Opinie o Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk w Pisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk w Pisz

Czy pracodawca Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oszukuje na wypłatach dla pracowników

Uważajcie Panstwo na tego Pana Podpisuje umowy bierze zaliczki partaczy robotę nie kończy znika, marnuje materiał żeby du... ręce miała to lepiej by było jak po tym fachowcu, współczuję pokrzywdzonym....

Niepolecam Nowy wpis

Zdala od tej firmy... Nie polecam i nie tylko ja

Firma Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Brukarz , pomocnik brukarza - praca od zaraz !!!. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Pisz
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Pracownik biurowy, zdalny, z jęz. niemieckim
Pisz
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ta firma to kant nie dajcie się na tego oszusta nabrać to nie odpowiedzialny typ który psuje zrobioną pracę i znika.....

Grajko Grazyna

Jak Panstwo chcecie zobaczyc remont daachu wykonany przez tego pana zapraszam na Piaski 3

@Grajko Grazyna

Czyli dobrze wykonany czy nie?

RAFAŁOWSKA

To Partacz, Niszczyciel nieswojego materiału, Brudas, Zjadacz zdrowia i Nerwów. Nie wiem że ktoś go bierze jako zleceniobiorce. (usunięte przez administratora)

Czy jest ktoś taki kto mógłby zająć się tą pseudo firmą i pomóc wierzycielom w odzyskaniu należności od tej firmy. Zamierzam tą sprawę nagłośnić w TV,oszuści nie mogą zostać bezkarni!!!!!!

Pokrzywdzony

Zaletą tej firmy jest oszustwo,bierze zaliczki nie wywiązuje się z umowy, nadal przybywa mu wierzycieli u komornika!!!!!! Nie wiem dlaczego taka osoba prowadzi firmę i jest bezkarna!!!!!!!! Jakie Polskie Prawo!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk - Pisz

• Jak się pracuje w Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ar-Bud Arkadiusz Kowalczyk