Opinie o Seydou Diarra Przychodnia Weterynaryjna Help w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Seydou Diarra Przychodnia Weterynaryjna Help. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Seydou Diarra Przychodnia Weterynaryjna Help o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seydou Diarra Przychodnia Weterynaryjna Help w Kraków

Jaki jest styl zarządzania w Seydou Diarra Przychodnia Weterynaryjna Help?

Dorota Nowy wpis

Nie zamieściliście mojej bardzo negatywnej opinii o tej " lecznicy" z października ( pomimo śmierci mojej kotki) więc proszę mi nie zadawać na maila takiego durnego pytania! Tam nie ma żadnego zarządzenia - przyjmują 3 osoby o żadna z nich nie wie, co robiła poprzednia!

Urszula

Polecam są choroby zwierzęce z którymi sam sobie nie poradzisz.

Maria Nowy wpis
@Urszula

Oczywiście ja też się o tym przekonałam.

Marcin Ciosek

Bardzo przyjazna przychodnia weterynaryjna zarówno dla czworonogów jak i ich właścicieli.

Agata Nowy wpis
@Marcin Ciosek

Zgadzam się gdyby nie oni już dawno nie cieszyłabym się zdowiem mojego Cyryla.

Agata W.

Ja oczywiście z psami i tak strzygłam. Strzyżenie mega profesjonalne.

Przemysław
@Agata W.

Cenowo jak to wychodzi tutaj?

Fruit
@Przemysław

Bardzo w porządku jest

@Fruit

Egzotyczne zwierzaki też przyjmują?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Seydou Diarra Przychodnia Weterynaryjna Help? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Bernard

Polecam. Opieka dla zwierzaków fenomenalna. Specjaliści.

Ola g

Polecam. W naszym przypadku ten gabinet się super sprawdził.

@Ola g

A z jakim zwierzakiem tu przychodzicie? Jeśli z psem to czy strzygliście go tu może?

Kama

Profesjonalne podejście super specjalistów. Wszystkie nasze zwierzaki korzystają z wizyt w tej lecznicy

Łucja
@Kama

Super! A jakie mają tam ceny? Przystępne?

Super obsługa..lekarz kompetentny z ciepłym podejściem do pieska.Polecam..

Najlepsi z najlepszych. Kiedy pierwszy raz rozmawialiśmy przez telefon od razu wiedziałam, że się z powodzeniem dogadamy.

Teresa

A można wiedziec czego dotyczyła sprawa? Leczenia zwierzaka czy salonu piękności? Bardzo bym chciała wypróbować salon piękności ale o tym nikt nic nie pisze...

Urszula

Nic dodać nic ująć tylko zaufać specjalistom. U mojego psa zdiagnozowano babeszjozę i na szczęście w miarę szybko się z nią uporaliśmy..

Zuzanna

Z tego co widzę ogólnie faktycznie każdy jest zadowolony z wizyty tutaj. Aż serio miło się czyta, bo szczęście zwierzaków jest najważniejsze. ;) W ich ofercie na stronce widzę, że prowadzą salon piękności dla psów. Był ktoś ze swoim może? Spoko efekt czy nie polecacie?

Lidka Miris

Dla mnie i dla moich kotów to najlepsi lekarze.

@Lidka Miris

Ale Ciebie też leczą czy jak?Xd A tak serio to zdarzały się twoim kociakom jakieś gorsze choroby czy na razie na szczęście tylko kontrole i odrobaczanie?

Javier Krystyna

Najlepsi pod każdym względem. Moja sunia ostatnio miała poważne problemy ze wzrokiem, a w tej przychodni dzięki dobremu sprzętowi udało jej się pomóc.

Olka

Weterynarze najlepsi pod słońcem. Bardzo dbają o nowoczesny sprzęt i technologię oraz własne dokształcanie się.

Nikola

Polecam. Najlepsi weterynarze w Krakowie. Działają według zdobytej wiedzy oraz z pasją jaką widać na pierwszy rzut oka.

Zostaw merytoryczną opinię o Seydou Diarra Przychodnia Weterynaryjna Help - Kraków

Seydou Diarra Przychodnia Weterynaryjna Help
  • Gdyńska 11A