Agro-Lech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Piechocki

Gruszczyn

Opinie o Agro-Lech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Piechocki

etres

Kontrahent na wysokim poziomie. Umowa jasna i rzeczowa, realizacja zadań- niezwykle sprawna- widać doświadczenie i dbałość o klienta. Jestesmy zadowoleni z nagrzewnic, sprawdzają się w naszych garazach.

Gawerrth

Ciekawa oferta i solidny kontrahent- to gwaratuje sukces. Polecamy

Romtech

współpraca zaowocowała stałym kontraktem, na wysokim poziomie zrozumienia i sprawnej realizacji dzialań- zamówień. Dziękuję i liczę na dalsze współdziałania.

Leon

Solidny dostawca, bardzo rzetelne podejście do współpracy. Zestaw do fermy drobiu dostarczono nam w wyznaczonym terminie. dziekuje

kotboos

kontrahent bardzo konkretny, spełnia przepisy unijne, doskonale spisuje sie w komunikacji i w wypelnianiu warunków umowy. Z cała pewnościa polecę innym przedsiębiorcom rynku rolnego.

Arek Tex

Firma dziajaca bez zarzutu. dobrze się współpracuje, realizacja zadań bezproblemowa, asortyment bardzo ciekawy - dobrej jakości. Ekipa zorientowana w asortymencie, elastyczna i szybko reagująca. polecam.

konczo

Swietna współpraca na wysokim poziomie, idealne wyważenie dzialan, cen i kontaktu, Polecam kazdemu takie współdziałanie.

kontrahent z Włocławka

Poziom oferowanych uslug jest nie tylko zadowalający, ale bardzo bardzo bbardzo... Silosy jak kolosy, nagrzewnice dają duzo ciepła, a obsługa i rzetelna i miła... dziekowac

Kenny L

Bardzo rzetelne podejscie do realizacji działań i w dodatku w przemiłej atmosferze. Zakupiliśmy cały potrzebny nam pakiet.. dziekuję.

Petronela

Kupilismy nagrzewnice do naszego warsztatu- spisuje sie świetnie, a sam kontrahent bardzo rzetelny słowny i terminowy.

romuald

jeden z poważniejszych kontrahentów , doswiadczenie i swietne podjescie do klienta,dziekuje i polecam

Kampol

Satysfakcjonująca wspólpraca, dobry jakościowo towar, wszystko zgodne z umową i miła atmosfera transakcji.

indykost

asortyment oferowany przez kontrahenta naprawde wysokiej jakości i dostosowany do potrzeb klienta. nabylismy tu ciekawe oprzyrządowanie dla fermy indyków.

rotert

bardzo rzeczowe podejscie do wspołpracy, konkretnie i solidnie. zawarlismy juz 2 transakcje.

pandorian

nagrzewnice,poidła, to elementy dla ferm drobiu, które tu kipiłem bez problemu, a przy tym mila atmofera i rzetelnosc terminow i cen. brawo

Lipo Trech

Dobrze funkcjonująca firma, zorientowana w potrzebach rynku rolniczego. mily kontakt i rzetelene podejscie do klienta. Przyzwoite ceny.

misiar

Solidny jest Agro-Lech, dają rade z zamówieniami, doradzają, nie można się czepiać :)

Mirosław L

kontrahent dobrze przystosowany do warunków rynkowych , łatwa i jasna współpraca na dobrych warunkach. Terminowo i dobrze jakosciowo.

takat

Swietna wspołpraca, dokladne zbadanie potrzeb klienta, polecam kazdemu, kto poszukuje wsparcia dla ferm drobiu.

marian

Solidny partner w biznesie, personel bardzo profejonalnie podchodzi do zadań. Terminowość jest duzym atutem tej firmy,

tomasz

konkretny kontrahent, zorganizowany, idealnie komponujący ofertę dla swoich klientów. Polecam solidna firma.

patryja

firma bardzo profesjonalna. szybka dostawa zamówionego materiału, fachowe porady, ja polecam kazdemu. terminowi! a to rzadkosc ...

rapi

Extra, kompetentny kontrahent, idealne podejscie do tematu, dostawa na czas, duzy wybór i wysoka jakosc

rob

rewelacja! Firma zorietnowana na klienta, to jest niesamowite. Spora oferta, elastyczne podejscie. MIła wspołpraca.

kontrahent

Wspołpraca na wysokim poziomie, doskonałe rozpoznanie potrzeb, idealna oferta modyfikowana bardzo elastycznie, realizacja w terminie.

pikor

dobrze dostosowana oferta do nowowczesnego hodowcy drobiu, rzeczowa informacja, profesjonalan obsluga.

karl

dobra wspołpraca, solidny kontrahent, polece szczerze.

jan potocki

swietna transakcja, dobra wspolpraca, wysokie kompetencje, polecam.

petro

ja kupilem silosy w Agro-Lech i jest to solidny kontrahent. polecam.

emil

profesjonalne podejscie do klienta, miła atmosfera w firmie zachęca do współpracy. Doradzili w kwestii wyboru sprzetu. Dziękuję.

Zostaw opinię o Agro-Lech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Piechocki - Gruszczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro-Lech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Piechocki