Opinie o B & B Dzięcioł Bogdan Dzięcioł w Baczki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie B & B Dzięcioł Bogdan Dzięcioł. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w B & B Dzięcioł Bogdan Dzięcioł o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B & B Dzięcioł Bogdan Dzięcioł w Baczki

Xxxxxx Nowy wpis

Totalnie nie polecam tej firmy, wziął zaliczkę w 2021 i do tej pory ani śladu z roboty i z pieniędzy. Niestety sprawa poszła w dalszym kierunku.

Iza Nowy wpis
@Xxxxxx

Serio? A w jakim? Jak ta sprawa w takim razie aktualnie się rozwija?

Chomontowska Nowy wpis
@Xxxxxx

Można prosić o kontakt email n-chomontowska@wp.pl w sprawie pana dzięcioła

Chomontowska

Firma rozpoczęła elewacje. NA lochowie rok temu dalej nie skończone pieniądze pobrane brak kontaktu z Panem Bogdanem oczywiście co zrobili wszystko do poprawy prośby o dokończenie SMS nic nie pomagają w końcu pan bogdan odebrał telefon (z innego nr) i powiedział że on kredytu nie weźmie żeby skończyć robotę i po prośbie żeby wystawił fakturę za robotę i faktury za towar przedstawił powiedział że takowo wystawi i także nie ma brak faktur za towar brak częściowego towaru oczywiście na który pieniążki wziął w lutym 2021r tłumacząc że kupi wcześniej będzie taniej brak faktur za wykonaną usługę o które prosimy już 2miesiace. Zero kontaktu z strony B&b Dzięcioł sprawę oddaliśmy adwokatowi Pan bogdan pobrał kwotę 14tys zł a wykonana praca jaka zrobiona tj podbitka i parapety jest do poprawy całkowicie. Nie polecam a jakże odradzam pracownicy nadużywają alkoholu

Jarosław
@Chomontowska

Faktycznie nie za ciekawa sytuacja. Szkoda ze nie można się było dogadać polubownie tylko aż trzeba pomocy prawnika. Myślisz że uda się odzyskać kasę albo chociaż mieć poprawiona robotę?

@Jarosław

Ale brak faktur niechce wystawić jej po prostu może się uda nirwiem zobaczymy

@Chomontowska

Najprościej zgłosić sprawę do Urzędu Skarbowego.Zapewniam że tam nie zostanie to bez odpowiedzi.Pojechać na miejsce,iść do pobliskiego sklepu,zapytac o tego Pana i powiedzieć w jakim celu się szuka.Pocztą pantoflową po calej wsi się rozniesie ze to (usunięte przez administratora) Już nie jedna osoba byla u tego Pana pod domem próbując nawet wylamać mu bramę.Ma Pani tak blisko,proszę walczyć oficjalną lub nieoficjalną drogą. ZALICZKA to tego Pana pierwsze imię .

Klient Nowy wpis
@Jarosław

Trzeba się dogadać.

Frank

Współpraca z firmą B&B to kompletna porażka.Absolutny brak profesjonalizmu,bardzo słaba jakość wykonywanych usług.Nie trzymanie się terminów,nie wykwalifikowani pracownicy nadużywający alkoholu.Tak naprawdę nie ma to nic wspołnego ze sloganami jakie można przeczytac na stronie firmy.Stanowczo odradzam.

@Frank

Ma Pan rację nie polecam

Frank

Czy po rozmowie w B & B Dzięcioł Bogdan Dzięcioł rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie