadczenia i znajomości branży? Dziękuję jak coś.

Kupiłem jakiś czas temu bardzo drogi samochód za 70 tysięcy PLN w tym komisie i jestem mega zadowolony z samochodu jak i z obsługi a przede wszystkim chciałem podziękować za profesjonalny pokaz samochodu i wyjaśnienie wszystkich szczegółów , które przekazał mi Pan Kacper jest to profesjonalista wśród handlowców. Polecam

Na jakich warunkach pracuje się tutaj na stanowisku sprzedawcy samochodów? Na jaką umowę można liczyć? Jak wygląda system pracy? Jest to praca zmianowa? Dajcie znać, czy w ogóle poszukują kogoś na to stanowisko? Będę wdzięczny za każdą informację.

Kuba

Rzetelnie i klarownie, w miłej atmosferze. Polecam.

Astra J

Nie polecam tego komisu. Sprzedał nam auto z przeciekającym dachem. Za Każdym telefonem zbywał mnie że nie ma czasu że to nie jego problem itd. Opisy aut wogole nie zgadzają się ze stanem faktycznym, miał być ideał a jest zalana podsufitka. Nie polecam.

@Astra J

Witam serdecznie. Nie musi pan naszego komisu nikomu polecać. Nie potrzebujemy pana reklamy. Z resztą opinia, którą pan umieszcza na wielu portalach niestety jest kłamliwa. Jeśli chodzi o wgniotkę na dachu obok anteny to jak najbardziej była widoczna przy oględzinach samochodu. I zaznaczam to była jedyna minimalna wada tego auta od której dostał pan również upust cenowy. Jeśli chodzi już o samo auto. Opel Astra 2014 COSMO z silnikiem 1.4 Turbo kupił pan ją za 27 tys pln - Uwaga auto już było zarejestrowane. Dostał Pan prezent na Mikołaja i nawet tego nie potrafi pan docenić. I dodam jeszcze jedno w sobotę kiedy kupił pan to auto jak pan pamięta było jeszcze 2 innych klientów którzy również chcieli je kupić. Mimo wszystko życzymy wielu bezawaryjnie przejechanych km tym ładnym autem, które z pewnością długo wam posłuży.

Astra J
@Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Był śnieg także wady nie było widać dokładnie wady na dachu. Taki miał być bez wycieków że mam do wymiany dolot i wylot płynu chłodzącego z turbiny, co drugi dzień trzeba dolewać płyn. Koszt naprawy nie mały. A miało być auto do jazdy bez wkładu. A ta gwarancja niby na miesiąc gratis a zero potwierdzenia o jakiejkolwiek gwarancji.

@Astra J

Nie zgłaszał pan żadnej usterki w aucie oprócz dachu który był widoczny przy zakupie, to jak mielibyśmy uruchomić Gwarancję w aucie skoro nic nie było zgłaszane?

Szukam w okolicy pracy. Auta są sprowadzane z Niemiec? Jeżeli tak chętnie przyjmę zlecenia przewiezienia samochodu do polski. Można ubiegać się o umowę o prace? Czy raczej zlecenia ? Również taka opcja by mnie interesowała :)

Można się tu dostać do pracy jako sprzedawca samochodów? Nie widziałem żeby kogoś aktualnie szukali ale pomyślałem że zapytam. Jak wysokie są prowizje do sprzedanych aut? Może ktoś z pracowników się wypowie?

Czy w Auto Dealer Centrum Szymon Myszka możliwa jest praca na podstawie B2B?

Remek

Polecam. Kupione Volvo v60 z tego komisu miesiąc temu.

Gośka

Nie szukają przypadkiem osoby na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego? Chłopak kojarzy, że kiedyś pojawiały się takie oferty, teraz szuka pracy i cisza w internecie :( Prosze, dajcie znac, jak tam z przyjęciami :) No i chętnie poczytam o warunkach, zarobkach, systemie pracy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Dealer Centrum Szymon Myszka - Dziemionna

• Jak się pracuje w Auto Dealer Centrum Szymon Myszka?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Dealer Centrum Szymon Myszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Dealer Centrum Szymon Myszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Dealer Centrum Szymon Myszka