Dewi-Trans, firma transportowa

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Dewi-Trans, firma transportowa

Krzysztof

A co się z nim stało że nieistnieje?,poznałem tą firme jakies 10 lat temu do dzisiaj nie mam zapłacone

junior

pisali chlopaki ze to zlodzieje, tez zastanawialem sie czy tam nie ubiegac sie o rpace kieorwcy ale chyba sobie odpuszcze

wgm92cj

nigdy do tej firmy dobrze ze ten zlodziej juz nie istnieje

Adam

Siema, a na czym polegało to oszustwo? jaka tam atmosfera? jaka kasa i czy płacą?

Wojtek

Wpisujcie się wszyscy oszukani przez Dewi Trans w Grodzisku- tylko tak możemy coś z tym zrobić

Zenek

Racja trzymać się z daleka przez wielkie D

ostrzeżenie

Lepiej trzymać się od nich z daleka.

Zostaw opinię o Dewi-Trans, firma transportowa - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dewi-Trans, firma transportowa