Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Opinie o Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Klient Peugeot

Bardzo miła obsługa doradziła mi w wyborze ładnego Peugeota 5008. Bardzo fajny i bardzo dobry stan auta. Wszystko zgodnie z umową. Dziękuje za zakup auta. Pozdrawiam

Nie polecam.

Dramat. Mimo umówionej godziny oględziny auta, czekałem na mrozie około godziny zanim ktoś łaskawie podejdzie. W ogłoszeniu gwarancja bezwypadkowości auta a po sprawdzeniu czujnikiem pan udawał zaskoczonego ,że pół auta była lakierowana a na pokrywie silnika i klapie bagażnika kit. W ogłoszeniu informacja o wymienionym rozrządzie a w książce tylko wpis o wymienionym pasku. Kontakt z klientem na żenującym poziomie, na koniec pan stwierdził ,że nie obejrzę auta na stacji mimo,że przed przyjazdem pytałem oto dwa razy.

@Nie polecam.

Jak anonimowy człowieku widziałeś w tą sobotę mieliśmy bardzo dużo klientów, ciężko było się wyrobić mimo iż byliśmy w dwójkę. Trzeba było poczekać tak jak to robili inni i pewnie byśmy podjechali na stację bo nie mamy z tym żadnych problemów. Żenujący komentarz i zero jakiejkolwiek empatii do pracowników. Skoda która była cała w oryginale po godzinie 12 stej odjechała do miłego klienta który z pewnością się nią pocieszy. Nie musisz polecać. Mamy świetne auta.

Marcin M

Pełen profesjonalizm! Przyjechałem, obejrzałem i zakupiłem. Od początku rozmów przez tel. słychać było, że Panowie znają się na rzeczy. To co mówili potwierdziło się w 100%. Opinia wystawiona po 7 miesiącach od zakupu mojego BMW i wszystko gra. Oby więcej takich sprzedawców! Pozdrawiam

Dariusz

Stanowczo nie polecam. Sprzedawca mało wiarygodny. Byłem umówiony na obejrzenie auta, w ostatniej chwili przed wyjazdem auto zostało sprzedane.

@Dariusz

Takie jest życie proszę pana. Nie było zaliczki, zadatku. Poinformowaliśmy pana przed przyjazdem iż DS5 został sprzedany. Także zachowaliśmy się bardzo uczciwie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Dealer Centrum Szymon Myszka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Dam pracę.
Romek

Polecam tą firmę. Sympatyczna i miła obsługa . Dobre auta i dobre ceny.

Darek

Kupiłem od tego Pana auto i jestem bardzo zadowolony. Pan jest konkretny, profesjonalny , zna się na swojej pracy. To moje drugie auto od tego Pana i żadnych wad ukrytych ani mankamentów zamaskowanych. Naprawdę uczciwy spędzający !!!!

@Darek

Dziękujemy za dobry komentarz. Pozdrawiamy !!

Kupujący

Kupiłem auto w tym komisie i z autem wszystko jest okej, ale nie dostałem dokumentacji potwierdzającej serwis oraz wymianę rozrządu. W ogłoszeniu i przy zakupie było mówione, że wszystko zostanie wysłane na email jednak po kilku prośbach i telefonach niczego nie dostałem. Tak więc mieszane uczucia.

Jan

Miła, sympatyczna i pokonana obsługa. Opelek panowie jeździ bez awaryjnie. Polecam was!

@Jan

Dziękujemy za dobry komentarz. Pozdrawiamy !!

Klient Skoda Superb

Super zakup w waszym komisie! Superb piękny, czysty i zadbany jak ma zdjęciach! Właśnie dzisiaj wyjechałem z Serwisu który robił mi rozrząd i oleje. Mechanik oglądał ją i mówił ze naprawdę dobre auto kupiłem! Dziękuje za dobrą i miłą obsługę i przede wszystkim za dobry samochód. Będę was Polecał! Życzę samych sukcesów. Klient Skoda Superb Kołobrzeg !

Tadek
@Klient Skoda Superb

Też kupiłem u nich niedawno Superba. Jestem też zadowolony. Dobry sprzedawca.

Marcin Kuchciński

Miła obsługa. Dobre auta. Co chcieć więcej ? Chyba nic. Osobiście kupiłem u nich forda c maxa. Autko bez zarzutów. Jak najbardziej firma godna polecenia. Pozdrawiam Marcin Kuchciński.

@Marcin Kuchciński

Dziękujemy za pozytywną opinię. Życzymy wielu bez awaryjnie przejechanych km Fordem C Max. Pozdrawiamy zespól Auto Dealer Centrum.

Witamy. Czy można wiedzieć o jakie auto panu chodzi? Nie przypominamy sobie faktury na 7 tys zł ?

Ania Reymont

Kupiłam w tej firmie autko z polecenia mojego kolegi. Bez oglądania. Wysłałam transport po to auto. Zapłaciłam przelewem. Autko przyjechało do mnie na miejsce. I muszę powiedzieć , ze jestem bardzo miłe zaskoczona uczciwością. Tak jak było mówione przez telefon tak zostało też zrealizowane. Ania Reymont - Rzeszów , Audi A4. Pozdrawiam !!!

@Ania Reymont

Adam Gniezno

Polecam. Bardzo miła obsługa. Doradzili dobrze. Udany zakup.

@Adam Gniezno

Rafau Ler

Dobra firma. Ładne auta. Zadbane. Miła obsługa. Jestem zadowolony z auta które kupiłem u nich. Następny tez będę kupował tam.

@Rafau Ler

Natalia

Obsługa miła i konkretna. To co wiedzieli o aucie nam mówili. Kupiłam z mężem Volvo v40. Jesteśmy zadowoleni z auta. Komis ma bardzo szeroki wybór aut. Sporo klientów oglądało autka w międzyczasie jak byliśmy i sporo klientów też kupowało. Polecamy

@Natalia

Dziękujemy za pozytywną opinię i pozdrawiamy serdecznie !!

Bardzo ładne samochody w komisie. Jest na czym zawiesić oko. Wczoraj kupiliśmy Volvo v40 R design z 2015 roku. Autko zgodne z opisem. Bardzo mili sprzedawcy. Pozdrawiam was serdecznie i na pewno do zobaczenia przy zakupie następnego auta.

Dziękuje y za pozytywną opinię. Życzymy wielu bez awaryjnie przejechanych km pięknym Volvo V40. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie !! :)

Marek Skoda Octavia Gdańsk

Sprzedający bardzo mili, uczciwie podeszli do sprzedaży auta jak i dobrze wycenili moje auto które zostawiłem u nich. Ze Skody która kupiłem jestem zadowolony. Auto zgodne z opisem i rzeczywiście w dobrym stanie. Pozdrawiam Marek

@Marek Skoda Octavia Gdańsk

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Życzymy panu wielu bez awaryjnie przejechanych km tą Skodą. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do nas !! :)

W czerwcu zakupiłem Peugota 308 SW z 2014 r. Autko bardzo zadbane, wszystkie plastyki podwozia nieruszone, zadnej ryski na karoserii. Wnętrze , jak nowe, nic nie stuka, nie puka. Myślałem, że tak odpicowany na sprzedaż. Mój kolega mechanic ocenił, że w stanie idealnym. Może tak trafiłem, ale jestem bardzo zadowolony. Za moje auto dostałem 12 tyś a jadąc do komisu nastawiłem się na 10 tyś. więc kolejne zdziwienie pozytywne. Do tego nowe opony wielosezonowe czyli 1,5 tyś w kieszeni. W tym aucie mimo 8 lat czuje się, jak w nowym. Zdziwiło mnie natomiast, że od rana w komisie jest kolejka. W innych auta stoją miesiącami a tu schodzą na pniu, ludzie wręcz walczą o auta. To świadczy, że auta muszą być bardzo dobre. Ja po swoim również tak sądzę i oceniam komis na 5. Pozdrawiam właściciela (niebawem przyjeżdzam z kolegą po auto dla niego).

@Adam

Dziękujemy serdecznie za pozytywny komentarz. Życzymy panu panie Adamie wielu bez awaryjnie przejechanych km Peugeotem !! Pozdrawiamy bardzo serdecznie i zapraszamy ponownie do nas !! :)

J.

Nie polecam. Podczas rozmowy telefonicznej, gdy chciałam się umówić na obejrzenie auta oraz wizytę w ASO usłyszałam, że auto nie ma ubezpieczenia i mogę sprawdzić tylko u sprzedawcy. Nie wyobrażam sobie kupić samochodu za 46'000 polegając na słowach i badaniach sprzedawcy, bez możliwości skorzystania z niezależnego ASO. Sprawdziłam VIN i nie zgadzał się rocznik (Pan stwierdził, że to rok modelowy 2014 i tak było w ogłoszeniu, natomiast wg. VIN pierwsza rejestracja miała miejsce w czerwcu 2013) oraz przebieg (zaniżony o 6'000 km). Szkoda.

@J.

Tak - dzwoniła do nas pani i pracownik powiedział iż autko można sprawdzić w naszej okolicy bądz wynająć można sobie niezależną firmę sprawdzającą samochody używane. Ponieważ autko jest sprowadzone i nie ma ubezpieczenia OC. Z resztą do konkurencji nie jezdzimy na sprawdzanie aut - to bardzo normalne i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Rocznik się zgadzał 1 rejestracja w Holandii to 2014. Przebieg oryginalny - gwarantowany na piśmie a ty dalej kłamiesz? Zaniżone natomiast masz IQ. Bardzo się cieszymy, że do spotkania nie doszło. Nie tolerujemy kłamców.

@Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Widzę, że kazdy kto wystawia opnię negatywną nazywany jest kłamcą. Nie padła propozycja sprawdzenia auta "w okolicy", ani tym bardziej wynajecia firmy. Padło jedno zdanie "może Pani sprawdzic u nas". Normalnym jest sprawdzanie auta w niezależnym ASO, a nie u osoby, która chce je sprzedać - "to bardzo normalne i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego". No chyba, że ktoś sie tego boi. Co do rocznika, data pierwszej rejestracji to 24.06.2013, a produkcji 08.02.2013, więc rok 2014 zamieszczony w ogłoszeniu (jak Pan twierdzi modelowy - co przy autach używanych nie ma większego znaczenia) wprowadza potencjalnego klienta w błąd. A co do przebiegu to dziwne, bo jeszcze wczoraj w ogłoszeniu było 205'000 (co moge udowodnić, bo wydrukowałam sobie ofertę), a dzisiaj jest juz 210'000. Przez noc auto przejechalo 5'000 km czy stwierdził Pan, żę może jednak lepiej zblizyć sie do 210'956 z 04.2022? To są dane, które pozyskałam dzięki numerowi VIN samochodu, z nimi chyba nie bedzie Pan dykutował. Co do obrażania mnie, to sam sobie Pan recenzję wystawia (z reszta nie pierwszy raz, bo już wcześniej, także pod opiniami Google, jest pan niegrzeczny i wyzywa ludzi od kłamców i chamów).

@J.

Proszę się nie pogrążać i nie brnąć dalej w kłamstwa. Auto jest wystawione z przebiegiem 210000 Km! Jeśli była pomyłka to jest to rzecz ludzka. Auto ma do końca prowadzoną książkę serwisową i jest JAK NOWE !!! Trzeba mieć naprawdę coś nie tak w głowie żeby pisać na wszystkich portalach złą opinię nie będąc nawet w naszej firmie i nie oglądając na żywo auta. Oczywiście iż padła propozycja żeby sprawdzić auto u niezależnego rzeczoznawcy. Proszę nie kłamać.

@Auto Dealer Centrum Szymon Myszka

Powiedział Pan, że mogę sprawdzić auto u Was i żadnej innej propozycji nie było. Ja nie mam powodu mówić nieprawdy, w przeciwieństwie do Pana - wszak trzeba ratować reputację swojej firmy. A czytając inne opinie, można wysnuć wniosek, że dużo pracy będzie Pan musiał w to włożyć, bo negatywnych opinii, wskazujących na Pana niekulturalne zachowanie (co potwierdził Pan, insynuując moje zaniżone IQ oraz nazywając kłamcą) jest dużo. Taki poziom dyskusji cechuje raczej dzieci w wieku przedszkolnym, a nie poważnego przedsiębiorcę. Szkoda, że nie odnosi się Pan do wpisu w pozycji rok produkcji, gdzie podaje Pan 2014. Tutaj każdy może sprawdzić, które z nas kłamie sprawdzając VIN, jak już pisałam auto wyprodukowano w lutym 2013, a pierwszy raz zarejestrowano w czerwcu tego samego roku. To też pomyłka? Ciekawe, że druga na Pana korzyść.

@J.

Nie potwierdzam pani opinii. My tutaj kupiliśmy już drugie auto. Jesteśmy zadowoleni z obsługi i jakości.

MAJKA

Z całego serca nie polecam kupowania aut u Pana Szymona .Byłam zainteresowana oplem insignia kolor oliwkowy kilka razy dzwoniłam i umówiłam się na sobotę.Gdy przyjechałam 600 km w jedną stronę okazało się że auto jest nieprzygotowane do obejrzenia po pierwsze wlasciel na początku nawet się nie przywitał jak by kultura wymagała,po drugie auto nie zapaliło padł akumulator gdy właściciel pojechał po nowy przywiózł o połowę mniejszy niż ten co był ,po trzecie nie mógł znaleźć kluczyków,po czwarte płyny nie były uzupełnione praktycznie brak paliwa nawet na jazdę próbną po czwarte jak odpalił silnik to tak tłukł i warkotal a szanowny Pan.to nic takiego stwierdził jakie pieniądze taki samochód nie potrafił wytłumaczyć co to znaczy auto do oplat a auto po opłatach Wpisuje niższe roczniki niż są Przestrzegam wszystkich którzy chcieliby kupić tutaj auto .Straciłam kilkanaście godzin czas i pieniądze jeszcze raz przestrzegam Ten szanowny Pan to właściciel który (usunięte przez administratora) ludzi

@MAJKA

Witam serdecznie pani Majko. Zacznę może od początku. Czy Zwykłe DZIEŃ DOBRY - które wypowiedziałem nie wystarczyło? Miałem może upaść na kolana i prosić o zakup auta? Może tak to miało w pani mniemaniu miało wyglądać... Akumulator jak każda rzecz która się zużywa ma prawo się zużyć. Oczywiście gdy autko nie odpaliło - pojechałem dosłownie na sygnale żeby kupić NOWY AKUMULATOR 65 Aph niestety niemieli innego w tym dniu. Faktycznie powinien być założony 75 aph. I teraz idziemy dalej w tej pani " fantastycznej opinii ", której udało się pani skleić. - Po co pani KŁAMIE ? Paliwo było nawet zaproponowaliśmy jazdę próbną tym autem. Jakie niższe roczniki? Jakie stłuki w silniku? Jeśli się pani nie zna to proszę nie przyjeżdżać i nie oglądać aut ! Niech pani zostawi to komu innemu. Auto po opłatach tzn ,że jest przygotowane do rejestracji w Polsce. To, że ma pani problem ze zrozumieniem polskich słów to już nie nasza wina. Oczywiście chciałem poinformować iż po waszym odjezdzie po ok 2 h autko zostało sprzedane bardzo miłym i sympatycznym klientom, którzy z pewnością nacieszą się tym ślicznym autem. Nie pozdrawiam. Proszę nas nie polecać. Nie ma takiej potrzeby. Ps życzę zdrowia...

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Dealer Centrum Szymon Myszka - Dziemionna

• Jak się pracuje w Auto Dealer Centrum Szymon Myszka?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Dealer Centrum Szymon Myszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Dealer Centrum Szymon Myszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Dealer Centrum Szymon Myszka