Opinie o SM Elektronik Patrycja Strzelińska w Piastów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SM Elektronik Patrycja Strzelińska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SM Elektronik Patrycja Strzelińska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SM Elektronik Patrycja Strzelińska w Piastów

ludzie czego wy oczekujecie, skoro oni się wyżywają nawet na swoich dzieciach i to w bestialski sposób. ciągle jakieś krzyki, groźby, wyzwiska....skoro tak postępują ze swoimi córeczkami, to pracowników tym bardziej mają gdzieś. może czas to wszystko ukrócić i zrobić zbiorowy donos na to małżeństwo?

Też anonim Nowy wpis

Tyle że to pewnie udokumentowac trzeba, fajnie jakby się odezwał ktoś kto tam obecnie pracuje

Pal Nowy wpis

Namówił mnie znajomy by się wypowiedzieć to też to zrobię. Problem z organizacją tam jest ogromny. Ja się dziwię ludziom że oni kupują te przedmioty przez allegro. To jest elektronika która nie nadaje się już do użytku. Kondensatory mogą kilka lat stać ale tracą swoje właściwości. No ale ich to wali i takie gówno sprzedają. Kupujący powinni dokładnie daty sprawdzać bo to woła o pomstę do nieba. Co do samej pracy tam to warunki pracy mega słabe i nie do zaakceptowania. Kuchnia stara zardzewiała. Nigdy nie było tam sprzątane chyba że samemu wziąłeś szczote i to zrobiłeś. Żeby poprosić szefostwo o papier do dupy to się zbierali kilka dni by łaskawie przynieść, no a umowa to jak Bartek napisał na lewo i pod stołem. Odradzam, niech sobie sami tam ogarniają ;)

Jabłon Nowy wpis

Też tam pracowałem i potwierdzam wszystko co tu zostało napisane, nie sądzę że się cokolwiek zmieniło, od lat to samo się tam dzieje i nigdy się nie zmienią. Chyba że ktoś ich dojedzie ;) (jakiś urząd)

Bartosz

Serdecznie odradzam prace w tym miejscu. (usunięte przez administratora), bezczelność i dezorganizacja to trzy filary, które można przypisać właścicielom tej „firmy”. Z początku współpraca wyglądała obiecująco, wręcz bym powiedział, że aż nadto kolorowo by było to możliwe. Z biegiem czasu okazuje się, że to tylko pierwsze wrażenie, aby móc zatrzymać pracownika, ponieważ warunki pracy, od samego początku, są co najmniej mało komfortowe. Stary sprzęt komputerowy na którym ciężko pracować w sposób wygodny to tylko wierzchołek góry lodowej. Brud i unoszący się kurz, bo prawdopodobnie szkoda paru groszy, aby zatrudnić sprzątaczkę raz w miesiącu, by pracownicy mogli siedzieć w czystym pomieszczeniu. Kuchnia w której (można) zjeść czy przygotować posiłek kłania się inspekcji sanepidu. Nie wspomnę już o jakimkolwiek przestrzeganiu zasad BHP. Na podłodze wszędzie na ślepo leżą pudełka, co uniemożliwia swobodne poruszanie i stwarza zagrożenie wypadku przy pracy. Właściciele - typowi skąpcy, którzy jak tylko zobaczą, że chcesz rozmawiać o pieniądzach to robią się nerwowi i atakują bezczelnymi pseudo kontra-argumentami. Sama kwestia zapłaty i jego sposobu pozostawia wiele do życzenia. Na początku umowa zlecenie (okresowa - 1 miesiąc) dla studenta na kwotę 1000zł, reszta przysłowiowo „pod stołem”. Po miesiącu, jeśli się nie upomnisz, nie ma mowy o nowej umowie, pracujesz najzwyczajniej na świecie (usunięte przez administratora), a jak się upomnisz, to usłyszysz absurdalne tłumaczenia i agresje słowną. Jeśli tylko jest coś nie na rękę, to wszystko jest zamiatane pod dywan. Po trzech miesiącach pracy dostałem umowę, również terminową i również na 1000zł. Dlaczego tak to wygląda? Nie wiem. Myślę, że to sprawa skarbówki i Państwowej Inspekcji Pracy. Wynagrodzenie dostaje się „uznaniowo”, czyli według widzi mi się właściciela. Wprowadzają toksyczną atmosferę poprzez faworyzowanie pracownika, który nie ma żadnych „ale” co do ich działań, czyt. jest wygodniejszy. Mam wrażenie, że idealnym pracownikiem dla tej pary, to taki, który nic nie mówi, szybko wykonuje swoją pracę, a najlepiej nie pobiera za nią wynagrodzenia. Jeśli nie zapiszesz przepracowanej liczby godzin w miesiącu, możesz mieć pewność, że dostaniesz mniej pieniędzy niż powinieneś. Moje odejście wyglądało następująco: na koniec miesiąca dostałem rozliczenie w którym otrzymałem mniejszą sumę niż kolega z pracy, który przepracował 20 godzin mniej ode mnie. Szef ironicznie stwierdził, że chyba nie czuję się dobrze pracując u nich w firmie i zasugerował moje zwolnienie. Stwierdziłem, że nie pozwolę sobie na dłuższe upokarzanie i uznałem, że rezygnuje w trybie natychmiastowym. Po chwili od mojego wyjścia zauważyłem, że na OLX już poszukują nowego pracownika. Prymitywne zachowanie. Szczęście w nieszczęściu - przeczuwając zaistniałą sytuacje - pozwoliłem sobie na udokumentowanie wspomnianej rozmowy dyktafonem, tak aby bronić swoich praw, a także własnych interesów oraz udowodnić swoją racje, gdy tylko zajdzie taka konieczność. Praca niestabilna, szef i szefowa robią spontaniczny wyjazd wypoczynkowy, Dostajesz przymusowe wolne za które oczywiście nikt nie płaci, bo płacone od godziny. Jeśli chodzi o sam zakres obowiązków, jest niezdefiniowany. To znaczy, że praktycznie jesteś tam od wszystkiego. Oprócz tego, trzeba się upominać (albo najlepiej przynosić ze sobą) o najbardziej prozaiczne rzeczy typu papier toaletowy. Brak szacunku do drugiej osoby to mało powiedziane. Aby załatwić jakiekolwiek sprawy służbowe, musisz chodzić i się przypominać tak jakbyś to Ty był właścicielem tej firmy i Tobie zależało, aby cokolwiek w niej funkcjonowało. Zmierzając do końca, powiem krótko, właściciele to osoby, które nie potrafią prowadzić firmy w sposób uczciwy, nie zależy im na pracownikach, bo przecież przyjdzie następny nieświadomy STUDENT, z którego będą mogli sobie zarobić, przy okazji manipulując, że te wszystkie krętactwa to normalność, a Ty nie masz prawa głosu. Tak się biznes kręci. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem i ufam, że dzięki mojej opinii, następny potencjalny pracownik zastanowi się dwa razy czy warto tam pracować.

Student
@Bartosz

Potwierdzam powyższe, typowe janusze. Państwo złe (usunięte przez administratora) w takim razie po co zakładał firmę, jak mu przepisy przeszkadzają. Niezrozumiałe tłumaczenia odnośnie wypłaty, agresja słowna. Po zapytaniu o podwyżkę wymyślają jakieś bzdury o pomyłkach w pracy. Obrzydliwa parka. ODRADZAM KAŻDEMU.

Helena
@Student

No jeśli to serio prawda, to trudno się dziwić, że tak odradzasz. To teraz się w sumie zastanawiam, wiadomo jak aktualnie u nich z zatrudnieniem? Albo może jednak coś się polepszyło skoro to opinia z końca stycznia jest?

Student
@Helena

Kobiet nigdy nie chcieli przyjmować, bo się bali, że sobie nie poradzą albo są za sprytne dla nich. Kto wie.

Firma SM Elektronik Patrycja Strzelińska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Bartosz

Zostaw merytoryczną opinię o SM Elektronik Patrycja Strzelińska - Piastów

• Jak się pracuje w SM Elektronik Patrycja Strzelińska?

Zobacz opinie na temat firmy SM Elektronik Patrycja Strzelińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SM Elektronik Patrycja Strzelińska?

SM Elektronik Patrycja Strzelińska
  • Kasprowicza 11