Opinie o Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat w Zielona Góra

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Studentka22 Nowy wpis
Kandydat

Chciałam odbyć praktyki studenckie u adwokata Sobańskiego. Powiedział mi, że się tym nie zajmuje. Cóż... szukam dalej.

Agness z Zielonej Nowy wpis

Mecenas bardzo pomógł Mamie. Mam nadzieję, że ojciec już odpuścił

Każda opinia się liczy! Napiszcie co wiecie o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat w miejscowości Zielona Góra, czekamy na info.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(71 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawciel handlowy ds. rynku detalicznego
Zielona Góra
Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k.
(31 opinii)
logo firmy Kierownik Działu Produkcji
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
(162 opinii)
logo firmy Network Security Engineer - Checkpoint
SMART-HR
(51 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat - Zielona Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat?

Liczba opinii klientów firmy Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat, to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat
5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Plac Pocztowy 6 lok. 4
    65-062 Zielona Góra
  • NIP: 9291649737 REGON: 978056109

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kancelaria Adwokacka Piotr Sobański Adwokat