Opinie o Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk w Chorowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk o rekrutacji.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk w Chorowice

Czy w Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Kierownik Nowy wpis

Otóż tak, każdy pracownik dostał prezent od nas za swoją ciężką pracę przez cały rok :)

Gosia z Zap Nowy wpis

Witam. Chciałam pogratulować szefostwu ta atosmerfe podejście do pracy i osiągnięte sukcesy. Pracuje w tej firmie od 6 lat i nie wyobrażam sobie mieć inna praca i szefostwo. Szefostwo jest zgodne i zawsze mi pomoze doradzi i czasem podejdzie decyzje. Wiem ze zawsze mogę na nich liczyć po mimo ze nie jestem jedna w tej pracy.

Jaka atmosfera jest między działami w Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk?

Andrzej z Kurdwan

Dzień dobry, Pracuje w tej firmie już od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolony z tego, że trafiłem na taki rzetelny zespół. Praca jest adekwatna do wynagrodzenia. Zazwyczaj na święta dostajemy ekstra pieniążki oraz są zdecydowanie wcześniej, niż przed 10 -tym dniem każdego miesiąca. Wszystko jest na czas, a szefostwo nie ma tak, że kończy prace punkt 16.00 tylko w każdej chwili mogę zadzwonić i poradzić się. W zimie bardzo chętnie pomagają odśnieżać - są ogromnym wsparciem dla mnie. Pracownik z Kurd. A.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik do sprzątania obiektu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Angelika

Mam nadzieję że nie zostanę ponownie osadzona o jakąś nagonke po prostu wyraziłam swoją opinię. A chyba w Polsce jest wolność wyrażania swojej opini Niestety nie będę się wypowiadać na temat tej firmy bo po dzisiejszej rozmowie z kierownictwem zostałam osadzona o jakąś nagonke w sieci o której nie miałam bladego pojęcia klucze zostały mi zabrane. A wracając do pracy przez 3 miesiące które pracowałam zrobiły mi się przykro gdyż starałam się jak najlepiej wykonywać obowiązki takie jak miałam ( zakres obowiązków został mi wysłany na początku tygodnia) poza tym nie miałam powodu robić sobie świństwa w pracy gdyż mam 7 letnia córkę na utrzymaniu i utrzymywałam się z tej pensji która zarobiłam. A teraz została bez dochodu. Nie wiem czego się kierownictwo boi. Że usuneli z bloku moja osobę. Jestem szczeżę zasmucona przez osad który spad na mnie w dniu dzisiejszym... Mam nadzieje ze znajdą państwo lepsza dozorczynie...

@pani z rozmowy o prace

Jestem z huty Niestety byłam wczoraj zobaczyć punkt przy miechowity 10 z rozmowy która przeprowadziłam z firmą f.h. połysk. Niestety jak rozmawiałam z kierownictwem firmy przedstawili mi inny schemat na terenie budynku a inny jak dotarłam na miejsce była tam pracownica z córka i jakąś druga panią które owszem ogarniały blok i chodniki a był upał. Nie widziałam wody do picia u tych pań. Więc podeszłam do jednej z nich tej młodszej i pytam po oglądnięciu jednej klatki jaki ma zakres obowiązków wiec wyciąga telefon i zaczęła czytać zakres obowiązków co dostała od kierownictwa w SMS jak usłyszałam co jest do pracy to się zdenerwowałam podaję pierwszy przykład który ma rozbieżność zdań :" kierownictwo w czasie rozmowy:zamiatanie parterów od pon do śr pracownica podczas wizyty wczorajszej czytającą SMS od kierownictwa "czynności wykonywane 5x w tygodniu :"zamiatanie klatek schodowych i korytarzy" i czytała dalej chyba z 5 czy sześć punktów które się nie zgadzały z rozmowy z kierownictwem. Dlatego moją opinia jest neutralna gdyż widziałam SMS od kierownictwa a wiem o czym rozmawiał z kierownictwem.

Gogo

Nie polecam tej firmy. To najgorsza firma w krakowie i okolicy. Zero sprzętu zero środków, (usunięte przez administratora) przez pół dnia bez chwili przerwy.. Trzeba (usunięte przez administratora) na upale ponad 30 stopni. Nawet grama wody do picia nie ma musisz sobie we własnym zakresie kupić. A żadna hrabina kierowniczka nie przyjdzie do pomocy bo się boi że zedrze sopie 5 cm. Pazurki i że sobie swoje koturny połamie. Lokatorzy zadowoleni. A te samozwańcze niby kierowniczki muszą mieć chyba ustawionych ludzi,, którym pewnie płacą za to żeby kłamali że niby nie posprzątane A ty człowieku tracisz tutaj tylko swoje zdrowie, i swój cenny czas, który możesz spożytkować w inny sposób

F.U. Połysk
@Gogo

@Myszinia 19 Mysli Pani, ze jak co drugi dzien napisze Pani opinie to postawi to firmę w złym świetle. Z całym szacunkiem ma Pani płacone za to co zrobi, a kierownik jest po to żeby dozorowany, a nie pomagać, po co tyle się bierze jak jest ciężko zrobić? Proszę Nas nie stawiać w złym świetle bo dobrze Pani wie jak to wyglada. Pies co dużo szczeka mało gryzie. Z poważaniem, Zespół Połysk

Firma Połysk

Dobrze wiemy kto pisze i może pasuje tez przedstawić swoją stronę? Chwaliła się Pani, ze nawet 1h nie spędziła Pani w pracy? Wspomniała Pani o tym, ze nigdy Pani nie było kiedy kierownik był aby sprawdzić jak jest czysto? Proszę być szczerym w obie storny. Miała Pani okres probny, nie wyzwalała się Pani. Nie mniej jednak nie życzę sobie pisania ze nie ma sprzetu czy tez środków czystości, bo nie jeden raz je dostarczała albo Pani kierownik albo właściciele firmy. Rozwniez może zamieszczę zdjęcia jak czysto po Pani zostało? Tak aby reszta wiedziała jaka Pani jest „perfekcyjna” Człowiek uczy się na błędach, ale trzeba umieć wynieść z nich wnioski. Zespół F.U. Połysk

F.U. Połysk

Polecam prace w tej firmie . Sam pracuje już ponad 4 lata i nie wyobrażam sobie pracy nigdzie indziej . Szefostwo młode, pomocne, obrotne i otwarte na ludzi . Każdy ma u nich szacunek. Posiadam duza ilość obiektów na terenie Krakowa dlatego tez jeśli chcesz to bez problemu przerzuca cię i inny obiekt ( oczywscie jak będzie taka możliwośc) Płaca godnie i terminowo, czasem nawet początkiem miesiąca. Różnie była, ale nie później niż 10 dnia miesiąca. Polecam gorąco. Ręczę za tą Firmę , Adam S.

W firmie Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Opiekunka Osób Starszych. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Agnieszka

Polecam prace w tej firmie szefostwo młode chętne pomocy. Pracuje w tej firmie już od 3 lat i przy każdej wypłacie zaskakują mnie jeszcze bardziej. Pomocni poukładani z pasją wykonują prace oraz nie dzielą ludzi na dobrych i zlych

DAREK
@Agnieszka

Popieram takie wypowiedzi, jest to w 100 % prawda, sam też ta prawdę powiem ze szefostwo jest jakich jest mało na rynku. Pomocni, wyrozumiali, zawsze służą swoim doświadczeniem, pracuje już 1,5 roku i jak do tej pory nasza współpraca kwitnie bez zastrzeżeń. Polecam.

Grażyna

Z godnością i zaciskiem polecam tą firmę. szefostwo modę, okazuje szacunek i pomoc. Jeśli tylko potrzebuje zaliczki- zaraz ja dostanę, wystarczy zadzwonić

Czy pracodawca Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dobrzewie

Nie rzetelna firma nie wyplaca pracowników (usunięte przez administratora) cyganie i kretacze wyzyskiwacze bez honoru i kręgosłupa moralnego !!!!!!

@Dobrzewie

Myślę... wręcz mam pewność ze ten komentarz został napisany w celu zniszczenia dobrego mienia Firmy Usługowej Połysk, ponieważ jest to jedyny negatywny komentarz. Aby komentarz został usunięty, musi zostać zgłoszony przez 50 anonimowych osób, skoro tyle osób aż go zgłosiło to był on ewidentnie nieprawdziwy. Nierzetelna piszę się razem.

Marzenka????

Bo tak jest. Pracuję w tej firmie od września i lepszego szefostwa nie mogłam sobie wymarzyć. Szefowa to kochany i uczynny człowiek, zawsze w trudnych sytuacjach chętnie doradzi udzieli pożyczki i zastąpi w obowiązkach jak jestem w potrzebie. Szef i szefowa to zgrany duet dobrzy ludzie. Na mikołaja prezent dostałam, na święta bon na 200 zł do Rosmana ja jestem bardzo zadowolona. Każdy powinien spróbować w tej firmie pracować. POLECAM????

AGUSIA
@Marzenka????

Sądzę że to jest cała prawda. taką opinię można wystawić tylko po zapoznaniu szefostwa F.U. POŁYSK osoby, które mają inne zdanie to najprawdopodobniej nie miały nic do czynienia z tymi dobrymi ludźmi albo same zaleciały w(usunięte przez administratora)

Krzysztof

Oczywsicie, ze tak jeśli tylko pracownik okazuje chęci do pracy, pomocy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Marzenka????

Większość pracuje nadal, wiele osób tej firmy znam już lata i wspólnie nadal pracujemy ale są też tacy którzy odeszli z przyczyn rodzinnych, trudno kogoś zatrzymać siłą. Są też tacy co trochę lat w stecz pracowali, A teraz wracają. Szefostwo raczej jest nie chetne zwalniać, starają się wspólnie znaleźć kompromis na poprawę relacji. Szefostwo tej firmy jest młode, ale nie brak im dobrego podejścia do zaistniałych sytuacji. Bardzo polecam współpracę z firmą POŁYSK jak nie spróbujesz to się nigdy nie przekonasz ze jest warto. Polecam????

Izabela
@Marzenka????

Fajnie to brzmi, a czy szefostwo docenia was? Umieją sypnąć dobrą premią itp?

Małgorzata????
@Izabela

Zawsze dostajemy kawę, herbatę, a co jakiś czas jest i premia, zwłaszcza szefowa ma naprawdę dobre kobiece serce, często wysłucha a i doradzi i chętnie pomoże jeśli tylko może. Gorąco polecam.

Katarzyna
@Małgorzata????

A to miło z tą kawą i herbatą. ;) A jeśli chodzi o premię to jakiej jej wysokości można się spodziewać?

Czy w Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk pracuje się na open space?

Krzysztof Chowaniec F.U. Połys

Nie, u nas pracujemy w terenie. Sprzątamy bloki wielorodzinne oraz koszenie i odśnieżanie. Pozdrawiam

Natalia

Czy studenci odnajdą się w pracy w Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk? Chciałabym ustalić czy mogą liczyć na pracę w firmie oraz jak pracodawca podchodzi do studentów dziennych i zaocznych. Czy można liczyć na przychylne oko względem grafiku pracy, który musiałby zostać dostosowany do zajęć na uczelni?

@Natalia

Myśle, ze tak, ale proszę dzwonić i się upewnić. Ja pracuje i jestem zadowolony. Wiadomo, ze jak są opady to musimy być gotowi na każda godzinę, ale w lato szefostwo pozwala i jeśli jest się z nim szczerym to można powiedzieć, ze są „do tańca i do różańca”. Warto dodać ze szefostwo jest młode - wyrozumiałe. Telefon do przedstawiciela firmy: 509586889

W firmie POŁYSK pracuję od roku. Zajmuję się pielęgnacją terenów zielonych. Praca w takiej atmosferze to czysta przyjemność, zgrana ekipa, zero stresu. Profesjonalny sprzęt wysokiej jakości, jest czym pracować. Szefostwo do rany przyłożyć w każdej sytuacji! Godne zarobki, zawsze płaca na czas, nawet gdy potrzeba zaliczkę nie ma problemu.

Firma godna polecenia. Na szefostwo można liczyć w każdej sytuacji, dbają godnie o swoich pracowników, bardzo dobre warunki pracy. Relacje między pracodawcą a pracownikiem świetne, wręcz przyjacielskie. Utrzymuję blok przy Pszennej, nigdy nie brakowało profesjonalnych środków czystości ani odpowiedniego sprzętu.

Mariola

Bardzo pozytywna Firma. Praca w Firmie Połysk staje się przyjemnością w połączeniu z miłą przyjazną atmosferą. Płaca na czas adekwatna do wykonywanych obowiązków. Ogólnie bardzo polecam super sprzątają koszą, trawniczki i wiele innych prac związanych z super czystością.

Natalia Kokoluszko

Rzetelna Firma B. Polecam firma wykonywała u mnie usługę wycinke drzew oraz wertykulacje terenu posiada profesjonalny sprzęt oraz fachowa załogę. Prace zostały wykonane bardzo szybko i solidnie Firma "POŁYSK" godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk - Chorowice

• Jak się pracuje w Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Chowaniec Firma Usługowa Połysk
  • Grądy 5