Opinie o Jacek Luty Landteam w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jacek Luty Landteam. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jacek Luty Landteam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Luty Landteam w Kraków

Były pracownik 2

Sama prawda jest na tym forum, za wyjątkiem komentarza specjalisty ds sprzedaży.od siebie dodam że jest to firma zarządzana przez rodzinę gdzie nie ma żadnych możliwości rozwoju, bardzo marnie płacą a wymagania maja z kosmosu, nie dziwi więc ciągła rotacja ludzi. To jest właśnie ten słynny młody i dynamiczny zespół.

Stefan
@Roma

3000 podstawy Cię raduję ? Do tego brak procentu od sprzedaży. Był chlopak który za samo upomnienie się o procent od sprzedaży został natychmiast zwolniony. Odpuść sobie tą firmę.

Lilka Nowy wpis

Hej mignęła mi właśnie w przeglądarce oferta dla specjalisty ds. sprzedaży ale była już jakaś stara. Tutaj widzę ze wspominaliście o tym stanowisku. czy zatrudnienie jest jeszcze możliwe? i czy warunki pracy są może luźniejsze niż kiedyś opisywaliście? Do teraz nie ma już żadnych komentarzy więc zastanawiam się czy coś się nie zmieniło

Były pracownik 2

Lili
@Były pracownik 2

w kontekście tego braku rozwoju to ile lat za sobą maja najstarsi pracownicy? firma jakby nie patrzeć jest od 2006tego. są osoby, które były prawie od samego początku? jakie mogą mieć warunki na umowie?

Stefan Nowy wpis
@Lili

Tego nigdy się nie dowiesz (usunięte przez administratora) Firma rodzinna która takich tajemnic mocno pilnuje. Trudno więc pisać o rozwoju ponieważ rotacja ludzi jest ogromna ze względu na słabe warunki finansowe i zakulisowe układu rodzinne.

Roma Nowy wpis
@Stefan

Możecie dla jasności opisać te zarobki żeby każdy już wiedział, skoro już piszecie, że są słabe? Lubię znać konkret. Ile teraz średnio na tej sprzedaży się zarabia? Mam doświadczenie i od kolejnego sezonu będę sobie czegoś szukać. Piszecie o rotacjach, tak dużo osób na te sprzedaż kandyduje?

Stefan Nowy wpis
@Roma

olx.pl

Firma myśli że jak doda na olx.pl ofertę w której napiszą że tam się zarabia między 3900-5500 to że ktoś to łyknie , niestety tam tyle się nie zarabia chyba że masz (usunięte przez administratora) na nazwisko. Taktyka przyjętą przez firmę polega na (usunięte przez administratora)pracownika i przedstawianiu faktów dokonanych z którymi nie ma co dyskutować. Wiele ludzi dało by się nabrać na ta ofertę ponieważ nie do pomyślenia żeby w dzisiejszych inflacyjnych czasach zarabiać tak mało w tak drogim mieście do życia jakim jest Kraków.

Bożena
@olx.pl

No ale piszesz o niższych zarobkach, niżej widzę też nawet kwotę podaną no ale czy ta wypłata jakoś rośnie wraz ze wzrostem stażu pracy? Są regularne podwyżki?

Olx.pl
@Bożena

Nie ma żadnych podwyżek. I jak się o nie prosi to słyszy się sto wesji dlaczego jej nie dostaniesz.

@Olx.pl

Czyli jaki argument mogą postawić przykładowy? Piszesz o stu wersjach ciekawa jestem jak tutaj jakieś negocjacje czy rozmowy się odbywają. Z kim konkretnie się rozmawia?

Olx.pl
@Małgorzata

Rozmawiasz z szefem i kilkoma jego wspópracownikami , jednego razu powiedzą Ci że dadzą Ci odpowiedź przy następnej pensji. Następnym powiedzą razem że firma mało zarabia chociaż widzisz że klientów jest więcej. Potem że magazynier nie może zarbiać więcej bo na to nie zasługuje. Wszystkie te wersje są też podawane w zależności od chumoru smzefostwa. A 100 wersji to takie uproszczenie dla dużej ilości fałszywych wersji władz firmy.

@Olx.pl

Magazynier nie zasługuje na więcej? To pytanie teraz czy ludzie w ogóle się jakoś tu starają w takiej sytuacji? Jak to wpływa a bieżącą rotację? I skoro padła wzmianka o wzrastającej liczbie klientów to firma ma wgl jakiś plan na dalszy rozwój? Inwestycje czy cokolwiek?

Xyz
@Małgorzata

Są to słowa szefa że magazynier nie zasługuję na więcej. Pewnie że się nie starają nic ponadto co muszą. Wpływa tak że ludzie odchodzą. Co do strategii to jeden wielki chaos. Inwestycje w siebie w myśl powiedzenia zainwestować w siebie czyli (usunięte przez administratora)

@Xyz

Czyli mimo wszystko nie dowiedziałam się w co firma inwestuje? Ten wspomniany brak motywacji oraz liczne odejścia nie są dla firmy żadnym problemem? Stale znajdują się chętni? Co ich zachęca do kandydowania?

Czy Jacek Luty Landteam zatrudnia studentów?

GHD

Pewnie że zatrudnią żeby nim manipulować i zaoferować minimalną krajową jako pensje żeby i cały czas zwiększać obowiązki przy stojących pieniądzach.

Firma Jacek Luty Landteam poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno

Jakość sprzedawanych produktów, które są "brendowane" pod marka firmy to jakaś żenada. Żal mi klientów, który płacą 2 razy za jedną usługę.

Pracownik działu sprzedaży

Pracuję w firmie Land Team jako specjalista ds. sprzedaży od stycznia, kojarzę ludzi, którzy się tu wypowiedzieli, ponieważ z każdym z nich miałem okazję współpracować, przewijają się dalej w innych firmach, ponieważ nigdzie nie, mogą zagrzać miejsca. Z takim podejściem to naturalna kolej rzeczy. Zwróć uwagę że 14 negatywnych opinii napisało 6 osób ???? Firma oferuje naprawdę atrakcyjne warunki, oczywiście, jeśli ktoś się w tę pracę angażuje, jeśli nie chce ci się pracować tylko całymi dniami kitrać po kątach i gapić w smartfon, to faktycznie długo nie zagrzejesz miejsca.

Były Pracownik
@Pracownik działu sprzedaży

Podsumowujmy bez emocji. Zarzuty pracowników co do firmy : 1.bardzo słabe pieniądze 2. Brak szacunku szefostwa 3. Dokładanie obowiązków 4. Brak spójności w tym co się mówi do pracowników - czyli po prostu kłamstwa. 5. Bezpłatne soboty 6. Chaos i bałagan na firmie i przeżucanie obowiązków na pracowników przy stojących pieniądzach. A teraz zarzuty firmy wobec byłych pracowników : stanie z telefonem w ręku (tutaj nadmienie że na firmie obowiązywał czat firmowy który trzeba było czytać co kilka minut , a był dostępny tylko na telefonach pracowników) A jeśli chodzi o atrakcyjne warunki pracy to 2364 zł na konto plus wyrównanie (usunięte przez administratora)do 3000 zł na ogłoszeniu na olx kłamstwa że zarabia się tam od 3900 do 5500. Jeśli ktoś chcę to sprawdzić czy tak jest niech pójdzie tam i przepracuje cały miesiąc i zobaczy że tak tam jest.

Zero zaangażowania pracodawcy w warunki pracy i pretensje o wszystko. Brak jakiejkolwiek kontroli nad rodziną (usunięte przez administratora) która nie wypełnia swoich obowiązków przerzucając je najczęściej na innych pracowników . Warunki pracy po prostu śmieszne , minimalna krajowa. Zamiast pieniędzy za nadgodziny - dzień wolny ! Ludzie odchodzą szybko jak tylko zobaczą co się na tej firmie dzieje. Nikomu nie polecam !

Stasiu

Ja potwierdzam opinie przedmówców co do warunków pracy ,a od siebie dodam że ludzie zwalniani są tam za takie rzeczy ja upomnienie się o swoje prawa czy jakiekolwiek zanegowanie decyzji bardzo dziwnego kierownictwa które nie rozumie praw rynku i nie szanuję w ogóle pracownika. Rozmowa kwalifikacyjna wygląda obiecująco ale na tym się kończy, ponieważ padają na niej obietnice bez pokrycia i zwykłe kłamstwa.

Małgorzata

To nie jest odrobinkę zastanawiające, że tak szybko odpisałeś na tę opinię? Reakcja w 5 minut?

"Chciałbyś"

Chciałbyś przeczytać: to firma z jaką chcę związać swoją przyszłość. Nie polecam, nie radzę i omijaj ją, jeśli nie chcesz stracić wiary w uczciwy biznes i... w siebie. Nazwa firmy ładnie brzmi- i owszem, ale to miraż. Chcesz się przekonać? Twój wybór. Ale skoro można opiniować firmę, gdyż jest taka możliwość czuję się w obowiązku przedstawić swój punkt widzenia. Po kilku dniach przekonasz się, że miałem dobrą wolę ostrzegając cię przed tym błędem, jeśli zdecydujesz - spróbować. Dlaczego - piszę? Poznałem kilkunastu "próbujących" na przestrzeni kilku m-cy, chyba zawiedli się, bo odeszli. Nie jestem wrogiem tej firmy- gdyby ktoś tak to widział, mam wielu znajomych- to cała tajemnica. Też prowadzę firmę i z takim przemiałem jaki tu gdzie zamierzasz podjąć próbę, nie spotkałem się od bardzo dawna. Zresztą być klientem tej firmy - też jest bardzo trudno. Ta firma powinna zmienić nazwę na: "każdy orze jak może". Wiary w siebie- pozdrawiam.

Xyz
@"Chciałbyś"

Tak jest

Małgorzata

Ok, często się zdarza że niezadowoleni klienci lubią pisać o swoich negatywnych odczuciach, ale widzę że padło coś kiedyś o jakimś przemiale i odradzaniu współpracy. Dałby ktoś znać jak z aktualnymi warunkami w takim razie? Jest coś nie tak?

Klient

Jeden wielki chaos nie polecam nikomu. Drogo i towar w dodatku średniej jakości.

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Jacek Luty Landteam w mieście Kraków, bo jeszcze nie ma żadnej opinii i nie wiadomo jak wygląda praca u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Luty Landteam - Kraków

• Jak się pracuje w Jacek Luty Landteam?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Luty Landteam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Luty Landteam?

Jacek Luty Landteam
  • Zakopiańska 129