Atelier Fryzjerskie Lydia Lidia Szalla-Nowak

Adres: Konstytucji 3 Maja 11a lok. 18, 87-100 Toruń

NIP: 8791208102 REGON: 871121195

Atelier Fryzjerskie Lydia Lidia Szalla-Nowak

Opinie o Atelier Fryzjerskie Lydia Lidia Szalla-Nowak

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Atelier Fryzjerskie Lydia Lidia Szalla-Nowak w miejscowości Toruń? Jak dotąd nie ma info związanych z zatrudnieniem.

Zostaw opinię o Atelier Fryzjerskie Lydia Lidia Szalla-Nowak - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atelier Fryzjerskie Lydia Lidia Szalla-Nowak