Opinie o Marek Matz Dach-Dom w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marek Matz Dach-Dom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marek Matz Dach-Dom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Matz Dach-Dom w Zielona Góra

Kaja Nowy wpis

Niestety firma Pana Marka to jedno wielkie nie porozumienie. Miły i kontakt jest do momentu wzięcia zaliczki potem kontakt się urywa

Inwestor Nowy wpis
@Kaja

Współczuję mieliśmy z nim do czynienia gechenna

Sandra

Tragedia nie polecam tego Pana bardzo miły przy podpisaniu umowy a potem tragedia trzeba się upominać dzwonić do niego a on nie odbiera zwodzi pół roku a potem zrywa umowę to nie firma tylko (usunięte przez administratora) Uwaga na niego!

Inwestor Nowy wpis
@Sandra

Trzeba ostrzedz wszystkich przed (usunięte przez administratora)i partaczem i jego prawa ręka (usunięte przez administratora) ..

Ilona

Jest tu sporo opinii klientów Dach-Dom, ale mnie ciekawi, jakie zdanie mają zatrudnione osoby. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak wygląda kwestia wynagrodzeń w firmie, może pracodawca zapewnia jakieś premie i benefity?

Dsndrs
@Ilona

Firma tragedia nikt nie chce tu pracować

Przemek Nowy wpis
@Ilona

, ???????? czytając opinie tych ludzi gdzie prawie wszyscy piszą że p. MAREK jest nie słowny i (usunięte przez administratora) to twierdzę że tak samo traktuje pracowników, szkoda zachodu na taką firmę

Paulina Z

Hmmm bardzo ciężko się to wszystko czyta aż trudno uwierzyć.Marek robił dach u moich rodziców w 2004r zrobił bardzo szybko i efektownie.Ja myśle że Marek jest pod duża presja swojej żony i poprostu boi się jej,musi być na każde jej zawołanie i to chyba dlatego tak partaczy robotę.znam osobiście i jego i ja.dziwna kobieta a przede wszystkim bardzo zazdrosna ????

@Paulina Z

Też uważam że Pan Marek jest pod dużą presją żony. Ale mając firmę i biorąc zlecenia trzeba się wywiązać z umów i terminów ,a prywatne sprawy zostawiać w domu .Myślę że ten człowiek się pogubił

Paulina Z
@9i

Mam do pani pytanie.Czy ma pani kontakt do p Marka?bardzo byłabym wdzięczna

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Marek Matz Dach-Dom? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kolejny klient

Pan M pod koniec roku 2016 robił dach u moich rodziców po pół roku zaczęło przeczekać .Oczywiście Pan Marek telefonów nie odbiera jak u innych po jakimś czasie przyszła wichura i zerwała z jednej strony dachówkę Tata dzwoni A Pan Marek chyba zmienił nr telefonu Rodzice stracili cierpliwość i wzięli inna ekipę do naprawy szok okazało się że nie ma szpilek założonych do dachówek A rodzice kupili Tak nieuczciwego człowieka nie spotkałam nigdy .Więc nie polecam

Ja i mój narzeczony również mieliśmy nie przyjemność współpracy z Panem Markiem. Cała historia zaczęła się w pod koniec roku 2016. Pan Marek podjął się wylania fundamentu pod domki letniskowe w nadmorskiej miejscowości. Początkowo Pan M. powiedział, że cała robota z materiałem wyniesie około 20-25 tys. zł. Pomimo tego, że się nie znaliśmy na tym kompletnie to cena wydawała nam się dość niska, ale uznaliśmy, że Pan Marek zaproponował nam cenę niższą, bo były też rozmowy na temat budowy całego obiektu i że tym sposobem chce nawiązać dalszą współprace. Chwile po przekazaniu drugiej zaliczki Pan Marek nagle stwierdził, że jednak 25 tys. to za mało i wyjdzie więcej robota zakończyła się na kwocie około 45 tys. Sprawa bardzo dziwna, bo uważam, że fachowiec powinien być w stanie mniej więcej policzyć ile warta jest dana robota. Mimo wszystko zapłaciliśmy, ponieważ uznaliśmy, że chcemy, żeby fundament był zrobiony dobrze. Pan Marek na budowę miał wejść jakoś w październiku i skończyć maksymalnie do końca roku. I wtedy się zaczęło, a to za mokro, a to za zimno, a to pada i tysiące wymówek albo zwyczajnie nie odbierał telefonu. Wiele razy obiecywał, że do momentu naszego powrotu do PL robota będzie skończona, a skończyło się tak że my wróciliśmy, a Pan Marek ze swoją Ekipą dalej wylewali fundament :). Udało się! W maju fundament wylany reszta pieniędzy zapłacona podajemy sobie ręce i się rozchodzimy w zgodzie. Przychodzi czas, że na budowę wchodzi następna ekipa ( zrezygnowaliśmy ze współpracy z Panem Matzem, bo cenę miał z kosmosu to raz, a dwa był niesłowny) i zaczynają się schody. W jednym rogu nie ma betonu, bo zabrakło (!), cały fundament powinien być pomalowany dookoła czymś przypominającym smołę, ale pomalowany nie jest, okazuję się, że cała kanalizacja jest do wymiany, bo źle została zrobiona i spadek jest w przeciwnym kierunku, więc w całym fundamencie trzeba kłuć i wszystko poprawić, a fundament jest tak nierówno wylany, że przed położeniem mat grzewczych trzeba było kłaść papę bo firma, która zajmowała się ogrzewaniem powiedziała, że na takich nierównościach maty się zwyczajnie przetrą. Oczywiście wszystko naprawiliśmy z własnych pieniędzy. Pan Marek umówił się z nami, że nam je odda, jednak skończyło się to sprawą w sądzie, bo właściciel firmy nie odbierał od nas telefonów, a jak zadzwoniłam do jego żony to powiedziała, że ona nie chce się w to mieszać. Sprawa w sądzie wygrana, po krótkim czasie trafiła do komornika, któremu udało się ściągnąć jakąś cześć kwoty i cisza.. zero wpływów na konto firmy komornik nie ma z czego ściągać pieniędzy więc do akacji ponownie musiał wkroczyć nasz prawnik, ale wiadomo to wszystko trwa, aż przyszedł dzień, w którym dostałam telefon od bliskiej osoby, że siedzi u niej w domu znajomy rodziny i mówi, że szanowna Teściowa Pana Matza ( Ja pochodzę z Krosna Odrz, a Pan Marek z okolic więc okazało się, że mamy wspólnego znajomego) chodzi po Krośnie i rozpowiada plotki, że ja ,,wiszę jej zięciowi 15 tyś zł". Rozzłościła mnie ta informacja, mój przyszły mąż zadzwonił do Pana Marka, ale oczywiście ten nie odebrał telefonu, więc wysłał mu SMS i nagle odezwała się do nas żona – tak ta sama, która nie chciała się mieszać :). Po krótkiej wymianie wiadomości SMS Pani Matz udała się do komornika i wpłaciła ratę w wysokości chyba 4000 tys. i dogadała się z komornikiem na następne. Plotki na mój temat również ucichły po tym jak zagroziliśmy, że opublikujemy w internecie wyrok sądu, żeby oczyścić się z fałszywych oskarżeń. Z całego serca nie polecam współpracy z firmą MAREK MATZ DACH-DOM. Właściciel firmy jest osobą nieuczciwą, niekompetentną, niesłowną i niesolidną. A wszystkim oszukanym radziłabym dochodzić swoich praw w Sądzie. Życzę powodzenia i wytrwałości.

@Anna

Nie uczciwy on i jego pracownik partacz Sylwek i żonka szefa (usunięte przez administratora) i patraczy A firma metal bud z Zielonej góry poleca tego dekarza Ci co nie wzięli tej firmy to nie wiedzą jaka można traumę przeżyć przez nich

Pocałujcie mnie w...
@Inwestor

Zapraszam osobę która szarga reputację ludzią, do osobistej konferencji pisze pracownik Sylwek. Bo z wami inwestorami jest tak że w (usunięte przez administratora) włazicie, wymyślacie robót ponad tego co jest w umowach. A na koniec po rozliczeniu (usunięte przez administratora) opi... W pisaniu za plecami jest każdy mądry zapraszam do konfrontacja twarzą w twarz. Pozdrowienia dla opiniodawców, czyli ludzi bez zasad i honor.

@Pocałujcie mnie w...

Z tego co czytałem to chodzi o jakość wykonania usług A nie o ilość prac zawartych w umowie

Przypomniało mi się coś jeszcze. Pan Marek wziął w okolicznej firmie piach na kwotę chyba około 4600 zł i za niego nie zapłacił oczywiście standardowo nie odbierał telefonu ani nie odpowiadał na wiadomości od właściciela firmy, więc ten zaczął nas właścicieli szukać na budowie i u sąsiadów. Po tym jak się o tym dowiedzieliśmy zadzwoniliśmy do Pana Matza, a ten stwierdził, że on zapomniał i zapytał czy możemy to zapłacić, a on za kilka dni mi odda jak będę w Krośnie, a ja niemądra się zgodziłam i tę pieniądze musiałam dosłownie wyrywać z gardła Panu Markowi, bo nie oddał tak jak mówił, że zrobi to od razu jak przyjadę tylko na raty. Ostatnią ratę za ten piach oddał mi po 3 miesiącach przekazem pocztowym, bo nie chciał, żeby Żona wiedziała.

Inwestor

Niestety Pan Marek nie wywiązuje się z umowy. Pieniadze wzięte robota skończona po kilku miesiacach walki o to żeby cokolwiek zrobil, a jak skonczyl to okazalo sie ze wszystko do poprawki. Pan Marek kłamie ile sie da, a jak sie chce do niego dodzwonić to trzeba dzwonić z obcego numeru, wtedy odbiera błyskawicznie :)

Iwestor
@Inwestor

Miałam to samo gość nie poważny i partacz

Zuzanna
@Inwestor

Czyli w Twoim przypadku usługi zostały wykonane źle, tak? Powiedz, czy firma jakoś to rozwiązała - zrobili poprawkę albo zwrócili pieniądze?

@Zuzanna

Nie wiem czy otrzymała Pani mój nr tel bo coś zostało usunięte proszę o odpowiedź

@Zuzanna

Usługa została wykonana źle ten człowiek chwalił się jaki ma fach lecz rzeczywistość jest inna zero profesjonalizmu i wywiazywania się z umowy wymiana dachu ciągła się miesiącami . Pomocnicy szkoda słów dosłownie trzeba było patrzeć na ręce. Pan Marek bał się kontraktu z kierownikiem budowy .Teraz wiem dlaczego. Jeśli ma Pani siłę i czas to proszę się sądzić .nie wiem czy tylko to się opłaci bo ten człowiek jest niewyplacalny ponieważ wszystko widnieje na żonę nasz prawnik to sprawdzał. Można też zgłosić do prokuratury że usługa została wykonana źle i że zagraża bezpieczeństwu mieszkańców,ale ta opinie niech wystawi kierownik budowy

@Inwestor

Widze, ze ktoś pod moim komentarzem sie wypowiedzial pod takim samym nikiem. Niestety, firma sprawy nie rozwiązała. Brak kontaktu z wykonawca. A jesli uda sie dodzwonić z innego nr i slyszy kto dzwoni to konczy rozmowe. Z tego co ja sie dowiedziałem to ten człowiek taki ma styl. Wraz z rodzina zyje na wysokim poziomie za pieniadze ludzi ktorych oszukal. Slyszalem tez, ze wykonuje wiele prac na" lewo" i zatrudnia ludzi na czarno i nie wyplaca wynagrodzenia. Caly majatek jest na żonę bo Pan M. ma dlugi. Szczerze jest mi przykro, że ja i moja rodzina zostalismy (usunięte przez administratora) w tak paskudny sposob bo na remont za ktory wykonawca wziął pieniadze musielismy z Żoną ciezko pracować. Mam nadzieje, ze obudzi sie czlowiek w Panu M. I odda pieniądze.

@Inwestor

Radził bym osobiście pojechać do domu Pana M może jego żona ma sumienie

@Inwestor

A co tak złego zrobił z dachem że tak wypisujecie na tego wykonawcę

Kazimierz
@9i

Każdy w swojej pracy może się pomylić. Wydaje mi się, że grunt to później załatwić wszystko tak, jak powinno to faktycznie wyglądać. Odwiedzasz ten wątek a ja szukam informacji o ewentualnej pracy w firmie Marek Matz Dach-Dom. Chciałbym ustalić, jak dużo osób aktualnie zatrudnia ten pracodawca? Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

Zawiedziona

Powinniśmy zbiorowy pozew wystosować przeciwko wykonawcy i zawiadomić prokuraturę że usługi nie zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Można zgłosić do skarbówki że nie został rachunek wystawiony bo ten pan to wszystko prawie na czarno robi

Kolejny klient

Czy aż tak źle robi usługę ten pan? Ma u mnie wykonać usługę ale po tych opiniach wacham się,A zaliczkę wziął. Czy zrezygnować?

@Kolejny klient

jeśli masz za dużo pieniędzy to lepiej przekaż na jakąś organizację. Bo jak przeznaczysz te pieniadze na zatrydnisz Pana Marka to nie dość,że stracisz pieniądze to jeszcze kupe czasu i nerwów.

Inwestor

Nie polecam!! Koleś na pierwszym spotkaniu bardzo rzeczowy i robi dobre wrażenie. Umówiliśmy się na termin, materiał kupiony, a on zapada się pod ziemie. Żadnej odpowiedzi na SMS oraz telefony. Po przypadkowym spotkaniu pan stwierdził, że miał inna robotę i jak tylko skończy to przyjedzie i oczywiście nie przyjechał! Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Zawiedziona

Wszystko do poprawki nie polecam

Czekamy na nowe info odnośnie firmy Marek Matz Dach-Dom w miejscowości Zielona Góra, bo nie ma info od Was!

Inwestor

Nareszcie skończył dach bo wkroczeniu na drogę prawną nie jest starannie zrobiony ale skończony naprawdę nie polecam tego wykonawcy

Inwestor

Nie polecam dach zaczęty w październiku i jeszcze nie zrobiony wykonawca wymusił całość pieniędzy w grudniu i potem znikł pojawia się co 2-3 tygodnie ciągle obiecuje że będzie skończone A końca nie widać kiedy się dzwoni telefonów nie odbiera trzeba patrzeć czy wszystko jest dobrze zrobione nie polecam jak chcesz spać spokojnie

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Matz Dach-Dom - Zielona Góra

Marek Matz Dach-Dom