Opinie o Kamil Jaroszewski Advertising w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kamil Jaroszewski Advertising. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kamil Jaroszewski Advertising o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil Jaroszewski Advertising w Bydgoszcz

fx2191

Witam, absolutnie odradzam firme, oszusci jakich malo, Pan Kamil dluzny mi jest spora kwote i zero kontaktu. Sprawa jest w sadzie zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni.. (usunięte przez administratora) UWAGA

Kicikici
@fx2191

Może ktoś chce adres domowy tego typa? Chętnie udostepnie

Mihow

chętnie przyjmę adres domowy - mi tez zalega - poproszę na michal.w1@onet.eu

edek

poprosze adres

Ilona Nowy wpis
@fx2191

Witam, dodałeś swój wpis w 2019 roku i nie dałeś znać jak dalej potoczyła się historia. Czy możesz napisać jak skończyła się sprawa i czy wszystko zostało uregulowane? Z góry dziękuję.

edek Nowy wpis

poprosze adres na droptrade@hotmail.com

KW Nowy wpis
@Kicikici

Cześć, Proszę o przesłanie adresu na adres: wasiucionek9@gmail.com.

edek Nowy wpis

Jeśli kogoś (usunięte przez administratora) dajcie znać droptrade@hotmail.com

Gabi

Tak tajemniczo napisane informacje, może ktoś rozjaśnić co aktualnie słychać w firmie?

Ilona

Bardzo dawno nikt nie pisał nic na temat pracy w Advertising. Byłoby super, gdyby odezwali się jacyś pracownicy firmy. Można tam dobrze zarobić?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kamil Jaroszewski Advertising? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
SBB

Oszust jakich mało, właściciel Jaroszewski Kamil - uważać na tego typa. Bajkopisarz.

AS
@SBB

podaj przykład, udowodnij

DDD
@AS

Ja to udowodnię. Podpisałem umowę na pozyskanie nowych klientów do naszej firmy - od tamtego czasu brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony Pana Kamila. Do momentu negocjacji warunków umowy, kontakt był bardzo dobry. Po przelaniu środków, telefon milczy, a na kilkanaście wysłanych maili nie było żadnego odzewu. Również ani jeden klient nie został pozyskany. Brak możliwości odzyskania zainwestowanych pieniędzy.

SSB
@AS

Nie ma problemu - nakradł blisko 20k i zwinał się razem z kilkunastoma "biznesami" internetowymi. Na życzenie nie przedstawił żadnych danych i raportów z kampanii, a zarzekał się ze współpracuje z wieloma podwykonawcami. Ostrzegam - sprawa zgłoszona i czeka na rozwinięcie. AS - zapraszam do rozmowy na temat (usunięte przez administratora)

SDP
@SSB

Polecam złożyć zawiadomienie do prokuratury. Moja sprawa w toku.

SDP
@DDD

Polecam złożyć zawiadomienie do prokuratury lub na policję. Moja sprawa w toku.

SSB
@SDP

Podaj kolego namiar na siebie to będziemy mogli to monitorować. Na początek może być fikcyjny @ dla weryfikacji w rozmowie.

Grzegorz

Jeśli ktoś ma podstawy żeby oskarżać to na pewno na forum pracowniczym nic z tym nie zrobi!

Bartosz

Szkoda, że nikt z pracujacych nie zagląda na forum. Jak się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Jaroszewski Advertising - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kamil Jaroszewski Advertising?

Zobacz opinie na temat firmy Kamil Jaroszewski Advertising tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamil Jaroszewski Advertising?

Kamil Jaroszewski Advertising
  • Modrzewiowa 20 lok. 39