Opinie o Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz w Płock

Jak długo trwa proces awansu w Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz?

Widziałem, że już wcześniej pewna osoba o pracę jako fizjoterapeuta zadawala pytanie. nie ma do teraz odpowiedzi a już kiedyś już ciekaw byłem czy praktyki z zakresu fizjoterapii są możliwe do zrealizowania. Ktoś może był na nich lub się po prostu orientował?

Sebek Stefański Nowy wpis

Polecam Tomasza, wspaniały człowiek i specjalista! Borykałem się z bólem pleców wiele lat przez ciężka prace jaką jest dekarstwo, po pierwszej wizycie w gabinecie poczułem niesamowitą ulgę. Moja pierwsza wizyta co prawda była w wieku 25 lat, a kręgosłup miałem 70 latka to po tych czterech latach od pierwszej wizyty mogę z czystym sumieniem tego człowieka polecić każdemu za każdym razem podchodzi profesjonalnie do tematu i gwarantuje, że niejeden ciężki przypadek wyleczy.

Witam, jestem w trakcie szukania pracy jako fizjoterapeuta w Płocku i tak właśnie przeglądam pobliskie gabinety. U Pana można się zatrudnić? Bieżących opinii nie widzę, a inne są chyba tylko od pacjentów. Czy ktoś już orientował się w temacie pracy czy dopiero ja to robię? Ciekawiłaby mnie forma umowy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Pacjent

Można chodzić od poradni do poradni lub umówić się na wizytę i zobaczyć efekty pracy wiedzy i zdolności . Przeciwbólowe nie pomagały a szpital mówił że wszystko ok. Dziękuję za postawienie na nogi . Pozdrawiam

Iza

Bardzo pomocny człowiek jeśli chodzi o ból kręgosłupa. Przez poród rozregulowało mi się co nieco ale Pan Tomasz pomógł. Dziękuję jeszcze raz...

Pacjent

Pan Tomek to ,, złota rączka " na kręgosłup,a co za tym idzie , na bolące plecy, korzonki, rwę kulszową, bolącą głowę i wiele innych dolegliwości. Serdecznie polecam , nie raz pomógł mi i mojej rodzinie .????

Barbara

Polecam zloty czlowiek

Czekamy na Twoją opinię o firmie Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz w mieście Płock. Od Twojego wpisu może zależeć kariera wielu osób.

B

Pan Tomasz przesympatyczny zna sie.na swojej pracy pomogl mi stanac na nogach.Kocham Pana niech Pan zyje Nam 100lat

Łukasz

Dla Pana Tomasza plecy i kręgosłup są jak otwarta księga. Pomógł mi nie raz i zna się na rzeczy jak mało kto. Szczerze polecam.

mama_zosi

Polecam :) ratunek dla kręgosłupa :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz - Płock

• Jak się pracuje w Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz?

Pomocy To-Masz Tomasz Matusiewicz
  • Lotników 2D